İstanbul

Ferroli Servis Fatih

Kombiler özellikle kış aylarında çok uzun süre aktif bir şekilde çalıştığı için zaman içerisinde içindeki parçalar ve çeşitli problemler meydana gelebilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için düzenli olarak kombi konusunda bilgili olan ekip tarafından gerekli olan kontroller yapılmalıdır. Sahip olduğunuz tecrübeler sayesinde uzun yıllardan beri İstanbul‘un birçok bir yerinde kombi bakım hizmeti vermeye devam ediyoruz. İstanbul’da bulunan Fatih Mahallesi uzun yıllardan beri birçok kültüre ev sahipliği yapmış önemli bölgelerden bir tanesidir. Eğer siz de bu tarih kokan bölgede yaşıyorsanız ve kombilerin tüm işlemleri için profesyonel bir şekilde destek almak istiyorsanız Ferroli Servis Fatih ekibini tercih edebilirsiniz.


FİRMA ADI S.B.S Isı Yapı Malz. Müh. Hiz. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES : Akşemsettin Mh. Balipaşa Cd. 162/A
TELEFON NUMARASI : 0 212 531 95 33
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

2 Yorum

  • Reply
    İstanbul Fatih Ferroli Kombi Hizmeti Hakkında Bilgiler -Doğan AYDIN'ın Kişisel Blog'u

    […] marka ürün kullanan tüm müşterilerimize arıza, bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Ferroli Servis Fatih olarak, Ferroli markasının yetkili değil özel servis hizmetlerini üstlenmekteyiz. Ferroli […]

  • Reply
    Nevzat R.

    2014 yılında Ferroli Domitech F24 marka kombi aldım. Kombide arıza meydana geldi. Ferroli servis fatih bölgesi tarafından müdahalede bulunuldu ve arıza giderildi. Ancak bu markanın parçaları cidden yüksek fiyatlı. Bu kadar yeni alınmış bir kombinin arıza yapması normal mi? Kombiler neden arızalanıyorlar. Su kaçağı oluşuyordu kombide. 4 yıllık kombi arızalanır mı?

Görüşünüzü Paylaşın