İstanbul

Ferroli Servis Ataşehir

Ferroli markası ülkemizde birçok kişi tarafından en çok tercih edilen kombi markalarından bir tanesi olarak biliniyor. Ferroli markaya sahip olan cihazları uzun süre boyunca sağlıklı bir şekilde kullanmak istiyorsanız düzenli olarak bakım ve onarım işlemlerini yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Ferroli Servis Ataşehir olarak uzun yıllardan beri ekip arkadaşlarımızla beraber kombi konusunda profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Yaşamış olduğunuz tüm problemleri kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmak için hemen internet sitemizin üst bölümünde bulunan telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ataşehir İstanbul’un kalabalık bölgelerinden bir tanesi olmasına rağmen ekip arkadaşlarımız kısa süre içerisinde size yardımcı olacak ve yaşamış olduğun için problemleri çözüme kavuşturacaktır.


FİRMA ADI Sıcak Soğuk İnş. Malzemeleri San. Tic. A.Ş.
BULUNDUĞU ADRES : Adnan Menderes Cd. No: 44-48 A Blok
TELEFON NUMARASI : 0 216 335 71 10
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

2 Yorum

  • Reply
    Ferroli Kombilerinizin Bakımı İçin Ataşehir'de Sizinleyiz - Sekomon - Kişisel Blog

    […] kombi konusunda sizlere en iyi cihazları sunan dünya çapında adı duyulmuş bir firmadır. Ferroli Servis Ataşehir şubemiz ile de sizlerin kombilerinin bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Tüm […]

  • Reply
    Faruk M.

    Ferroli marka kombim için yetkili servisi çağırdım. Sorun şuydu: petekler yeterince ısınmıyor, üstelik doğalgaz faturası da yüksek geliyordu. Yetkili servis kombinin bakımını yapacaklarını ve petekleri temizleyeceklerini söylediler, bir takım şeyler yaptılar. Fakat kombi bu sefer de arızalandı. Aynı servisi çağırmak istemedim, bize yakın diye Ferroli servis Ataşehir’i aradım. Daha önce gelen yetkili servisin bacayı açık bıraktıkları için bozulduğunu öğrendim. Şimdi bu arızanın bedelini yetkili servis üstlenmeli değil mi? Cevaplarsanız çok sevinirim.

Görüşünüzü Paylaşın