Ferroli Servis Üsküdar

Ferroli Servis Üsküdar ile Üsküdar ve çevresinde yaşayan Ferroli kullanıcıları, markanın kombi, klima, su ısıtıcıları ve diğer ısıtma sistemleri için profesyonel servis hizmetlerine erişebilirler. Ferroli, yenilikçi ve güvenilir çözümleriyle tanınan bir marka olarak, ev ve iş yerlerinizdeki konforun sürekliliğini sağlar; ancak bu teknolojik ürünler, zamanla bakım veya onarım gerektirebilir.

Ferroli Servis Üsküdar

Üsküdar’daki Ferroli servis noktamız, Ferroli ürünleri konusunda derinlemesine bilgi sahibi sertifikalı teknisyenler ile donatılmıştır. Müşterilerimize arıza tespiti, acil onarım hizmetleri, yedek parça temini ve düzenli bakım gibi geniş bir servis yelpazesi sunmaktayız. Servisimiz, orijinal yedek parçalar kullanarak yaptığı her türlü tamir ve bakım işlemiyle cihazlarınızın maksimum verimlilikte çalışmasını sağlar.

Ferroli Servis Üsküdar olarak, müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutarız. Üsküdar ve çevresindeki Ferroli kullanıcılarına kesintisiz ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Cihazlarınızın uzun süreler boyunca problemsiz çalışabilmesi için düzenli bakımın önemini sürekli olarak vurguluyoruz ve en yüksek standartlarda servis hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.

Ferroli Servis Üsküdar İletişim:

FİRMA ADIAdıgüzel Müh. İnş. Doğalgaz Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES :Sultantepe Mh. Cumhuriyet Cd. 11/A ÜSKÜDAR / İSTANBUL
TELEFON NUMARASI :0 216 492 09 30
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

FİRMA ADIFer Mekanik Tesisat Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES :Selamiali Mh. Cumhuriyet Cd. Tank Sk. No: 3/2A Üsküdar / İstanbul
TELEFON NUMARASI :0 216 343 24 50
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

11 Comments

 1. istanbul Üsküdar’da bulunan evimizde kullandığımız kombimiz aşırı derecede güneşe maruz kalıyor. Bu dış kabin gibi olan şeylerden taktırmak istiyoruz. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

 2. Ferolli marka kombi kullanıyorum, her sene düzenli olarak bakımını yaptırıyorum, ama buna rağmen yine de aşırı fazla fatura geliyor. Komşularımın 2 katı kadar para ödüyorum. Evin yalıtımı var, petekleri temiz ama buna rağmen ısınmakta zorlanıyoruz. Bunun için Üsküdar Ferroli Servisi aradım, kombinin eski olduğundan kaynaklı olduğunu söylediler. Bakımları yapılmış olmasına rağmen kombinin eski olması buna neden olabilir mi?

 3. Havalar ısınsa da İstanbul’ da yaşayan herkes gibi bende sıcak su ihtiyacım için kombiyi yoğun olarak kullanıyorum. Özellikle de kalabalık bir aile olmamız nedeni ile gün içerisinde sıcak su konusunda sıklıkla kullandığımız Ferroli kombi geçen gün arızalandı ve ben henüz yaptırabilmiş değilim. Bana arızalanan Ferroli kombi için iyi bir Ferroli Servis Üsküdar şubesi önerisinde bulunulmasını istiyorum.

 4. Üsküdar’ın denize yakınlığı sebebiyle kış aylarında ne kadar soğuk olduğundan bahsetmeye gerek yok. Geçtiğimiz aylarda yaşadığımız kombi arızası nedeniyle oldukça mağdur olduk. Üstelik aradığımız yetkili servis dahi yoğunluk sebebiyle en erken üç gün içinde gelebileceğini söyledi. Ben ve eşim için büyük bir sorun değil fakat birkaç aylık olan bebeğimizin hasta olmasına gönlümüz her anne baba gibi el vermedi. Özel servislerin çok yüksek fiyat isteyeceğini düşünerek Üsküdar Ferroli Servis ile görüşmeye gittim. Arkadaşlar oldukça nazik şekilde benden randevu aldılar. İş sonunda duyduğum rakama çok şaşırdım. Oldukça cüzzi miktarlara sorunumu çözdüler. Bu durum karşısında arkadaşlara bahşiş dahi vererek vedaladım. Tüm çalışanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Sağolun.

 5. İnternette sürekli, övülen Ferroli den ben hiç memnun kalmadım. Çok tavsiye edilince klima ve kombisini aldım. Her ikisini de devasa para ödedim. Ancak bir türlü verimli bir şekilde kullanmayı başaramadım. Sürekli arızalanıyor, ben telefonu kaldırıyorum Ferroli Servis Üsküdar merkezini arıyorum, gelip sorunu çözüyorlar, kısa bir süre sonra yine aynı süreç baştan başlıyor. Artık çok sıkıldım sadece kombi ya da sadece klimada sorun olmuyor ki her ikisi de farklı zamanlar ya da aynı anda arızalanıp, duruyor. Benim gibi benzer kombi ve klima arızası yaşayan var mı? Cihazlar için başka bir yerden mi servis hizmeti almalıyım henüz karar verebilmiş değilim.

 6. Kombimizde arıza olduğunu düşünerek Ferroli servis Üsküdar ile iletişime geçtik. Üsküdar servisindeki teknisyen su basınç sivicinin arızalı olduğunu söyledi. Sivic fiyatının çok pahalı olduğunu düşünüyordum. Komşumuz, aynı parça için 350 TL ödemiş, üstüne bir de 80 TL kombi bakım ücreti vererek toplam 430 TL’ye kombisinin bakımını yaptırmıştı.
  Ferroli Üsküdar servisinden gelen arkadaş, sivic ücretinin 25 ile 50 TL arasında değiştiğini söyleyince açıkçası şaşırdım. Bir de sivicin neden arızalı olduğunu detaylı olarak anlattılar. Su basıncının yüksek olmasından kaynaklıymış. İşlerini hem müşteriye açıklayarak yaptıkları, hem de ürün satarak müşterilerini kazıklamaya çalışmadıkları için Ferroli servisine teşekkürler!

 7. Kaç tane kötü kışı gören, şiddetli fırtınalara direnen kombinin dış havalandırma borusu, mart ayındaki rüzgara dayanamadı ve yerinden çıktı, 4 kattan aşağıya düştü. İyi ki o sırada kombi çalışmıyordu. Ancak kombinin hava çıkış borusu o mesafeden düşünce, kırılmış. Daha doğrusu üzerinde çatlak var. Şimdi bunu ben tek başıma taksam sorun olur mu ya da takmadan önce yapılması gereken bir işlem var mı emin olamadım. Ya da doğrudan Üsküdar Ferroli Servis merkezini mi arasam. Doğalgaz söz konusu olduğundan açıkçası kendim müdahale etmek konusunda biraz endişeliyim. Öteki taraftan kendim yapabileceğim bir işlem içinde gereksiz yere kombi servis parası vermekte istemiyorum.

 8. Yazın kombiye pek ihtiyaç olmadığından bu yılki bakımı için biraz ilgilenmedim. Yaz bitti artık yağmurlar başlayınca kombinin bakımını yaptırmaya karar verdim. Aslında birazda zamansızlık yaz boyunca bakımını yaptıramadım. Ferroli Servis Üsküdar şubesini aradım ki aramaz olaydım. Herkes mi son dakikaya bırakır anlamadım ki. Görüştüğüm müşteri temsilcisi bana en erken 1 hafta sonraya randevu verebileceğini söylüyor. Daha önce bu kadar geç servis hizmeti veren bir yer görmedim. Kombi bakımı için çok fazla talep varmış kesinlikle daha öncesinde gelemezlermiş. Siz siz olun kesinlikle kombinin bakımını eylül gelmeden yaptırın, yoksa benim gibi uzun uzun beklemek zorunda kalırsınız. Umarım 1 hafta sonra söyledikleri gibi gelirlerde bana gereksiz vakit kaybettirmezler.

 9. Uzun bir zamandan beri kullanmakta olduğumuz kombi bozulunca yeni bir kombi almak için arayışa girdik. Bu konuda çevremiz tarafından bir hayli fazla övülen Ferroli markasında karar kıldık. Satın almış olduğumuz Ferroli marka kombi ilk dönemlerde tam olarak aradığımız performansa sahipti. Ancak ilerleyen dönemlerde ısıtma konusunda eskisi gibi etkili bir performans sunmuyordu. Bizde bu sorunun neden kaynaklı olduğunu öğrenebilmek için soluğu hemen Ferroli servis Üsküdar adresinde aldık. servis kısa bir inceleme sonucunda sorunun neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını hemen çözmüş oldu. Şimdi klimayı ilk günkü performansında sorunsuz bir şekilde yeniden kullanmaya devam ediyoruz. Servisin ilgili ekibi ayrıca kombiden nasıl daha fazla verim alacağımıza dair küçük tüyolarda da bulundu.

 10. Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde çevremiz tarafından sıklıkla önerildiğinden dolayı tercihimiz Ferroli markasından yana oldu. İlk zamanlarda kusursuz bir şekilde çalışan cihaz şimdilerde bu performansı aratmaya başladı. Yüksek seviyede kullandığımız halde ısıtma oldukça yetersiz. Kombinin az ısıtması sorunundan nasıl kurtuluruz tavsiyelerinizi bekliyoruz.

 11. Kiracı olarak oturduğum evde Ferroli marka kombi bulunmakta. Oturduğum iki yıllık süreçte bir sürü arızasıyla karşılaştım. Son olarak da geçtiğimz hafta su ısıtmama problemi yaşatmaya başladı. Koronva virüs ile mücadele ettiğimiz şu günlerde her gün duş almak zorundayız. Ancak kombim arızalı olduğu için alamıyoruz. Çünkü suyu ısıtmıyor ve ben artık tamirci çağırmak istemiyorum. Lütfen bu konu hakkında yardımcı olur musunuz?

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org Altus Servis Profilo Servis