Ferroli Servis Küçükçekmece

FİRMA ADI Oral Orman Ürün Müh. San. Tic. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES : Sultan Murat Cd. Çakmak Sk. Oral Apt. No: 6
TELEFON NUMARASI : 0 212 592 57 04
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

“Ferroli Servis Küçükçekmece” üzerine 3 yorum

  1. Geçenlerde kombinin altından az da olsa su damlamaya başladı. Elektrikli ürünlerde bu tip şeyler olduğu zaman ben ve eşim çok fazla telaş yapıyoruz. Sonuçta doğalgazla çalışan bir cihaz, kötü bir şey olsa komple tüm daireyi havaya uçurur. Bu yüzden hiç kendimiz müdahale etmeden hemen Ferroli Servis Küçükçekmece merkezini aradık. Onlarda yaklaşık 1 saat içerisinde geldiler. Korktuğumuz kadar büyük bir sorun yokmuş ama böyle yapmamızın çok daha güvenli olduğunu ve herkesin bizim gibi yapması gerektiğini söylediler. Açıkçası yaklaşımlarından memnun kaldık. Kombinin arızasının da çok komik bir rakama onardılar. Kombi şimdi ne su kaçırıyor ne de performansta düşüş var.

  2. Kombi satın almak için Ferroli markasını tercih ettik. Özellikle kaliteli modelleri bünyesinde bulundurduğunu çevremizden öğrenmiş durumdaydık. Satın almış olduğumuz kombi kısa bir süre sonra daha gürültülü bir şekilde çalışmaya başladı. İlk zamanlardaki performansını aratan bir çalışma sesine sahipti. Bizde bu soruna acil bir şekilde çözüm bulabilmek için soluğu hemen Ferroli Servis Küçükçekmece adresinde aldık. Ferroli Servis Küçükçekmece adresi yapmış olduğu kısa bir incelemenin hemen ardından sorunun basit bir teknik arızadan kaynaklı olarak karşımıza çıktığını belirtti. Özellikle servisin ilgili ekibi ve hızları bizim beğenimizi fazlasıyla kazandı. Her açıdan çok memnun kaldığımız bir servis süreci oldu.

  3. Kombi satın almak için arayış içinde olduğumuz dönem içinde çevremizin tavsiyelerine uyarak Ferroli markasında karar kıldık. İlk dönemler içinde memnun edici bir performans sunan bu cihaz şimdilerde eski günlerini aratmaya başladı. Kombi açık olduğu halde peteklere hiçbir şekilde ısı vermiyor. Kombi neden petekleri ısıtmaz, bu konu hakkında neler yapmalıyız tavsiyelerinizi bekleriz.

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org