Ferroli Servis Ataşehir

Ferroli, enerji verimliliği yüksek ve çevre dostu ürünleriyle tanınan, Avrupa kökenli bir ısıtma ve soğutma cihazları markasıdır. Ataşehir’deki servisimiz, Ferroli’nin tüm ürünlerinde uzmanlaşmış sertifikalı teknisyenlerle donatılmıştır ve müşterilerimize hızlı, güvenilir bir servis deneyimi sunmayı amaçlar.

Ferroli Servis Ataşehir

Servisimiz, acil durumlar için 7/24 saat hizmet sunmakta, kombi ve klima sistemlerinizde oluşabilecek her türlü arıza, bakım ve onarım işlemleri için buradayız. Yıllık bakım hizmetlerimiz, cihazlarınızın ömrünü uzatmak ve enerji verimliliğini korumak için kritik öneme sahiptir. Müşterilerimiz, yıllık bakım paketlerimizden yararlanarak, kış aylarında yaşanabilecek olası arızaların önüne geçebilirler.

Ferroli Servis Ataşehir İletişim:

FİRMA ADISıcak Soğuk İnş. Malzemeleri San. Tic. A.Ş.
BULUNDUĞU ADRES :Adnan Menderes Cd. No: 44-48 A Blok Ataşehir / İstanbul
TELEFON NUMARASI :0 216 335 71 10
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

16 Comments

 1. Ferroli marka kombim için yetkili servisi çağırdım. Sorun şuydu: petekler yeterince ısınmıyor, üstelik doğalgaz faturası da yüksek geliyordu. Yetkili servis kombinin bakımını yapacaklarını ve petekleri temizleyeceklerini söylediler, bir takım şeyler yaptılar. Fakat kombi bu sefer de arızalandı. Aynı servisi çağırmak istemedim, bize yakın diye Ferroli servis Ataşehir’i aradım. Daha önce gelen yetkili servisin bacayı açık bıraktıkları için bozulduğunu öğrendim. Şimdi bu arızanın bedelini yetkili servis üstlenmeli değil mi? Cevaplarsanız çok sevinirim.

 2. 2 yıl kadar önce aldığım Ferroli kombiyi özellikle sıcak su için yoğun şekilde kullanıyordum, oldukça da memnundum ancak son zamanlarda evde bir noktada sıcak suyu açınca diğer noktadaki su hemen soğumaya başlamıştı. Açıkçası oldukça can sıkıcı bir hale gelen bu sorun için servis araştırması sonucunda Ferroli Servis Ataşehir merkezine ulaştım ki kısa süre içerisinde bu sorunuma çözüm buldular.

 3. Ataşehir’de oturan ve benim gibi iyi, kaliteli, ekonomik ve güler yüzlü bir kombi servisi arayan herkese tavsiyem Ataşehir Ferroli Servis merkezidir. Servis elemanları gerçekten her aşamada sizi bilgilendiriyor ve sorunu sizin de anlayacağınız şekilde aktarıyor ki böylelikle onarılması için ödediğiniz arızanın ne olduğunu tam olarak siz de biliyorsunuz ve ücreti gönül rahatlığıyla ödeyebiliyorsunuz.

 4. İşyerimde bulunan kombi, yeni almama rağmen (7 ay) çalışmıyor. Bu kadar kısa sürede arıza vereceğini düşünmemiştim. Kombiye oldukça yüklü bir para verdiğim için, bu sorunu ortadan kaldırmak benim için bir şarttı. Çünkü bu durum müşterileri de olumsuz bir şekilde etkilemekteydi. Kombinin ve peteklerin bakımı için Ferroli Servis Ataşehir firmasından destek talep ettim. Gelen teknik ekip sorunla ilgilenerek, sorunun kombiden kaynaklı değil, kullanıcı hatasından olduğunu belirttiler. Neyse ki sorunum uygun bir fiyat vermeme rağmen çözüldü.

 5. Ferroli servis Ataşehir kurumuna çok teşekkür etmek istiyorum. Bu kurum ve kurum çalışanlarına yaptığım ödeme gerçekten amacına ulaştı. Kombi arızası sebebiyle internette arama yaparak bulduğum Ferroli Ataşehir yetkili servisiyle telefonda görüştüm. Çağrı merkezinde çalışan bayanlara Ferroli yetkili servisi mi diye sordum. Ardından arıza kaydı yaptırdım. İki gün sonra çağrı merkezinden gelen görevli kombiyi inceledi.

  Kombinin sorununun ne olduğunu anlamamıştım. Yetkili servisten gelen kişiler, kombinin basit bir şekilde su kaçırdığını söyleyince rahatladım. Çünkü, daha ciddi bir sorun olduğunu zannediyordum. Yetkililer, kombiyi söküp şirkete götürerek kısa bir süre sonra sıfır cihazmış gibi geri getirdiler.

 6. Ataşehir Ferroli Servis merkeziyle uzun yıllardır çalışıyorum ve şu ana kadar hiçbir kusurlarını görmedim. Ne zaman arasam, çok yoğun olsalar bile verdikleri randevu tarihleri en fazla ertesi günü oluyor. Bu sayede her zaman ihtiyaç duyduğumda kendilerini arayarak, sorun yaşamadan servis hizmeti alabiliyor. Ayrıca kombinin periyodik bakımını da benim adıma takip ediyorlar. Bu sayede her yıl kombinin bakımını yaptırmış mıydım, bakım zamanı geldi mi sorularla kafamı meşgul etmiyorum. Her yıl bakım tarihi yaklaşınca beni arayıp bilgi veriyorlar ve randevu oluşturarak, verdikleri randevunun olduğu gün, söyledikleri saatte geliyorlar. Çok hızlı çalıştıklarından da kombinin tüm parçalarını kontrol edip, gidiyorlar.

 7. Kombi satın almak için arayışta olduğumuz bir dönemde çevremizin tavsiyeleri nedeniyle Ferroli markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli ve bütçe dostu modellere sahip olması bizi bu anlamda cezbetti. Satın almış olduğumuz Ferroli marka klima bir süre sonra çalıştığı halde ısı vermiyordu. Bu sorunun neden kaynaklı olduğunu çözebilmek için soluğu hemen Ferroli servis Ataşehir adresinde aldık. Servis kısa bir incelemenin hemen sonrasında teknik bir arızadan kaynaklı olarak sorunun karşımıza çıktığını belirtti. Kısa bir tamir sürecinden sonra kombiyi bize ilk günkü performansta teslim etti. Özellikle servisin ilgili ekibi ve konu hakkındaki hızları gerçekten takdire şayandı. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir süreç oldu.

 8. Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi satın almak için arayış içine girdik. Özellikle bu dönemde en çok dikkatimizi çeken marka Ferroli oldu. Bu markadan satın aldığımız cihazı iki sene boyunca sorunsuz bir şekilde kullandık. Ancak ne olduysa bugünlerde eski performansını aratmaya başladı. Kombi peteklere ısı vermiyor, bu sorundan kurtulmak için neler yapmalıyız? Önerilerinizi bekliyoruz.

 9. Daha geçen hafta garantisi biten Ferroli marka kombim bu sabah F05 hatası verdi. Kötü bir şans olarak değerlendirdiğim garanti bitişinden bir hafta sonra arıza yapan kombim için Ferroli Servis Ataşehir şubesi ile irtibata geçtim. Gelen ekip cihazı inceledikten sonra fanda arıza olduğunu tespit etti. Çok uygun bir fiyata tamirini yaptıktan sonra sorunum giderilmiş oldu. Kendilerine teşekkür ediyorum.

 10. Kombi hepimizin bildiği gibi yaz aylarında da sıcak su tedariğini sağladığı için kullandığımız bir elektronik eşya. Bu sebeple her mevsimde elimiz ayağımız olan kombimiz Ferroli markasına aitti ve uzun yıllardır da severek kullanıyordum. Fakat geçenlerde birden sıcak su gelmemeye başlayınca Ferroli Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçerek sorunu bildirmem üzerine gelen ekip arızayı giderdiler.

 11. Kombimiz geçtiğimiz yıl almamıza rağmen düzenli olarak da bakımlarının yapılmasına rağmen ne yazık ki tuhaf bir ses çıkarmaya başladı. İç kısmında bir kablonun istemsizce yanmaya başladığını söyleyen Ferroli servis Ataşehir hemen duruma müdahale ederek bizi büyük bir durumdan ve tehlikeden kurtarmış oldu. Kendilerine her zaman teşekkür edeceğiz.

 12. Ataşehir’de bulunan cafemizin mutfağında Ferroli markasına ait kombi kullanıyoruz. Ancak kombimiz geçtiğimiz günlerde E5 arızası verdi. Hemen yakınımızda bulunan Ferroli Servis Ataşehir şubesiyle irtibat kurduk. Birkaç gün sonra gelip dış ünite boru sensöründe arıza olduğunu ve parça değişimi yapılması gerektiğini söylediler. Bir hafta kadar parçayı bekledikten sonra gelip parça değişimi yapıp sorunu ortadan kaldırmış oldular.

 13. Özel bir şirkette teknik ekipman bakım sorumlusuyum. Bulunduğum şirketteki kombiler Ferroli marka, fakat biraz eski olduğu için arıza verdiğinde arızasını gidermek için yedek parçalarını bulmakta biraz zorlanıyorum. Son birkaç bakım onarım işlemimi Ferroli Servis Ataşehir şubesinden destek alıp yedek parçaları onlar sayesinde tamamladım. Eski model kombilerinize bunlardan bir şey olmaz diyen teknik ekiplere güvenmeyip bir de bu şubeye ulaşabilirsiniz.

 14. Ataşehir bölgesinde bulunan hukuk ofisimizde Ferroli markasına ait kombi kullanıyoruz. Yakın zamanda kullanmakta olduğumuz kombimiz ana ekranında E1 arızası verdi. Vakit kaybetmeden Ferroli Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip kombi kompresörün yüksek basınca karşı korumaya aldığını belirtip bir iki ayar yaparak sorunu ortadan kaldırmış oldu.

 15. 2 senedir kullanmakta olduğum Ferroli kombimin garantisi daha geçen hafta bitmişti ki sanırım hissetmiş olacak. Ekranında dünden beri F10 arızası veriyor. İnternette araştırdığımda bar basıncı ile alakalı olduğu yazıyordu fakat düşük olan barını su basarak yükselttiğimde de aynı problem devam edince Ferroli Servis Ataşehir ekibi gelip sensörden dolayı barın sürekli düştüğünü tespit ettiler ve sensör kısmını değiştirerek bizi mağdur olmaktan kurtardılar.

 16. Yaklaşık olarak 5 senedir evimizin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılaması için Ferroli marka bir kombi kullanıyoruz. Geçtiğimiz hafta kombimiz A01 nolu arıza kodunu vermeye başladı. Vakit kaybetmeden Ferroli Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçtik. Gelen teknik servis elektronik kartt arıza olduğunu tespit etti.Yaklaşık 1 hafta kadar yedek parçayı bekledikten sonra gelen yedek parça takıldıktan sonra kombimizin sorunu ortadan kalkmış oldu.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org Altus Servis Profilo Servis