Ferroli Servis Sancaktepe

Ferroli Servis Sancaktepe, İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde Ferroli marka kombi, klima ve diğer ısıtma sistemleri ürünlerine teknik servis hizmeti sunan profesyonel bir firmadır. Uzman ekiplerimiz, Ferroli’nin tüm modellerinde arıza tespiti, bakım ve onarım işlemleri gerçekleştirmekte, müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak benimsemektedir.

Ferroli Servis Sancaktepe

Sancaktepe ve çevresinde yaşayan Ferroli kullanıcıları, bizimle iletişime geçerek cihazlarının bakım ve onarım işlemlerini güvenle yaptırabilirler. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz, en güncel teknik bilgilerle donatılmış olup, tüm servis işlemlerini Ferroli’nin önerdiği standartlara uygun olarak yapmaktadır. Böylece, cihazlarınızın uzun ömürlü ve verimli çalışmasını garantileriz.

Ferroli Servis Sancaktepe, orijinal yedek parça kullanımıyla da dikkat çekmektedir. Arızalanan parçalar, Ferroli’nin garantisi altında orijinal parçalarla değiştirilir. Bu, cihazınızın ilk günkü gibi kaliteli ve güvenilir çalışmasını sağlar. Servisimiz ayrıca, müşterilerimize özel bakım paketleri sunarak, periyodik bakımın cihazların performansı üzerindeki pozitif etkilerine dikkat çeker.

Ferroli Servis Sancaktepe İletişim:

FİRMA:Sancaktepe Ferroli Servisi
BULUNDUĞU ADRES :Samyeli Sokağı No:22 Abdurrahmangazi 34887 Sancaktepe/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0850 668 00 12
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00
Ferroli Servis Sancaktepe

2 Comments

  1. Evimizde yıllardır Ferroli markasına ait kombi kullanıyoruz. Yaz kış fark etmeden bizi her mevsim memnun eden kombimizin yakın zamanda power düğmesi 3 kez yanıp sönmeye ve ardından da çalışmamaya başladı. Biz de hemen Ferroli Servis Sancaktepe şubesi yetkililerini aradık. Kısa süre içerisinde gelen ekip arızanın neden meydana geldiğini belirttikten hemen sonra onarımını gerçekleştirip sorunumuzu giderdi.

  2. Kiracı olarak oturduğum evde Ferroli marka kombimizi özellikle kış aylarında ısıtmada olmak üzere yazın da sıcak su için yaz-kış rahatlıkla ve memnuniyet ile kullanıyoruz. Kombimi yaklaşık dört senedir kullanıyorum ve hiçbir arızası ile karşılaşmamıştım. Fakat yakın zamanda Ferroli markasına ait kombimizi çalıştırdığımız zaman başta çalışıp sonra durmaya başladı. Ben de sigortadan komple elektrikleri de kapatıp Ferroli Servis Sancaktepe ekibine ulaştım ve ekip gün içerisinde gelerek arızayı çözdü.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org Altus Servis Profilo Servis