İstanbul

Ferroli Servis Maltepe

Ferroli marka başta kombi olmak üzere diğer ürünler için arıza veya bakım gereken durumlar için servis hizmetini Maltepe bölgesinde nereden alacağınızı düşünüyorsanız sizler de platformumuzu ziyaret edebilirsiniz. Maltepe ve çevresinde adresinize en yakın yerdeki servis ağlarını güncel adres ve iletişim bilgileriyle bir arada bulabilirsiniz.

Kombinizde her türlü kullanım sorunlarınızı geride bırakmanızı sağlayacak Ferroli servis Maltepe hizmet ekibi Ferroli markasında tüm kombi modelleri için kısa sürede sorunlarınıza çözüm olanakları sunmaktadır. Ferroli marka ürünleriniz için kaliteli ve güvenilir bir servis hizmeti sizleri bekliyor. Sizler de ihtiyacınız halinde platformumuz üzerinden adresinize en yakın yerdeki servis ağı ile iletişime geçebilirsiniz.


FİRMA ADI Tay Müh. Mak. Taah. Paz. San. ve Tic. Ltd.
BULUNDUĞU ADRES : Altayçeşme Mh. Oba Çıkmazı No: 7
TELEFON NUMARASI : 0 216 416 57 32
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

 • Ferroli Kombi Servis Maltepe Nasıldır? ⋆ EcanBlog

  […] müşterileri ürün arızalarının çözümüne yönelik kısa sürede bir cevap bulabilirler. Ferroli Servis Maltepe gibi her ilçeye yayılı olan servisler, kişilerin zorlanmadan cihaz arızalarını gidereceği […]

 • Erhan A.

  Ben Maltepe’de oturuyorum. Ferroli servis Maltepe’de oldukça fazla var. Kombi arıza yapınca bunlardan birini aradım. Şuan yoğun oldukları için ertesi gün akşama doğru gelebileceklerini söylediler. Evde küçük çocuğum var, UFO yardımı ile ısınıyoruz dememe rağmen değişen bir şey olmadı. Ertesi gün gelip sorunu çözdüler fakat resmen paramızla rezil olduk, bence küçük çocuğu ya da hastası olan ailelerin bu konuda bir önceliği olmalı. Bunu dikkate alın lütfen.

 • Cihan A.

  Ferroli’nin kullandığı teknoloji nedir bilmiyorum ama henüz yeni alınmış ve bakımları da eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmiş olan kombimizde sorun yaşamak çok can sıkıcı hale geldi. Ferroli Servis Maltepe için yaptığımız başvurular artık klasikleşti. Ne yapsak hep farklı bir arıza çıkarıyor belki de doğru şekilde çözüm üretilememesinden kaynaklı olarak ama artık tamamen çözüme kavuşturulsun istiyoruz

 • Savaş T.

  Ofiste klimasını, evde kombisini kullandığım Ferroli’ den çok memnunum. Uzun zamandır sorunsuz şekilde kullanıyorum. Özellikle de Ferroli Servis Maltepe tarafından hem kombinin hem de klimanın bakımı periyodik olarak benim adıma takip edilerek, gerçekleştiriliyor. Son derece kaliteli ve profesyonel bir hizmet anlayışları bulunuyor. Maltepe bölgesindeki Ferroli kullanıcılarına kendilerini tavsiye ederim.

 • Figen

  Ferroli marka kombimin arızası için Ferroli servis Maltepe çağrı merkezini aradım. Gelen elemanlar, beş dakika içerisinde sorunun ne olduğunu anlayıp ana kart ve sirkülasyon pompasını değiştirdiler. Ancak, altı yedi gün sonra aynı sorunu tekrar yaşadım. Ben de aynı numarayı arayarak acil olarak gelmelerini istedim.
  Çağrı merkezinde çalışan bayanlar, ekibimin şu an başka işi olduğunu söylediler. Ben de işimin acil olduğunu, kombimin bir an önce çalışması gerektiğini onlara bildirdim. Onlar da bana, yedek ekibe haber vereceklerini söylediler. Geç bir saatte de olsa, kombimin bakımı için tekrar geldiler ve bu defa sorunsuz hallettiler.

 • Akın

  Maltepe’ye yeni taşındığım için burada sunulan hizmetlere ilişkin pek fazla bilgim yok. Garanti süresi bitmiş Ferroli kombimin kurulum, ayarları ve bakımı için servis ihtiyacım bulunuyor. Ancak hangi firmanın daha kaliteli hizmet verdiği konusunda endişeliyim. Sonuçta günümüzde elektronik ürünlerin servislerinde mağduriyet yaşanması çok sık gördüğümüz bir durum. Benimde çok fazla deneyim etmek durumunda kaldığım bu durumlardan ötürü, Maltepe Ferroli Servis merkezleri arasında deneyim ettiğiniz ve kalitesine güvendiğiniz bir kombi servis merkezi önermenizi istiyorum. Mümkün olduğunca kısa bir sürede yanıt verebilirseniz, çok iyi olur. Eşyaları birkaç güne kadar taşıyacağımdan, kombiyi kullanmaya başlayacağım. O zamana kadar çözüme kavuşturmam gereken bir sorun olarak karşımda duruyor.

 • Yaşar

  Ferrolinin pek çok farklı modeldeki kombisini kullandım ve hepsinden memnun kaldım. Ama aldığım bu son modeli için aynı şeyi söylemeyeceğim. Üretiminden kaynaklı kronik bir sorunu mu vardır nedir anlamadım bir türlü ama Ferroli Servis Maltepe personelleriyle artık çok yakın arkadaş haline geldi. Kendilerine gerçekten güveniyorum. Çünkü samimi insanlar ve gerçekten sadece işlerini yapıyorlar. Ne yapıyorlarsa sanki bu işin uzmanıymışım gibi anlattıkları her şeyi anlayabileceğim şekilde anlatıyorlar ve defalarca farklı işlemler yapmalarına rağmen bir türlü çözüm olmadı. Arada farklı bir serviste denedim ama yine çözüm olmadı. Artık onlarda benden servis ücreti dahi almak istemiyorlar halimi ve düştüğüm durumu görüpte.

 • Sevda

  Kombi konusunda en fazla tercih edilen markalardan biri olduğundan dolayı bizde tercihimizi Ferroli markasından yana kullandık. Özellikle seçmiş olduğumuz model bütçemize de beklentilerimize oldukça uygundu. Satın almış olduğumuz cihaz ilk dönemlerde hiçbir soruna sahip değilken, ilerleyen dönemlerde su kaçırdığını fark ettik. Konu hakkında teknik bir bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı vakit kaybetmeden soluğu hemen Ferroli servis Maltepe adresinde aldık. Servis ciddi bir arızadan kaynaklı olarak bu tarz bir durumun karşımıza çıktığını belirtti. Sorunun çözümünü sağlayarak bize kombiyi teslim etti. Özellikle servisin alakası ve hızı takdire şayan boyuttaydı. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir çalışma haline geldi.

 • Ferroli Kombi Servis İstanbul | Anıl Şenyurt

  […] Ferroli Servis Maltepe – 444 88 48 HEMEN ARA! […]

 • Burhan

  Kombi için tercihimiz Ferroli markasından yana oldu. Özellikle kaliteli ve bütçe dostu modellere sahip olması bizim için cezbedici olmuştu. İlk dönemlerde performans açısından kusursuz çalışan bu cihaz şimdilerde çalışma sırasında gürültülü. Rahatsız edici bir çalışma sesi bulunuyor. Kombi neden gürültülü çalışır, bunu çözmek için neler yapmalıyız tavsiyelerinizi bekliyoruz.

 • Ersin

  Uzun senelerdir kullanmakta olduğum Ferroli marka kombimin sarı ışığı yanmaya başladı. Ben de Ferroli Servis Maltepe şubesinden yardım talebinde bulundum. Aynı gün evime gelen teknik servis ekibi su akış şartelinde arıza olduğunu tespit ettikten sonra parça değişimi için bana fiyat verdi. Ben de başka yerlerden fiyat aldım ancak en uygun fiyatı burasının verdiğini öğrendikten sonra ertesi gün değişimi yaptırıp sorunu gidermiş olduk.

 • Yamaç

  Yıllardır kullandığım ve bu süre içerisinde hiçbir arızasıyla karşılaşmadığım Ferroli marka kombim yakın zamanda arıza vermeye başladı. İnternetten arıza hakkında bir araştırma yapınca kullanıcı olarak yapabileceğim birkaç yöntem vardı. Onları uyguladığım halde aynı hata devam etti. Ben de Ferroli Servis Maltepe şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelip elektronik kartta arıza olduğunu söyledikten bir hafta sonra tekrar gelip değişim yaparak sorunu gidermiş oldular.

 • Deniz

  Evimizde yıllardır Ferroli markasına ait kombi kullanıyoruz. Yaz-kış fark etmeden bizi her mevsim memnun eden kombimizin yakın zamanda power/güç düğmesi 3 kez yanıp sönmeye ve ardından da çalışmamaya başladı. Biz de bunun üzerine Ferroli Servis Maltepe şubesi yetkililerini aradık. Kısa süre içerisinde gelen ekip arızanın neden meydana geldiğini belirttikten hemen sonra onarımını gerçekleştirip sorunumuzu giderdi.

 • Ersin

  Geçen gün havalar soğuyunca kombiyi açtım. Kısa süre sonra evin ısınmadığını fark ettim. Sonrasında kombi ekranında F20 arıza kodunu verdi ve hiçbir şekilde geçmedi. Bundan dolayı da çalışmadı. Ertesi gün Ferroli Servis Maltepe şubesini aradım. Gelen ekip kombi bacanın tıkanmış olduğunu söyleyip kısa sürede açarak sorunumu giderdi. Kendilerine teşekkür ederim.

Ferroli Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA