İstanbul

Ferroli Servis Bağcılar

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Bağcılar’da yaşıyorsanız ve evde kullanmakta olduğunuz kombilerin bakım ve onarım işlemlerini yaptırmak için profesyonel bir ekip arıyorsanız Ferroli Servis Bağcılar ekibi olarak size bu konuda yardımcı olabiliriz. Uzun yıllardan beri bu sektör içerisinde yer aldığımız için evimizde yedek parça konusunda oldukça yoğun stok bulundurmaya çalışıyoruz. Böylece diğer birçok servisten farklı olarak kısa süre içerisinde bakım onarım İşlemi gerçekleştiriyor ve zamanınızı çalmadan yaşamış olduğunuz tüm problemleri çözüme kavuşturuyoruz. Eğer siz de bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız internet sitemizdeki telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitemizdeki yakın servisi bulmak için arama yapabilir veya telefon numaranız üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.


FİRMA ADI Ege Isıtma Klima Sis. Taah. Tic. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES : Yavuz Selim Mh. Ahmet Yesevi Cd. No: 38/1-2
TELEFON NUMARASI : 0 212 461 09 60
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

 • Jale

  Ev ortamında bulunan kombinin doğru bir yerde olmamasına rağmen kontrolleri yapan elemanlarınızın yüzündeki gülümseme hiç eksik olmadı. Gerçekten tebrikler

 • Bağcılar Ferroli Kombi Servis Hizmetleri Nelerdir? - Kişisel ve Güncel Blog

  […] için en pratik kullanıma sahip ve en az masraflı ürünlerini sizinle buluşturmaktadır. Ferroli Servis Bağcılar bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz kombi kurulumu, bakımı, onarımı tamiri gibi tüm hizmetleri […]

 • Elvan B.

  Yaklaşık olarak 4 hafta kadar önce Ferroli marka kombimde arıza meydana geldi. Ferroli servis Bağcılar tarafından bir müdahalede bulunuldu. Servis ekipleri hemen geldiler. Sorun kazan delinmesinden kaynaklanıyormuş. Yedek parça temin edildi ve kazan değişimi yapıldı. Benim merak ettiğim konu ben kombime bakım yaptırmamıştım. Bakım yaptırmadığım için mi kazan delindi. Bakım yaptırırsam bundan sonra bu tip parçalarda daha fazla koruma olur mu?

 • Kaliteli Ferroli Servisi Bağcılar'da Sizinle | Parafikir

  […] gün 24 saat kesintisiz olarak ulaşım sağlayarak, her türlü kombi arızası için profesyonel Bağcılar Ferroli Servis hizmetlerinden […]

 • Murat Y.

  Daha önce aldığım teknolojik aletlerde servis konusunda şansım pek yaver gitmediğimden, Türk markası olmayan Ferroli kombiyi alırken bir sorun olursa servis konusunda endişelerim vardı. Ancak fiyat açısından diğer markalara göre çok ekonomik olmasından tercih ettim. Garanti süresi boyunca sorun yaşamadan kullandığım cihaz garanti süresi bittiğinde arızalandı. Bağcılar Ferroli Servisi merkezini aradım hemen geldiler ve cihazı ilk günkü kapasitesine döndürdüler, çok teşekkür ediyorum.

 • Bağcılar Ferroli Kombi Servis Hizmetleri Nelerdir? – Kişisel ve Güncel Blog

  […] için en pratik kullanıma sahip ve en az masraflı ürünlerini sizinle buluşturmaktadır. Ferroli Servis Bağcılar bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz kombi kurulumu, bodrum escort bakımı, onarımı tamiri gibi tüm […]

 • Cevdet P.

  Türkiye’nin çok şehrinden daha kalabalık olan bir ilçede yaşıyoruz. Sıcaklığın düşük olduğu günlerde bile sık sık şekilde inşa edilmiş binalar yüzünden sıcaklık aşırı şekilde yüksek. Akşamları serinlemek için sokağa çıkmakta biraz sıkıntılı olan bir ilçede yaşıyoruz. Bu yüzden gidip Ferroli marka bir klima aldım. Klimayı bana arkadaşım önermişti. Geçen sene aldığım klimayı bu sene tekrar devreye sokmak istediğimde ekran göstergelerinde hata uyarısı aldım. Servisi aradığımda bana işlerinin çok yoğun olduğunu söylediler. Sıcaklara dayanamadığım için eğer düşük fiyat vereceklerse uğraşmaya gerek yok diyerek Ferroli Servis Bağcılar’a gittim. Sağolsunlar günlük kazancımın dahi yarı fiyatına birkaç saatte hallettiler. Yetkili servisi günlerce beklememe gerek kalmadı. Kendilerine çok teşekkür ederim, herkese tavsiye ediyorum.

 • Yeliz

  Bağcılar’da oturuyorum. Kombi arızası için Ferroli servis Bağcılar numarasını aradım. Servis talebi açtırdım. Servis ücretini, telefon bankacılığı sayesinde önceden yaptım. Aklım başıma gelince pişman oldum. Henüz hizmet almadan parasını vermek ne kadar doğru diye düşündüm. Neyse, Ferroli’nin Bağcılar servis elemanları kısa zaman sonra evime geldiler.

  Bağcılar servisinden gelen elemanlar, fan değişimi gerektiğini söylediler. Garanti sürem bittiği için fan ücreti ödemem gerektiğini bildirdiler. Ancak, istersem belirli bir miktar ödeyerek garanti süremi uzatabileceklerini bana söylediler. Bundan haberim yoktu. Yetkili servis elemanları, isteseler benden minimum 500 TL alabilirlerdi ama dürüst davranmayı tercih ettiler.

 • Gürol

  Ferroli kombinin bakımı için aradığımda, hiç beklemeden yetkili bir personelle görüşebildim. Telefondaki çalışan gerçekten uzman ve aynı zamanda da samimiydi. Neye ihtiyacım olduğuna dair benden kendi üslubu ile bilgi aldı. Ekiplerin bu şekilde eve hazırlıklı olarak geleceğini söyledi. Nitekim ekipler belirttiği gibi geldi. Üstelik aynı gün içerisinde geldiler. Güler yüzlü ve hızlı çalışma anlayışına sahip personelleri var. Ferroli Servis Bağcılar ilçesinin yoğun programına rağmen gerçekten çok hızlı ve kaliteden ödün vermeyen bir hizmet anlayışına sahip. Bu sayede cihaz için en iyi bakım ve onarım hizmetini alabilmeye yardımcı oluyorlar. Verdikleri kaliteli ve aynı zamanda da ekonomik hizmetleri için çok teşekkür ediyorum.

 • Şebnem

  Dün aradığım Ferroli Servis Bağcılar merkezinden çok memnun kaldım ve hemen buraya yorum yazmak istedim. Çünkü Bağcılarda oturuyorum ve kombi servisini aradığımda neredeyse 1 saate kadar eve gelip, hızlıca sorunu çözüp, benden çok yüksek ücret istemeden gidiyorlar. Böyle bir hızı görmek daha önce aklıma gelmezdi. Sonuçta Bağcılar gibi bir yerde oturuyorum. Böyle kalabalık bir ilçede böyle hızlı ve üstelik çok da kaliteli bir hizmet görmek, gerçekten şaşırtıcı diye düşünüyorum. Ne olursa olsun dün aldığım hizmetten çok memnun kaldım ve çevremdekilere yaptığım gibi bu şekilde internette herkese kendilerini kombi servisi arayan herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirler. Kendilerine buradan iyi çalışmalar diliyorum.

 • Bağcılar Ferroli Servisi - Melih Atasever

  […] Ferroli Servis Bağcılar adresini tavsiye ediyorum çünkü gerçekten kalite kokan bir servis ekibine sahip ve bu kalite […]

 • Yaprak

  Kombi satın almak istediğimiz süreç içinde çevremizden almış olduğumuz tavsiyelerden sonra Ferroli markasında karar kıldık. Özellikle bazı bütçe dostu modellere sahip olması bizi daha çok bu markaya doğru itmişti. Satın aldığımız bu kombi modeli ilk dönemlerde oldukça iyi bir performansa sahipti. Isıtma konusunda da tam olarak bize bekleneni sunuyordu. Ancak ilerleyen dönemler içinde ısıtma konusunda performans düşüklüğünün geliştiğini fark ettik. Konu hakkında teknik bir bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı bizde soluğu hemen Ferroli Servis Bağcılar adresinde aldık. Ferroli Servis Bağcılar adresi yapmış olduğu kısa bir incelemenin hemen sonrasında sorunun neden olduğunu hemen çözerek bize kombiyi teslim etti.

 • Ayhan

  Kombimiz artık beklentilerimize tam olarak uymadığından dolayı yeni bir kombi satın almaya karar verdik. Özellikle fiyat ve performans açısından iddialı cihazlara sahip olduğundan dolayı Ferroli markasında karar kıldık. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemler içinde kusursuz bir performansa sahipti. Ancak bu aralar bu performansı aratmaya başladı. Kombi petekleri yeterince ısıtmıyor, bu sorundan kurtulmak için neler yapmalıyız.

Ferroli Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA