İstanbul

Ferroli Servis Kadıköy

Kadıköy ve çevresinde Ferroli marka kombi kullanıcıları için aradığı servis hizmeti Ferroli Servis Kadıköy olarak bağlantı adresimizde yer almaktadır. Kullanımda sorunlar yaşadığınız Ferroli marka kombiniz için ihtiyacınız halinde Kadıköy için platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Kombinin çalışmaması, çalışma sırasında ayar sisteminin bozulması ve daha pek çok soruna karşılık faydalanabileceğiniz servis hizmeti Kadıköy ve çevresinde bir veya birden fazla servis ağı ile Ferroli kullanıcılarına çözüm olanakları sunmaktadır. Profesyonel hizmet anlayışında tüm sorunlarınızı geride bırakacağınız kombiniz için garantili veya garanti süresi dolmuş her modele çözüm olanakları sunulmaktadır. Platformumuzda Ferroli servis Kadıköy için arama yaparak bölgenin tüm servis ağının güncel iletişim ve ulaşım bilgilerine ulaşım sağlayabilirsiniz.


FİRMA ADI Fergas Müh. San. Tic. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES : Dumlupınar Mh. Mektep Sk. No: 8 Dükkan 1
TELEFON NUMARASI : 0 216 566 05 08
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

6 Yorum

 • Reply
  Kadir

  Bilgisayarlı bir şekilde vermiş olduğunuz arızaya karşı hizmetiniz bende farklı bir olumlu iz bıraktı.

 • Reply
  Ayfer B.

  Almış olduğum Ferroli marka kombim daha 1,5 sene olmamasına rağmen ara ara arıza yapmaya başladı. Ateşleme yapmıyordu. Bunun için yetkili servisi aradım fakat 1 hafta olmasına rağmen gelmedi. Isınma problemi yaşadığımız için acil olduğunu belirtmiştim. Onlar gelmeyince ben de özel servis çağırmak zorunda kaldım. Garantisi olmasına rağmen Ferroli Servis Kadıköy’de bulunan servisi çağırdım. Sorunu çözdüler ama sırf yetkili servisin bu sorumsuzluğu yüzünden bu markayı kullanmayı düşünmüyorum.

 • Reply
  Ebru E.

  Merhaba, Ferrolli marka kombim bir süredir su kaçırıyor. Garantisi bittiği için servisi aramaktan çekindim. Sizce sorun ne olabilir? Bu sorunu kendim çözebilir miyim? Eğer ben kendim çözemezsem alanında uzman bir Ferroli servis Kadıköy civarında var mı? Bu sorun bana ne kadara patlar, bir ön bilgi verirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 • Reply
  Ferroli Kombi Bakımı Hakkında Bilmeniz Gereken Önemli Detaylar

  […] vermektedir. Ömrü tükenen ürünler için de kullanıcılar servis talebinde bulunmaktadır. Ferroli Servis Kadıköy kullanıcıların Ferroli marka kombileri için gereken bakım ve onarımları sağlamaktadır. […]

 • Reply
  Gürkan G.

  Kombinin yıllık bakımını yaptırmak gerektiğinin önemini çok acı bir şekilde öğrendim. Uzun yıllardır gerçekten çok memnun kalarak, kullandığım Ferroli kombim kısa bir süre önce hiç tepki vermemeye başladı. Bunun üzerine çağırdığım Ferroli Servis Kadıköy merkezi ekipleri, hiç bakım yaptırmamam nedeniyle kombinin iç tesisatının tıkandığını ve bunun da cihazın zamanla fonksiyonlarını yerine tam olarak getirememesinden beyninde problem meydana geldiğini belirtti. Kendileri bana fazlasıyla yardımcı oldular ve kombi kart değişimi yaptırmak zorunda kaldım.

 • Reply
  Recep Ö.

  Uzun zamandan beri İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yaşıyorum. Ferroli marka kombi kullanıcısıyım ve kombimde her sene farklı arızalar ile karşı karşıya geliyorum. Bu sene ise kombimin su kaçırdığına şahit oldum. Ferroli servis Kadıköy bu konuda bize destek verebileceğini belirtmişti. Uzman ekiplerin kontrolünde tüm arızalarım giderildi. Şu anda kış aylarında kombimi sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorum.
  Uzun zaman geçmesine rağmen kombimde herhangi bir sorun göremiyorum. Bu konuda bana yardımcı olan tek firma ise Ferroli Servis Kadıköy oldu. Yeniden aynı arızalar ile karşılaşmayacağımı umut ediyorum. Servise ve servis yetkililerine de sunmuş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum. Umarım yeniden aynı sorunlar ile karşılaşmam.

Görüşünüzü Paylaşın