İstanbul

Ferroli Servis Pendik

Ferroli markasını tercih ettiğiniz kombi için yaşadığınız problemler kış aylarında büyük sorun teşkil edebilmektedir. Pendik ve çevresinde servis arayışlarınız için sizler de platformumuzu ziyaret ederek bölgede servis ağlarının tümünü güncel adres ve iletişim bilgileriyle görüntüleyebilirsiniz.

Bir arıza durumu veya bir parça değişimi gereken durumlarda profesyonel servis ekibi hizmetlerinde adresinize en yakın yerde bulunan Ferroli Servis Pendik ağlarından birine ulaşım sağlayarak sorunlarınızın profesyonel kişilerce ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Artık Ferroli marka kombileriniz için servis ağına nasıl ulaşırım diye düşünmeden Ferroli servis Pendik olarak platformumuzda tüm servis ağlarını görüntüleyebilir ve güncel adres ve iletişim bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz.


FİRMA ADI Barsan Teknik Yapı Mekanik San. ve Tic. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES : Güzelyalı Mh. Ankara Cd. Erdil Sk. No: 28/3-4
TELEFON NUMARASI : 0 216 313 27 67
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

5 Yorum

 • Reply
  Ahmet Borucu

  Kombimiz sıcak su bir veriyor bir vermiyordu. Malum öğrencilik servis çağırmaya korkuyor insan 🙂 Artık mecbur kaldım çağırdım sağolun uygun bir şekilde sorunumu çözdünüz keşke daha önce arasaydım.

 • Reply
  İstanbul Ferroli Kombi Bakım Servisi | Webzura - Web Haberleri, Teknoloji ve İnternet

  […] almaktadır. Ferroli kombiniz ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda da rahatlıkla Ferroli Servis Pendik şubemizi ziyaret edebilirsiniz. Ferroli servis Pendik şubemizde sizlerin kombisinin her türlü […]

 • Reply
  Tayfun K.

  Ferroli kombiyi herkes çok övüyor ama ben çok fazla yakmasından şikayetçiyim. 80 metrekare olan evde 6 petek var ve banyodaki yakmıyorum. Gün içerisinde çalıştığımdan kombinin derecesini 34’ te bırakıyorum ama 9 metreküp gaz harcaması yapıyor. Bu neden olabiliyor Ferroli Servis Pendik merkezine başvuru yapmam öneriliyor ama servislerle pek iyi bir geçmişim yok sizce nasıl hizmet veriyorlar.

 • Reply
  Pendik Ferroli Kombi Bakım Servisi - Teknolat.com

  […] arızalandığı durumlarda, bu arızaları çözen güvenilir firmalardan bir tanesidir. Ferroli Servis Pendik adı ile biliniyor, Pendik dahil tüm İstanbul’da bilinen bir teknik servis olarak […]

 • Reply
  Dilara K.

  Kombi ne için kullanılır, ısınmak için ama kombinin kışın ortasında arızalanması halinde ve buna kısa sürede çözüm oluşturamazsan kombi kullanmanın ne manası kaldı. Üstelik Ferroli gibi kaliteli olduğunu düşündüğün bir markanın kombisini kullanıyorken. Ferroli Servis Pendik merkezi özel servis merkezi olmasına rağmen, yetkili servisinden alamadığım kalitede kombi servisi hizmeti aldım ve çok memnun kaldım.

Görüşünüzü Paylaşın