İstanbul

Ferroli Servis Üsküdar

Üsküdar ilçesinde Ferroli marka kombiniz için servis hizmetini nereden alacağınızı düşünüyorsanız erişim kolaylığı sağlayan platformumuzu ziyaret edebilirsiniz. Siz Ferroli kullanıcıları için oluşturduğumuz platformda bölge veya semtlere göre tüm Ferroli servis ağını bir arada bulabilirsiniz. Üsküdar bölgesinde Ferroli Servis için Ferroli servis Üsküdar platformumuzda güncel adres ve iletişim bilgileriyle bir veya birden fazla servis ağını görmenizi sağlamaktadır.

Her türlü problem için adresinize en yakın yerdeki servis hizmetinden faydalanmak için platformumuzu ziyaret ederek Üsküdar ve çevresi için Ferroli Servis Üsküdar olarak arama yapabilirsiniz. Servis hizmeti arasında tamir, bakım ve parça değişim işlemleri tüm kombi marka ürünlerin modellerinde profesyonel servis ekibince gerçekleştirilmektedir.


FİRMA ADI Adıgüzel Müh. İnş. Doğalgaz Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES : Sultantepe Mh. Cumhuriyet Cd. 11/A
TELEFON NUMARASI : 0 216 492 09 30
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)


FİRMA ADI Fer Mekanik Tesisat Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES : Selamiali Mh. Cumhuriyet Cd. Tank Sk. No: 3/2A
TELEFON NUMARASI : 0 216 343 24 50
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

7 Yorum

 • Reply
  Ülkü Sinemler

  istanbul Üsküdar’da bulunan evimizde kullandığımız kombimiz aşırı derecede güneşe maruz kalıyor. Bu dış kabin gibi olan şeylerden taktırmak istiyoruz. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

 • Reply
  Üsküdar'da Ferroli Servisi mi Arıyorsunuz? - TeknoDiot

  […] ve kazan doğal gaz sobası ürünleri sunmaktadır. Arıza, tamir ve bakım hizmetleri için Ferroli Servis Üsküdar hizmet vermektedir. Bu cihazların rutin olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu […]

 • Reply
  Üsküdar'da Güvenilir Ferroli Kombi Servis mi Arıyorsunuz? | Bilgicim.NET

  […] Üsküdar Ferroli Servis olarak birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamak olduğu için oldukça kısa süre içerisinde geri dönüş sağlamaya ve hizmet verirken güler yüzlü servis politikası izlemeye özen gösteriyoruz. Sunmuş olduğunuz bu kaliteli hizmet karşılığında uygun fiyatlı olarak çalıştığımız için bugüne kadar birçok müşteri ile çalışma fırsatını elde ettik. […]

 • Reply
  Üsküdar'da Ferroli Servisi mi Arıyorsunuz? | | TeknoDiot.com

  […] ve kazan doğal gaz sobası ürünleri sunmaktadır. Arıza, tamir ve bakım hizmetleri için Ferroli Servis Üsküdar hizmet vermektedir. Bu cihazların rutin olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu […]

 • Reply
  Ahmet U.

  Ferolli marka kombi kullanıyorum, her sene düzenli olarak bakımını yaptırıyorum, ama buna rağmen yine de aşırı fazla fatura geliyor. Komşularımın 2 katı kadar para ödüyorum. Evin yalıtımı var, petekleri temiz ama buna rağmen ısınmakta zorlanıyoruz. Bunun için Üsküdar Ferroli Servisi aradım, kombinin eski olduğundan kaynaklı olduğunu söylediler. Bakımları yapılmış olmasına rağmen kombinin eski olması buna neden olabilir mi?

 • Reply
  Derya P.

  Havalar ısınsa da İstanbul’ da yaşayan herkes gibi bende sıcak su ihtiyacım için kombiyi yoğun olarak kullanıyorum. Özellikle de kalabalık bir aile olmamız nedeni ile gün içerisinde sıcak su konusunda sıklıkla kullandığımız Ferroli kombi geçen gün arızalandı ve ben henüz yaptırabilmiş değilim. Bana arızalanan Ferroli kombi için iyi bir Ferroli Servis Üsküdar şubesi önerisinde bulunulmasını istiyorum.

 • Reply
  Feray N.

  Üsküdar’ın denize yakınlığı sebebiyle kış aylarında ne kadar soğuk olduğundan bahsetmeye gerek yok. Geçtiğimiz aylarda yaşadığımız kombi arızası nedeniyle oldukça mağdur olduk. Üstelik aradığımız yetkili servis dahi yoğunluk sebebiyle en erken üç gün içinde gelebileceğini söyledi. Ben ve eşim için büyük bir sorun değil fakat birkaç aylık olan bebeğimizin hasta olmasına gönlümüz her anne baba gibi el vermedi. Özel servislerin çok yüksek fiyat isteyeceğini düşünerek Üsküdar Ferroli Servis ile görüşmeye gittim. Arkadaşlar oldukça nazik şekilde benden randevu aldılar. İş sonunda duyduğum rakama çok şaşırdım. Oldukça cüzzi miktarlara sorunumu çözdüler. Bu durum karşısında arkadaşlara bahşiş dahi vererek vedaladım. Tüm çalışanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Sağolun.

Görüşünüzü Paylaşın