Ferroli Servis Kağıthane

Kağıthane ve çevresinde Ferroli marka kombi kullanıcılarının arıza durumunda servis hizmeti alması gerekir. Ferroli marka kombi veya diğer ürünler için servis hizmetini Kağıthane bölgesinde nereden alacağınızı düşünüyorsanız sizler de platformumuzu ziyaret edebilirsiniz. Platformumuzda Ferroli Servis Kağıthane için yapacağınız arama için Kağıthane bölgesinde hizmet veren tüm servis ağlarını görüntüleyebilirsiniz. Servis ağlarının platformumuzda güncel adres ve iletişim bilgileri yer almaktadır.

Ferroli kombinizin arızalanması veya bakım yapılması gerektiği durumlarda adresinize en yakın yerdeki servis ağıyla iletişime geçmenizi sağlayacak Ferroli servis Kağıthane profesyonel servis ekibi ile bölgede kombi kullanıcılarının tüm sorunlarına kısa sürede çözüm olanakları sunmaktadır.


FİRMA ADI Estetik Yapı Isı Teks. Eml. Tur. D.T.M. Tic. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES : Alibey Cd. No: 5/C
TELEFON NUMARASI : 0 212 321 48 98
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

“Ferroli Servis Kağıthane” üzerine 5 yorum

  1. Ferroli kombinin tamiri ve genel bakım işlemleri için Ferroli Servis Kağıthane merkezine başvuruda bulundum. Çok uzun süre telefonda beklemek zorunda kalmadan, yetkili birisiyle görüşme sağlayabildim. Üstelik telefondaki personel, oldukça yardımcı oldu. Kaydımı oluşturarak, ekipleri adresime yönlendirdiğini söyledi. Nitekim öyle günlerce beklemeyi bırakın, saatlerce bile beklemeden personeller eve kadar geldi. Üstelik Kağıthane gibi İstanbul’ un göbeğinde bir yerde. Ekipler çok hızlı şekilde kombinin içini açarak, bir-iki parça değişikliği yaptı. Kısa sürede cihazdaki arızadan kurtulmama yardımcı olmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. İlgili oldukları gibi gerçekten de bilgili ve profesyonel olduğunu hissettiriyorlar. Çünkü hemen şu parça değişecek şeklinde bir yaklaşım yerine, daha ekonomik şekilde çözüm sağlayacak yönlendirmelerde bulunuyorlar.

  2. Kaç yıldır hiçbir sorun yaşamadan kullandığım kombinin garanti süresi dolduktan sadece 2 hafta sonra ilk arızasını verdi. Ferroli kombiyi aldığımdan beri bir kere olsun Ferroli servisini hiç aramadım. Bu yüzden de şu an için ne yapacağımı bilmiyorum. İnternette Ferroli Servis Kağıthane araştırmasında yaptığımda hep kullanıcıların şikayetlerini gördüm. Açıkçası cihazı kolayca ve fazla ücret ödemeden arızasını yaptırabilecek miyim endişe duymaya başladım. Kağıthane’dei tüm Ferroli kombi servisleri mi böyle yoksa internette sadece olumsuz yorumlar var emin olamadım. Uzun lafın kısası, Ferroli markalı kombim arızalı ve güvenebileceğim, sorun yaşamadan hizmet alabileceğimi bir kombi servisi arıyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

  3. Ferroli markası kombi satın almak için tercih ettiğimiz adres oldu. Çevremizinde önerileri bizi etkilediğinden dolayı kombi konusunda bu markada karar kıldık. İlk başta severek kullandığımız bu kombi ilerleyen dönemlerde performans açısından eskiyi fazlasıyla aratıyordu. Bizde sorun daha fazla büyümeden soluğu hemen Ferroli Servis Kağıthane adresinde aldık. Ferroli Servis Kağıthane adresi yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında performans düşüklüğünün neden olduğunu çözmüş oldu. İlgili servisi ve konu hakkındaki hızlarıyla gerçekten oldukça fazla memnun kaldığımız bir servis oldu. Ayrıca Ferroli Servis Kağıthane ekibi kombinin bakımı ve kullanımı hakkında da bize çeşitli tüyolar verdi. Her açıdan oldukça fazla beğendiğimiz bir adres haline geldi.

  4. Kağıthanede kiraya vermiş olduğum evimde Ferroli marka kombi kullanılıyor. Kiracım geçen hafta arayıp kombinin F42 arızası verdiğini söyledi. Ben de vakit kaybetmeden eve gidip kombiye bakmaları için Ferroli Servis Kağıthane şubesi ile iletişime geçtim. Giden ekip kalorifer ısıtma sensöründe arıza olduğunu bana bildirdi ve parça değişimini yaptıktan sonra kombideki arıza giderilmiş oldu.

  5. Kombimiz artık beklentilerimize tam olarak uygun olmadığından dolayı yeni bir kombi satın almak için arayış içine girdik. BU dönemde sıklıkla bize tavsiye edilen seçenek Ferroli markalı bir kombi modeliydi. İlk dönemlerde oldukça memnun kaldığımız bu cihaz şimdilerde bu performansını aratmaya başladı. Çalışma sırasında çok gürültülü bir hale geldi. Kombi neden gürültülü çalışır bunun hakkında neler yapmalıyız?

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org