İstanbul

Ferroli Servis Ataşehir

Ferroli markası ülkemizde birçok kişi tarafından en çok tercih edilen kombi markalarından bir tanesi olarak biliniyor. Ferroli markaya sahip olan cihazları uzun süre boyunca sağlıklı bir şekilde kullanmak istiyorsanız düzenli olarak bakım ve onarım işlemlerini yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Ferroli Servis Ataşehir olarak uzun yıllardan beri ekip arkadaşlarımızla beraber kombi konusunda profesyonel olarak hizmet veriyoruz.

Ferroli Servis Ataşehir

Yaşamış olduğunuz tüm problemleri kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmak için hemen internet sitemizin üst bölümünde bulunan telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ataşehir İstanbul’un kalabalık bölgelerinden bir tanesi olmasına rağmen ekip arkadaşlarımız kısa süre içerisinde size yardımcı olacak ve yaşamış olduğun için problemleri çözüme kavuşturacaktır.


FİRMA ADISıcak Soğuk İnş. Malzemeleri San. Tic. A.Ş.
BULUNDUĞU ADRES :Adnan Menderes Cd. No: 44-48 A Blok
TELEFON NUMARASI :0 216 335 71 10
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)
 • Ferroli Kombilerinizin Bakımı İçin Ataşehir'de Sizinleyiz - Sekomon - Kişisel Blog

  […] kombi konusunda sizlere en iyi cihazları sunan dünya çapında adı duyulmuş bir firmadır. Ferroli Servis Ataşehir şubemiz ile de sizlerin kombilerinin bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Tüm […]

 • Faruk M.

  Ferroli marka kombim için yetkili servisi çağırdım. Sorun şuydu: petekler yeterince ısınmıyor, üstelik doğalgaz faturası da yüksek geliyordu. Yetkili servis kombinin bakımını yapacaklarını ve petekleri temizleyeceklerini söylediler, bir takım şeyler yaptılar. Fakat kombi bu sefer de arızalandı. Aynı servisi çağırmak istemedim, bize yakın diye Ferroli servis Ataşehir’i aradım. Daha önce gelen yetkili servisin bacayı açık bıraktıkları için bozulduğunu öğrendim. Şimdi bu arızanın bedelini yetkili servis üstlenmeli değil mi? Cevaplarsanız çok sevinirim.

 • Ataşehir'de Güvenilir Ferroli Servisi | Maiotik

  […] sadece uzman olan kişiler tarafından yapılır. Bu nedenle Ferroli marka kombiler için sadece Ferroli Servis Ataşehir çağırılmalıdır. Size en yakın Ferroli servisini bulmak için internette Ferroli servis […]

 • Cevher L.

  2 yıl kadar önce aldığım Ferroli kombiyi özellikle sıcak su için yoğun şekilde kullanıyordum, oldukça da memnundum ancak son zamanlarda evde bir noktada sıcak suyu açınca diğer noktadaki su hemen soğumaya başlamıştı. Açıkçası oldukça can sıkıcı bir hale gelen bu sorun için servis araştırması sonucunda Ferroli Servis Ataşehir merkezine ulaştım ki kısa süre içerisinde bu sorunuma çözüm buldular.

 • Meryem Y.

  Ataşehir’de oturan ve benim gibi iyi, kaliteli, ekonomik ve güler yüzlü bir kombi servisi arayan herkese tavsiyem Ataşehir Ferroli Servis merkezidir. Servis elemanları gerçekten her aşamada sizi bilgilendiriyor ve sorunu sizin de anlayacağınız şekilde aktarıyor ki böylelikle onarılması için ödediğiniz arızanın ne olduğunu tam olarak siz de biliyorsunuz ve ücreti gönül rahatlığıyla ödeyebiliyorsunuz.

 • Ataşehir'de Güvenilir Ferroli Servisi - Tablet Adam

  […] uzmanlaşmış ve sertifikalı teknik personellerin görev aldığı kombi servisi hizmetlerinde Ferroli Servis Ataşehir merkezi sektörüne öncülük ediyor. Sağladığı ve getirdiği yenilikleri ile doğrudan […]

 • Ataşehir Ferroli Servisi 7/24 Hizmetinizde | Celal Yurtcu

  […] kombilerde görülen arızaların görülme olasılığının daha yüksek olmasına neden olurken, Ferroli Servis Ataşehir merkezi tarafından Ataşehir ilçesi genelinde 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti […]

 • Halil

  İşyerimde bulunan kombi, yeni almama rağmen (7 ay) çalışmıyor. Bu kadar kısa sürede arıza vereceğini düşünmemiştim. Kombiye oldukça yüklü bir para verdiğim için, bu sorunu ortadan kaldırmak benim için bir şarttı. Çünkü bu durum müşterileri de olumsuz bir şekilde etkilemekteydi. Kombinin ve peteklerin bakımı için Ferroli Servis Ataşehir firmasından destek talep ettim. Gelen teknik ekip sorunla ilgilenerek, sorunun kombiden kaynaklı değil, kullanıcı hatasından olduğunu belirttiler. Neyse ki sorunum uygun bir fiyat vermeme rağmen çözüldü.

 • Gülden

  Ferroli servis Ataşehir kurumuna çok teşekkür etmek istiyorum. Bu kurum ve kurum çalışanlarına yaptığım ödeme gerçekten amacına ulaştı. Kombi arızası sebebiyle internette arama yaparak bulduğum Ferroli Ataşehir yetkili servisiyle telefonda görüştüm. Çağrı merkezinde çalışan bayanlara Ferroli yetkili servisi mi diye sordum. Ardından arıza kaydı yaptırdım. İki gün sonra çağrı merkezinden gelen görevli kombiyi inceledi.

  Kombinin sorununun ne olduğunu anlamamıştım. Yetkili servisten gelen kişiler, kombinin basit bir şekilde su kaçırdığını söyleyince rahatladım. Çünkü, daha ciddi bir sorun olduğunu zannediyordum. Yetkililer, kombiyi söküp şirkete götürerek kısa bir süre sonra sıfır cihazmış gibi geri getirdiler.

 • Ozan

  Ataşehir Ferroli Servis merkeziyle uzun yıllardır çalışıyorum ve şu ana kadar hiçbir kusurlarını görmedim. Ne zaman arasam, çok yoğun olsalar bile verdikleri randevu tarihleri en fazla ertesi günü oluyor. Bu sayede her zaman ihtiyaç duyduğumda kendilerini arayarak, sorun yaşamadan servis hizmeti alabiliyor. Ayrıca kombinin periyodik bakımını da benim adıma takip ediyorlar. Bu sayede her yıl kombinin bakımını yaptırmış mıydım, bakım zamanı geldi mi sorularla kafamı meşgul etmiyorum. Her yıl bakım tarihi yaklaşınca beni arayıp bilgi veriyorlar ve randevu oluşturarak, verdikleri randevunun olduğu gün, söyledikleri saatte geliyorlar. Çok hızlı çalıştıklarından da kombinin tüm parçalarını kontrol edip, gidiyorlar.

 • İzzet

  Kombi satın almak için arayışta olduğumuz bir dönemde çevremizin tavsiyeleri nedeniyle Ferroli markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli ve bütçe dostu modellere sahip olması bizi bu anlamda cezbetti. Satın almış olduğumuz Ferroli marka klima bir süre sonra çalıştığı halde ısı vermiyordu. Bu sorunun neden kaynaklı olduğunu çözebilmek için soluğu hemen Ferroli servis Ataşehir adresinde aldık. Servis kısa bir incelemenin hemen sonrasında teknik bir arızadan kaynaklı olarak sorunun karşımıza çıktığını belirtti. Kısa bir tamir sürecinden sonra kombiyi bize ilk günkü performansta teslim etti. Özellikle servisin ilgili ekibi ve konu hakkındaki hızları gerçekten takdire şayandı. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir süreç oldu.

 • Zahide

  Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi satın almak için arayış içine girdik. Özellikle bu dönemde en çok dikkatimizi çeken marka Ferroli oldu. Bu markadan satın aldığımız cihazı iki sene boyunca sorunsuz bir şekilde kullandık. Ancak ne olduysa bugünlerde eski performansını aratmaya başladı. Kombi peteklere ısı vermiyor, bu sorundan kurtulmak için neler yapmalıyız? Önerilerinizi bekliyoruz.

 • İstanbul Ferroli Kombi Servisi - Oguzhantemiz.com

  […] Ferroli Servis Ataşehir adresinden sizler de hizmet almak istediğinizde hiç düşünmeden yukarıda verdiğim numarayı […]

 • Merve

  Daha geçen hafta garantisi biten Ferroli marka kombim bu sabah F05 hatası verdi. Kötü bir şans olarak değerlendirdiğim garanti bitişinden bir hafta sonra arıza yapan kombim için Ferroli Servis Ataşehir şubesi ile irtibata geçtim. Gelen ekip cihazı inceledikten sonra fanda arıza olduğunu tespit etti. Çok uygun bir fiyata tamirini yaptıktan sonra sorunum giderilmiş oldu. Kendilerine teşekkür ediyorum.

 • Melek

  Kombi hepimizin bildiği gibi yaz aylarında da sıcak su tedariğini sağladığı için kullandığımız bir elektronik eşya. Bu sebeple her mevsimde elimiz ayağımız olan kombimiz Ferroli markasına aitti ve uzun yıllardır da severek kullanıyordum. Fakat geçenlerde birden sıcak su gelmemeye başlayınca Ferroli Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçerek sorunu bildirmem üzerine gelen ekip arızayı giderdiler.

 • Fatma

  Kombimiz geçtiğimiz yıl almamıza rağmen düzenli olarak da bakımlarının yapılmasına rağmen ne yazık ki tuhaf bir ses çıkarmaya başladı. İç kısmında bir kablonun istemsizce yanmaya başladığını söyleyen Ferroli servis Ataşehir hemen duruma müdahale ederek bizi büyük bir durumdan ve tehlikeden kurtarmış oldu. Kendilerine her zaman teşekkür edeceğiz.

 • Barbaros

  Ataşehir’de bulunan cafemizin mutfağında Ferroli markasına ait kombi kullanıyoruz. Ancak kombimiz geçtiğimiz günlerde E5 arızası verdi. Hemen yakınımızda bulunan Ferroli Servis Ataşehir şubesiyle irtibat kurduk. Birkaç gün sonra gelip dış ünite boru sensöründe arıza olduğunu ve parça değişimi yapılması gerektiğini söylediler. Bir hafta kadar parçayı bekledikten sonra gelip parça değişimi yapıp sorunu ortadan kaldırmış oldular.

 • Doğan

  Özel bir şirkette teknik ekipman bakım sorumlusuyum. Bulunduğum şirketteki kombiler Ferroli marka, fakat biraz eski olduğu için arıza verdiğinde arızasını gidermek için yedek parçalarını bulmakta biraz zorlanıyorum. Son birkaç bakım onarım işlemimi Ferroli Servis Ataşehir şubesinden destek alıp yedek parçaları onlar sayesinde tamamladım. Eski model kombilerinize bunlardan bir şey olmaz diyen teknik ekiplere güvenmeyip bir de bu şubeye ulaşabilirsiniz.

 • Batuhan

  Ataşehir bölgesinde bulunan hukuk ofisimizde Ferroli markasına ait kombi kullanıyoruz. Yakın zamanda kullanmakta olduğumuz kombimiz ana ekranında E1 arızası verdi. Vakit kaybetmeden Ferroli Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip kombi kompresörün yüksek basınca karşı korumaya aldığını belirtip bir iki ayar yaparak sorunu ortadan kaldırmış oldu.

 • Şefik

  2 senedir kullanmakta olduğum Ferroli kombimin garantisi daha geçen hafta bitmişti ki sanırım hissetmiş olacak. Ekranında dünden beri F10 arızası veriyor. İnternette araştırdığımda bar basıncı ile alakalı olduğu yazıyordu fakat düşük olan barını su basarak yükselttiğimde de aynı problem devam edince Ferroli Servis Ataşehir ekibi gelip sensörden dolayı barın sürekli düştüğünü tespit ettiler ve sensör kısmını değiştirerek bizi mağdur olmaktan kurtardılar.

 • Giray

  Yaklaşık olarak 5 senedir evimizin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılaması için Ferroli marka bir kombi kullanıyoruz. Geçtiğimiz hafta kombimiz A01 nolu arıza kodunu vermeye başladı. Vakit kaybetmeden Ferroli Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçtik. Gelen teknik servis elektronik kartt arıza olduğunu tespit etti.Yaklaşık 1 hafta kadar yedek parçayı bekledikten sonra gelen yedek parça takıldıktan sonra kombimizin sorunu ortadan kalkmış oldu.

Ferroli Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA