İstanbul

Ferroli Servis Maltepe

Ferroli marka başta kombi olmak üzere diğer ürünler için arıza veya bakım gereken durumlar için servis hizmetini Maltepe bölgesinde nereden alacağınızı düşünüyorsanız sizler de platformumuzu ziyaret edebilirsiniz. Maltepe ve çevresinde adresinize en yakın yerdeki servis ağlarını güncel adres ve iletişim bilgileriyle bir arada bulabilirsiniz.

Kombinizde her türlü kullanım sorunlarınızı geride bırakmanızı sağlayacak Ferroli servis Maltepe hizmet ekibi Ferroli markasında tüm kombi modelleri için kısa sürede sorunlarınıza çözüm olanakları sunmaktadır. Ferroli marka ürünleriniz için kaliteli ve güvenilir bir servis hizmeti sizleri bekliyor. Sizler de ihtiyacınız halinde platformumuz üzerinden adresinize en yakın yerdeki servis ağı ile iletişime geçebilirsiniz.


FİRMA ADI Tay Müh. Mak. Taah. Paz. San. ve Tic. Ltd.
BULUNDUĞU ADRES : Altayçeşme Mh. Oba Çıkmazı No: 7
TELEFON NUMARASI : 0 216 416 57 32
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

4 Yorum

 • Reply
  Ferroli Kombi Servis Maltepe Nasıldır? ⋆ EcanBlog

  […] müşterileri ürün arızalarının çözümüne yönelik kısa sürede bir cevap bulabilirler. Ferroli Servis Maltepe gibi her ilçeye yayılı olan servisler, kişilerin zorlanmadan cihaz arızalarını gidereceği […]

 • Reply
  Erhan A.

  Ben Maltepe’de oturuyorum. Ferroli servis Maltepe’de oldukça fazla var. Kombi arıza yapınca bunlardan birini aradım. Şuan yoğun oldukları için ertesi gün akşama doğru gelebileceklerini söylediler. Evde küçük çocuğum var, UFO yardımı ile ısınıyoruz dememe rağmen değişen bir şey olmadı. Ertesi gün gelip sorunu çözdüler fakat resmen paramızla rezil olduk, bence küçük çocuğu ya da hastası olan ailelerin bu konuda bir önceliği olmalı. Bunu dikkate alın lütfen.

 • Reply
  Cihan A.

  Ferroli’nin kullandığı teknoloji nedir bilmiyorum ama henüz yeni alınmış ve bakımları da eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmiş olan kombimizde sorun yaşamak çok can sıkıcı hale geldi. Ferroli Servis Maltepe için yaptığımız başvurular artık klasikleşti. Ne yapsak hep farklı bir arıza çıkarıyor belki de doğru şekilde çözüm üretilememesinden kaynaklı olarak ama artık tamamen çözüme kavuşturulsun istiyoruz

 • Reply
  Savaş T.

  Ofiste klimasını, evde kombisini kullandığım Ferroli’ den çok memnunum. Uzun zamandır sorunsuz şekilde kullanıyorum. Özellikle de Ferroli Servis Maltepe tarafından hem kombinin hem de klimanın bakımı periyodik olarak benim adıma takip edilerek, gerçekleştiriliyor. Son derece kaliteli ve profesyonel bir hizmet anlayışları bulunuyor. Maltepe bölgesindeki Ferroli kullanıcılarına kendilerini tavsiye ederim.

Görüşünüzü Paylaşın