Ferroli Servis Sarıyer

Sarıyer bölgesinde yaşayanlar için, evlerindeki ısıtma ve soğutma sistemlerinin bakımı ve onarımı büyük önem taşır. Ferroli Servis Sarıyer, Ferroli marka kombi, klima ve diğer ısıtma sistemleriniz için kaliteli ve güvenilir servis hizmeti sunmaktadır. Yılların getirdiği tecrübe ve profesyonellikle, Sarıyer ve çevresindeki müşterilerimize hızlı ve etkili çözümler sağlamaktayız.

Ferroli Servis Sarıyer

Ferroli Servis Sarıyer, arızalı kombilerinizi en kısa sürede tamir etmek, düzenli bakımını yapmak ve yüksek performansla çalışmalarını sağlamak için burada. Servisimiz, özellikle kış aylarında kombi sistemlerinin kesintisiz çalışmasını garantileyerek, siz değerli müşterilerimizin yaşam kalitesini artırmayı hedeflemektedir. Ayrıca, yaz aylarında klima sistemlerinizin bakım ve onarımını yaparak, serin ve konforlu bir ortam sunmayı amaçlıyoruz.

Ferroli marka cihazlarınızla ilgili her türlü sorun için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman teknik ekibimiz, en güncel teknolojilerle donatılmış araçlarıyla adresinize gelerek, sorunları yerinde tespit edip, hızlıca çözüm üretmektedir. Sarıyer’de güvenilir ve hızlı bir servis arıyorsanız, Ferroli Servis Sarıyer’i tercih edin ve farkı hissedin!

Ferroli Servis Sarıyer İletişim:

FİRMA :Sarıyer Ferroli Servisi
BULUNDUĞU ADRES :Şht. Ali Kerem Mergen Sk. No:16 Reşitpaşa 34467 Sarıyer/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0850 259 40 58
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00
Ferroli Servis Sarıyer

4 Comments

  1. Ferroli marka kombimizin termostatımız birkaç gündür arızalıydı. Kombinin ısıtmasında bir problem olmamasına rağmen bugün sabah saatlerinden beri kombinin ekranında gösterdiği derece kadar petekler ısınmıyordu. Öğlen tekrar baktığımda ise ekranında F5 arıza kodunun yazdığını gördüm. Hemen yakınımızda olduğu için Ferroli Servis Sarıyer ile iletişime geçerek problemimizi bildirdim. Yarım saat içerisinde gelerek termostatımızı değiştirerek kombimizi anında tamir ettiler.

  2. Elektronik bir ürünün uzun ömürlü olma yolunun bakımdan geçtiğinin farkındayım. Bu yüzden kombimin bakımlarını asla aksatmam. Bu konuda da bulunduğum muhitte alanında nam salmış olan Ferroli Servis Sarıyer şubesinden şaşmam. Kış mevsimine girmeden aradığım servis gelip muntazam bir şekilde kombi ve peteklerinmin bakımını yapıp gittiler. Yaklaşık 5 yıldır kullandığım kombim bu sayede bir kez olsun bile arıza vermedi.

  3. Ferroli markasına ait çok severek kullandığımız kombimizin termostatı birkaç gündür arızalıydı. Kombinin ısıtmasında bir problem olmamasına rağmen bugün sabah saatlerinden beri kombinin ekranında gösterdiği derece kadar petekler ısınmıyor hatta neredeyse hiç ısınmıyordu. Öğlen tekrar baktığımda ise ekranında F5 arıza kodunun çıkmış olduğunu gördüm. Hemen yakınımızda olduğu için Ferroli Servis Sarıyer servisi ile iletişime geçerek problemimizi bildirdim. Yarım saat içerisinde gelerek termostatımızı değiştirerek kombimizi anında tamir ettiler.

  4. İşim gereği son 5 yıldır sürekli şehir değiştiriyorum. Geçtiğimiz sene İstanbul’a taşındım. Ancak eve taşındığımda kombinin çalışmadığını farkettim. Hemen yaşadığım muhitte bulunan Ferroli Servis Sarıyer şubesine gidip kombimin çalışmadığını ve sorunu kendilerine söyledim. Sorunun elektriksel olduğunu söyleyen teknik servis çalışanı yanına voltaj düzenleyici regülatör alıp evime doğru yola koyulduk. Kısa süre içersinde taktığı regülatörle kombim çalışmaya başladı.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org Altus Servis Profilo Servis