Ferroli Servis Kadıköy

Kadıköy, İstanbul’un en hareketli semtlerinden biri olup, burada yaşayanlar yüksek kaliteli hizmetlere kolayca ulaşmanın keyfini çıkarır. Bu hizmetlerden biri de Ferroli marka kombi, klima ve diğer ısıtma sistemlerinin bakım ve onarımını sağlayan Ferroli Servis Kadıköy’dür. Ferroli, Avrupa’nın önde gelen ısıtma ve soğutma sistemleri üreticilerinden biri olarak bilinir. Bu nedenle, Ferroli ürünlerinizin bakım ve onarımlarını Ferroli’nin eğitimli ve sertifikalı teknisyenlerine emanet etmek, cihazlarınızın uzun ömürlü ve verimli çalışmasını sağlar.

Ferroli Servis Kadıköy

Ferroli Servis Kadıköy, müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirlemiş, hızlı ve güvenilir servis anlayışıyla öne çıkar. Arıza durumlarında hızlı müdahale edebilen bir ekip ile çalışırken, rutin bakım hizmetleriyle de potansiyel problemlerin önüne geçmeyi amaçlar. Servisimiz, orijinal yedek parça kullanımı ve işçilik garantisi ile servis hizmetlerini sunar. Ayrıca, Kadıköy ve çevresindeki evlere ve iş yerlerine ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır.

Ferroli Servis Kadıköy İletişim:

FİRMA ADIFergas Müh. San. Tic. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES :Dumlupınar Mh. Mektep Sk. No: 8 Dükkan 1 Kadıköy / İstanbul
TELEFON NUMARASI :0 216 566 05 08
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

13 Comments

 1. Bilgisayarlı bir şekilde vermiş olduğunuz arızaya karşı hizmetiniz bende farklı bir olumlu iz bıraktı.

 2. Almış olduğum Ferroli marka kombim daha 1,5 sene olmamasına rağmen ara ara arıza yapmaya başladı. Ateşleme yapmıyordu. Bunun için yetkili servisi aradım fakat 1 hafta olmasına rağmen gelmedi. Isınma problemi yaşadığımız için acil olduğunu belirtmiştim. Onlar gelmeyince ben de özel servis çağırmak zorunda kaldım. Garantisi olmasına rağmen Ferroli Servis Kadıköy’de bulunan servisi çağırdım. Sorunu çözdüler ama sırf yetkili servisin bu sorumsuzluğu yüzünden bu markayı kullanmayı düşünmüyorum.

 3. Merhaba, Ferrolli marka kombim bir süredir su kaçırıyor. Garantisi bittiği için servisi aramaktan çekindim. Sizce sorun ne olabilir? Bu sorunu kendim çözebilir miyim? Eğer ben kendim çözemezsem alanında uzman bir Ferroli servis Kadıköy civarında var mı? Bu sorun bana ne kadara patlar, bir ön bilgi verirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 4. Kombinin yıllık bakımını yaptırmak gerektiğinin önemini çok acı bir şekilde öğrendim. Uzun yıllardır gerçekten çok memnun kalarak, kullandığım Ferroli kombim kısa bir süre önce hiç tepki vermemeye başladı. Bunun üzerine çağırdığım Ferroli Servis Kadıköy merkezi ekipleri, hiç bakım yaptırmamam nedeniyle kombinin iç tesisatının tıkandığını ve bunun da cihazın zamanla fonksiyonlarını yerine tam olarak getirememesinden beyninde problem meydana geldiğini belirtti. Kendileri bana fazlasıyla yardımcı oldular ve kombi kart değişimi yaptırmak zorunda kaldım.

 5. Uzun zamandan beri İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yaşıyorum. Ferroli marka kombi kullanıcısıyım ve kombimde her sene farklı arızalar ile karşı karşıya geliyorum. Bu sene ise kombimin su kaçırdığına şahit oldum. Ferroli servis Kadıköy bu konuda bize destek verebileceğini belirtmişti. Uzman ekiplerin kontrolünde tüm arızalarım giderildi. Şu anda kış aylarında kombimi sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorum.
  Uzun zaman geçmesine rağmen kombimde herhangi bir sorun göremiyorum. Bu konuda bana yardımcı olan tek firma ise Ferroli Servis Kadıköy oldu. Yeniden aynı arızalar ile karşılaşmayacağımı umut ediyorum. Servise ve servis yetkililerine de sunmuş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum. Umarım yeniden aynı sorunlar ile karşılaşmam.

 6. Henüz 3 yıllık bir kombi olmasın rağmen defalarca onarımdan geçti ve kaç defa olduğunu unuttum kadar parçası değişti. Her seferinde Ferroli Servis Kadıköy personelleri tarafından cihazdaki problemi kesin olarak çözülmesi için farklı parçaları için değişim yapmam yönünde öneri aldım. Her seferinde de bu uzman tavsiyesine uyup, parçanın değişimini kabul ettim ancak halen Ferroli gibi bir markanın kombisini verimli şekilde sıkıntı yaşamadan kullanabilmiş değilim. Kombi bir türlü arızadan kurtulup da verimli şekilde çalışamıyor. Aradaki çalışmalarında da istediğim randımanı vermiyor. Defalarca kombi servisinden yardım almama rağmen hiçbir çözüm olmuyor ve her geçen gün daha da kötü bir hal almaya devam ediyor.

 7. Evimizde kullandığımız Ferroli marka kombide arıza oluştu. Servis çağırmak için geçtiğimiz pazartesi günü Ferroli servis Kadıköy numarasını aradım. Telefona çıkan bayana servis talebim olduğunu söyledim. Salı günü sabah 10.30 saatlerinde servis çalışanları evimize gelmiş. Ben çalıştığım için eşim onlarla ilgilendi. Yetkili servise gelen teknisyen su basıncında arıza olduğunu söylemiş. Beni şaşırtan konu ise bizden kombi bakım ücreti istememeleri oldu.

  Kirada otururken başka marka bir kombi kullanıyorduk. Üstelik o kombi sık sık arıza yapıyordu. Ürünün garantisi olmasına rağmen her gelişlerinde kombi bakım ücreti talep ediyorlardı. Ferroli Kadıköy servisine bu konuda teşekkür ediyorum.

 8. Telefonlarını açan bir servis arıyorum. Kadıköy’de bir servis merkezi var ki çok hızlı servis hizmetleri var. Ancak telefonla ulaşabilirsiniz. Çünkü 20 aramadan sonra falan ancak, şansınız varsa yetkili birisine ulaşabiliyorsunuz. Eğer bu şekilde ulaşmayı başarırsanız aynı gün içinde bile ekip yönlendirebiliyorlar. Ben işimle gücümle mi uğraşacağım, hizmet almak için peşinden mi koşturacağım. Bu yüzden hem kaliteli hem de telefonlarına hemen bakan Ferroli Servisi arıyorum. Bildiğiniz ve hatta deneyim ettiğiniz var ise mutlaka tavsiye etmenizi istiyorum. Artık yıldım en ufak bakım işlemi için bile uzunca saatler harcamak zorunda kalıyorum. Aradığın zaman aynı gün içerisinde adrese kadar Ferroli kombi servis hizmeti vermeli.

 9. Geçen gün tam kış önünde kombi suyu ısıtmamaya başladı. İlk başta doğalgaz kesintisiz sandım ama değilmiş. Hemen Ferroli Servis Kadıköy merkezini aradım. Sağolsunlar çok ilgilendiler ve yardımcı oldular. Açıkçası daha hiçbir ürünün servisinde bu kadar memnun kalmamış olmamdan mıdır yoksa gerçekten hizmetleri çok çok mu iyi bilmiyorum ama verdikleri servis hizmetinden çok memnun kaldım. İşimi gerçekten hızlıca ve oldukça uygun fiyata gördüler. Hizmetlerini çok beğendiğim için mutlaka tavsiye etmem gerektiğini düşündüğümden de bu yorumu yazmak istedim. Umarım onların tam kışa girerken yaptıkları bu iyiliği, yaptığım bu yorumla onlara geri ödeyebilirim. Ferroli kombilerin hepsi için şüphe etmeden kendilerini arayabilirsiniz, sizde tavsiye edeceksiniz.

 10. Kombi konusunda tercihimizi oldukça başarılı modelleri bulunan Ferroli markasından yana kullandık. Satın almış olduğumuz kombi ilk dönemlerde tam olarak aradığımız performansı sunan bir yapıya sahipti. Ancak ilerleyen dönemlerde her teknolojik cihazda olduğu gibi bazı küçük problemler ortaya çıkarmaya başladı. Bizde bu soruna neden olduğunu çözebilmek için soluğu hemen Ferroli servis Kadıköy adresinde aldık. servis yapmış olduğu incelemeden sonra performans sorununun neden kaynaklı olduğunu çözmüş oldu. Sorunun çözümünü hızlı bir şekilde sağlayarak kombiyi tarafımıza teslim etti. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci oldu. Özellikle servisin elemanları oldukça ilgili davrandı. Konuya dair çözümü çok kısa bir süre içinde buldular.

 11. Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi satın almak için arayış içine girdik. Özellikle bu dönemde çevremiz tarafından sıklıkla önerildiğinden dolayı tercihimiz Ferroli markasından yana olmuştu. İlk dönemlerde kusursuz bir şekilde çalışan bu cihaz bugünlerde ise ısıtma konusunda eskisini sağlamıyor. Bu durum bizim için soğuk kış günlerinde can sıkıcı hale gelmeye başladı. Kombi neden ısıtma yapmaz, bu sorundan kurtulmak için neler yapmalıyız?

 12. Geçtiğimiz hafta iş değişikliği sebebiyle şu an oturmakta olduğum eve taşındım. 2 gün önce evde bulunan Ferroli kombimin üzerinde ibare su işaretini göstermeye başladı. İnternette araştırma yapınca pek bir bilgiyle karşılaşamadım. Internetten iletişim bilgilerini bulduğum Ferroli Servis Kadıköy ekibini çağırdım ve gelen ekip su basıncını değiştirerek problemimi giderdiler.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org Altus Servis Profilo Servis