Ferroli Servis Pendik

Pendik’te güvenilir bir teknik servis arayışında mısınız? Ferroli Servis Pendik, Ferroli markalı kombi, klima ve diğer ısıtma sistemleriniz için profesyonel çözümler sunar. Tecrübeli teknisyen kadromuzla, yılların getirdiği bilgi ve deneyimi sizlere sunuyoruz.

Ferroli Servis Pendik

Ferroli Servis Pendik olarak hizmetlerimiz, arıza tespitinden bakım ve onarıma kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Kombi sistemlerinizde yaşanan her türlü sorunu, en güncel diagnostik araçlarımızla hızlıca tespit ediyor ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Klima sistemleriniz için de yaz aylarının başlamadan önce veya tam ortasında oluşabilecek sorunları, ilk müdahalede çözüme kavuşturuyoruz.

Ferroli’nin yenilikçi ve enerji verimli ürünlerini kullanmanın yanı sıra, bu ürünlerin bakım ve onarımlarını da uzman ellere bırakmanın önemi büyük. İşte bu yüzden Ferroli Servis Pendik, orijinal yedek parça temini ve garantili servis hizmetleriyle fark yaratmaktadır. Üstelik, acil durumlar için 7/24 ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezimiz bulunmaktadır.

Ferroli Servis Pendik İletişim:

FİRMA ADIBarsan Teknik Yapı Mekanik San. ve Tic. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES :Güzelyalı Mh. Ankara Cd. Erdil Sk. No: 28/3-4 Pendik / İstanbul
TELEFON NUMARASI :0 216 313 27 67
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00
Ferroli Servis Pendik

16 Comments

 1. Kombimiz sıcak su bir veriyor bir vermiyordu. Malum öğrencilik servis çağırmaya korkuyor insan 🙂 Artık mecbur kaldım çağırdım sağolun uygun bir şekilde sorunumu çözdünüz keşke daha önce arasaydım.

 2. Ferroli kombiyi herkes çok övüyor ama ben çok fazla yakmasından şikayetçiyim. 80 metrekare olan evde 6 petek var ve banyodaki yakmıyorum. Gün içerisinde çalıştığımdan kombinin derecesini 34’ te bırakıyorum ama 9 metreküp gaz harcaması yapıyor. Bu neden olabiliyor Ferroli Servis Pendik merkezine başvuru yapmam öneriliyor ama servislerle pek iyi bir geçmişim yok sizce nasıl hizmet veriyorlar.

 3. Kombi ne için kullanılır, ısınmak için ama kombinin kışın ortasında arızalanması halinde ve buna kısa sürede çözüm oluşturamazsan kombi kullanmanın ne manası kaldı. Üstelik Ferroli gibi kaliteli olduğunu düşündüğün bir markanın kombisini kullanıyorken. Ferroli Servis Pendik merkezi özel servis merkezi olmasına rağmen, yetkili servisinden alamadığım kalitede kombi servisi hizmeti aldım ve çok memnun kaldım.

 4. Google’da Ferroli servis Pendik diye yazdıktan sonra Ferroli Pendik servisi diye çıkan ilk numarayı aradım. Çağrı merkezi diye bir yer çıktı. Kombinin arızalı olduğunu söyledim. Ertesi gün gelip baktılar. Gaz valfının arızalı olduğunu söylediler. İşlerini bitirdikten sonra gittiler. Ancak, yarım saat sonra tekrar aynı arıza oluştu. Ben de aynı numarayı tekrar aradım.

  Yetkili servis çalışanları, tekrar aramamdan sonra vakit kaybetmeden evime geldiler. Bu sefer, işlerini daha dikkatli yaptılar. Aynı arızanın tekrar oluşmaması için defalarca kontrol ettiler. Açıkçası, böyle bir hizmet almayı beklemiyordum. Üstünkörü bir hizmet alırım sanıyordum. Bu sefer yanıldığımı söyleyebilirim.

 5. Ferroli kombi için çağırdığım servis ekibini daha az önce yolladım. Bu çağırdığım dördüncü servis. Kombide ne sorun varsa bir türlü tam performansta kullanamıyorum. Her servis geldiğinde bir şeyler yapıyor ben parasını ödüyorum ve sonra yine sorun yaşıyorum. Üzerine bir de sorunlar hep farklı farklı oluyor. Bir ara kendimden şüphe dahi ettim acaba ben mi kombi kullanmayı bilmiyorum, beceremiyorum. Ama benden kaynaklı olmadığından artık eminim. Artık Ferrolinin bu markasında mı kronik bir sorun var da Ferroli Servis Pendik şubeleri kendilerine iş görev edinip de bana mı bir şey söylemiyorlar anlamıyorum. Ya da hiçbirinin tam olarak anlamadığı ve aslında çözülebilecek bir sorun için defalarca servis ücreti ödeyip duruyorum. Anlamadım yardımcı olun.

 6. Kombi konusunda oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkardığından dolayı tercihimizi Ferroli markasından yana kullandık. Özellikle sahip olduğu modeller tam olarak bizim aradığımız cinstendi. Bizim için uygun olan bir modeli seçtik. Satın almış olduğumuz kombi modeli ilk dönemlerde performans açısından herhangi bir sorun çıkarmazken, sonraki dönemlerde yeterli ısıtma sağlamamaya başladı. Bizde teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı konuyu hemen Ferroli servis Pendik adresine ilettik. Servis kısa bir incelemenin hemen sonrasında sorunun neden olduğunu hemen çözdü. İlgili yapısı ve hızlı servis ekibiyle çok acil bir şekilde arızanın önüne geçmiş oldular. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci de bu şekilde Ferroli Servis Pendik adresi sayesinde sona ermiş oldu.

 7. Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde çevremiz tarafından sıklıkla önerildiğinden dolayı tercihimiz Ferroli markasından yana oldu. İlk dönemlerde kusursuz bir şekilde çalışan bu cihaz şimdilerde ısıtma konusunda yeterli gözükmüyor. Yüksek ısıda kullanmamıza rağmen kombi petekleri yeterince ısıtmıyor. Kombi neden peteklere ısı vermez, sorunun çözümü nedir tavsiyelerinizi bekliyoruz.

 8. Yıllar önce kombi alırken uzun uzun araştırmalar yapıp en uygun markanın Ferroli olduğuna karar vermiştik. İlk bir iki sene hiçbir sorun yaşamasam da sonra neredeyse her sene bir arızası ile karşılaştık. Bu sene de kombimiz F05 arızası verdi. Her arızasında olduğu gibi bu arızada da Ferroli Servis Pendik şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip bu sefer elektronik kartta sorun olduğumu söyleyip elektronik kartın tamirini yaptılar ve sorunum ortadan kalkmış oldu.

 9. 2 yılı aşkın bir süredir evimde Ferroli kombi kullanıyorum ve cok memnunum.3 ay önce havanın soğuk olması sebebiyle kombinin derecesini normalde yaktığım ısının neredeyse iki katına getirmiştim. Birden petekler soğumaya ve kombi ekranında F14 arıza kodunu vermeye başladı. İnternette bu arıza kodunu okuduğumda tehlikeli olabileceği ve anında servisi aranması gerektiği yazınca direkt Ferroli Servis Pendik ekibini arayarak durumu bildirdim ve hemen gelip yüksek ısıdan kaynaklanan arızayı giderdiler.

 10. Pendikte yazlık ve kışlık olarak kullandığımız bir evimiz bulunuyor. Bu evimizi kullanmadığımız zamanlarda dahi peteklerimizin ve kombinlerimizin temizlik ve bakımını yaptırmaya özen gösteriyoruz. Ferroli servis Pendik sağolsunlar her konuda bize yardımcı oluyor ve ne zaman arasak her sorunu çözüme kavuşturmakta oldukça hızlı davranarak memnuniyetimizi yürekten kazandıklarını söyleyebiliriz.

 11. Pendik’de olan evimizi yazlık olarak kullanıyoruz ve her yıl kombimizden son derece memnunduk. Ancak bu yıl sıcak su kısmında bir bozukluk sezmeye başladık. Hemen Ferroli servis Pendik ile iletişime geçerek sorunu bildirdik. Çok vakit geçmeden gelerek sorunu çözdüler ve bize oldukça samimi bir hizmet sundular. Kendilerinden oldukça memnunuz.

 12. Pendik yazın da kışın da oldukça sakin bir ortamdır ve hava durumları çok şiddetli seyretmez. Ancak kışın ben ve eşim çok üşüyen biri olduğumuz için peteklerimizin hep sıcak olmasını istiyoruz. Ancak en uzak odadaki peteğe ne yazık ki sıcak su ulaşmıyordu. Ferroli servis Pendik ile görüştükten sonra ısınmaya başladı.

 13. Kombi hepimizin bildiği gibi yaz aylarında da sıcak su tedariğini sağladığı için kullandığımız bir elektronik eşya olarak hayatımızda önem taşımakta. Bu yüzden her mevsimde elimiz ayağımız olan kombimiz Ferroli markasına ait ve uzun yıllardır da severek kullanıyorum. Fakat geçenlerde birden sıcak suda sıkıntı yaşamaya başlayınca Ferroli Servis Pendik şubesi ile iletişime geçerek sorunu bildirmem üzerine gelen ekip arızayı giderdiler.

 14. Uzun yıllardır müteahhitlik yapıyorum ve birçok evin kombisini takarken Ferroli markasını kullandım En son yaptığım binadaki tüm dairelere de Ferroli marka kombi taktırdım. Yaklaşık 2 yıl geçti üzerinden ve en son kiraya verdiğim dairemdeki kombinin düğmesinin içe göçük olduğunu sonradan fark ettim. İletişim bilgilerine internetten ulaştığım Ferroli Servis Pendik yetkililerini arayıp durumu bildirdim ertesi gün gelip problemi hallederek benden tam not alan ekibi herkese öneriyorum.

 15. Evimizde uzun zamandır Ferroli marka kombi kullanıyoruz. Uzun yıllardır da hiçbir arızası ile karşılaşmadığımız kombimiz bizi hiç mağdur etmemişti. Neredeyse kusursuz bir performans sergiliyordu. Ta ki geçtiğimiz hafta ekranında E2 arızası verene kadar. Bunun üzerine hemen Ferroli Servis Pendik şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelip kombinin devirdaim pompasının arızalanmasından ötürü hata verdiğini tespit ettiler. Bir hafta içerisinde değişimini yaptıktan sonra sorun ortadan kalkmış oldu.

 16. 2012 senesinde bir hayalimizi gerçekleştirip yeni bir ev satın aldık. Taşındığımız evde de daha önce Ferroli marka kombi kullanılmaktaydı. Biz de markanın bilinirliğine güvenerek hiç değiştirmedik. Fakat yakın zamanda kombimiz F50 hatası verdi. Hemen Ferroli Servis Pendik şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip gaz valfinden kaynaklanın bu hatayı çok kısa bir süre içerisinde gidererek sorunumuzu çözdü.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org Altus Servis Profilo Servis