Ferroli Servis Sarıyer

Ferroli kombilerinizin bakımı ve onarımı konusunda doğru hizmeti almak önemlidir. İşte tam bu noktada Özel Ferroli Servis Sarıyer olarak biz devreye giriyoruz.

Neden Biz?

1. Deneyimli ve Uzman Kadro

Özel Ferroli Servis Sarıyer olarak, sektördeki deneyimimize ve uzman kadromuza güveniyoruz. Cihazlarınızın karmaşık yapısını anlamak ve sorunları en hızlı şekilde çözmek için eğitimli personelimizle hizmet sunuyoruz. Müşterilerimize en iyi çözümleri sunabilmek adına sürekli olarak kendimizi güncelliyoruz.

2. Hızlı ve Etkili Hizmet

Ferroli cihazlarının performansında bir sorun mu yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin, biz buradayız! Hızlı yanıt ve etkili çözümlerle tanınan servisimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak cihazlarınızı en kısa sürede çalışır duruma getirir.

Neden Özel Ferroli Servis Sarıyer’i Seçmelisiniz?

  1. Güvenilirlik: Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güvenilir bir hizmet sunuyoruz.
  2. Hızlı Çözümler: Sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler getiriyoruz.
  3. Uygun Fiyatlar: Kaliteli hizmetimizi uygun fiyatlarla sunarak bütçenizi zorlamıyoruz.
  4. Profesyonellik: Deneyimli ve uzman kadromuzla cihazlarınızı en iyi şekilde yönetiyoruz.

Ferroli Servis Sarıyer İletişim:

Sarıyer Ferroli Servisi
BULUNDUĞU ADRES :Şht. Ali Kerem Mergen Sk. No:16
Reşitpaşa
34467 Sarıyer/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0850 259 40 58
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 09:00 – 18:00
Ferroli Servis Sarıyer

Özel Ferroli Servis Sarıyer olarak, Ferroli cihazlarınızın bakımı ve onarımı konusunda güvenilir bir partner olmaktan gurur duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımızla sizlere kaliteli ve etkili çözümler sunuyoruz.

“Ferroli Servis Sarıyer” üzerine 4 yorum

  1. Ferroli marka kombimizin termostatımız birkaç gündür arızalıydı. Kombinin ısıtmasında bir problem olmamasına rağmen bugün sabah saatlerinden beri kombinin ekranında gösterdiği derece kadar petekler ısınmıyordu. Öğlen tekrar baktığımda ise ekranında F5 arıza kodunun yazdığını gördüm. Hemen yakınımızda olduğu için Ferroli Servis Sarıyer ile iletişime geçerek problemimizi bildirdim. Yarım saat içerisinde gelerek termostatımızı değiştirerek kombimizi anında tamir ettiler.

  2. Elektronik bir ürünün uzun ömürlü olma yolunun bakımdan geçtiğinin farkındayım. Bu yüzden kombimin bakımlarını asla aksatmam. Bu konuda da bulunduğum muhitte alanında nam salmış olan Ferroli Servis Sarıyer şubesinden şaşmam. Kış mevsimine girmeden aradığım servis gelip muntazam bir şekilde kombi ve peteklerinmin bakımını yapıp gittiler. Yaklaşık 5 yıldır kullandığım kombim bu sayede bir kez olsun bile arıza vermedi.

  3. Ferroli markasına ait çok severek kullandığımız kombimizin termostatı birkaç gündür arızalıydı. Kombinin ısıtmasında bir problem olmamasına rağmen bugün sabah saatlerinden beri kombinin ekranında gösterdiği derece kadar petekler ısınmıyor hatta neredeyse hiç ısınmıyordu. Öğlen tekrar baktığımda ise ekranında F5 arıza kodunun çıkmış olduğunu gördüm. Hemen yakınımızda olduğu için Ferroli Servis Sarıyer servisi ile iletişime geçerek problemimizi bildirdim. Yarım saat içerisinde gelerek termostatımızı değiştirerek kombimizi anında tamir ettiler.

  4. İşim gereği son 5 yıldır sürekli şehir değiştiriyorum. Geçtiğimiz sene İstanbul’a taşındım. Ancak eve taşındığımda kombinin çalışmadığını farkettim. Hemen yaşadığım muhitte bulunan Ferroli Servis Sarıyer şubesine gidip kombimin çalışmadığını ve sorunu kendilerine söyledim. Sorunun elektriksel olduğunu söyleyen teknik servis çalışanı yanına voltaj düzenleyici regülatör alıp evime doğru yola koyulduk. Kısa süre içersinde taktığı regülatörle kombim çalışmaya başladı.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org