Ferroli Servis Bağcılar

Ferroli Servis Bağcılar ile Bağcılar bölgesindeki Ferroli marka kombi, klima, su ısıtıcıları ve diğer ısıtma sistemleri için profesyonel teknik destek ve servis hizmeti alabilirsiniz. Ferroli’nin güçlü ve yenilikçi teknolojisi, yıllardır ev ve iş yerlerinde konfor ve verimlilik sağlamaktadır. Ancak, bu sistemler zamanla bakım veya arıza gerektirebilir. İşte bu noktada, Ferroli Servis Bağcılar devreye girer, size hızlı ve güvenilir çözümler sunar.

Ferroli Servis Bağcılar

Ferroli Servis Bağcılar, alanında uzman ve tecrübeli teknisyen kadrosuyla servis hizmeti vermektedir. Servisimiz, arızaları hızla tespit edip, en etkin çözüm yöntemlerini uygulayarak cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı hedefler. Ayrıca, düzenli bakım hizmetleriyle cihazlarınızın ömrünü uzatır ve olası büyük arızaların önüne geçer.

Ferroli Servis Bağcılar olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlarız. Servis hizmetlerimiz, garantili yedek parçalar ve işçilik kullanılarak yapılmaktadır. Bağcılar ve çevresindeki müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve eğitimlerimize devam ediyoruz.

Ferroli Servis Bağcılar İletişim:

FİRMA ADIEge Isıtma Klima Sis. Taah. Tic. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES :Yavuz Selim Mh. Ahmet Yesevi Cd. No: 38/1-2 Bağcılar / İstanbul
TELEFON NUMARASI :0 212 461 09 60
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

9 Comments

 1. Ev ortamında bulunan kombinin doğru bir yerde olmamasına rağmen kontrolleri yapan elemanlarınızın yüzündeki gülümseme hiç eksik olmadı. Gerçekten tebrikler

 2. Yaklaşık olarak 4 hafta kadar önce Ferroli marka kombimde arıza meydana geldi. Ferroli servis Bağcılar tarafından bir müdahalede bulunuldu. Servis ekipleri hemen geldiler. Sorun kazan delinmesinden kaynaklanıyormuş. Yedek parça temin edildi ve kazan değişimi yapıldı. Benim merak ettiğim konu ben kombime bakım yaptırmamıştım. Bakım yaptırmadığım için mi kazan delindi. Bakım yaptırırsam bundan sonra bu tip parçalarda daha fazla koruma olur mu?

 3. Daha önce aldığım teknolojik aletlerde servis konusunda şansım pek yaver gitmediğimden, Türk markası olmayan Ferroli kombiyi alırken bir sorun olursa servis konusunda endişelerim vardı. Ancak fiyat açısından diğer markalara göre çok ekonomik olmasından tercih ettim. Garanti süresi boyunca sorun yaşamadan kullandığım cihaz garanti süresi bittiğinde arızalandı. Bağcılar Ferroli Servisi merkezini aradım hemen geldiler ve cihazı ilk günkü kapasitesine döndürdüler, çok teşekkür ediyorum.

 4. Türkiye’nin çok şehrinden daha kalabalık olan bir ilçede yaşıyoruz. Sıcaklığın düşük olduğu günlerde bile sık sık şekilde inşa edilmiş binalar yüzünden sıcaklık aşırı şekilde yüksek. Akşamları serinlemek için sokağa çıkmakta biraz sıkıntılı olan bir ilçede yaşıyoruz. Bu yüzden gidip Ferroli marka bir klima aldım. Klimayı bana arkadaşım önermişti. Geçen sene aldığım klimayı bu sene tekrar devreye sokmak istediğimde ekran göstergelerinde hata uyarısı aldım. Servisi aradığımda bana işlerinin çok yoğun olduğunu söylediler. Sıcaklara dayanamadığım için eğer düşük fiyat vereceklerse uğraşmaya gerek yok diyerek Ferroli Servis Bağcılar’a gittim. Sağolsunlar günlük kazancımın dahi yarı fiyatına birkaç saatte hallettiler. Yetkili servisi günlerce beklememe gerek kalmadı. Kendilerine çok teşekkür ederim, herkese tavsiye ediyorum.

 5. Bağcılar’da oturuyorum. Kombi arızası için Ferroli servis Bağcılar numarasını aradım. Servis talebi açtırdım. Servis ücretini, telefon bankacılığı sayesinde önceden yaptım. Aklım başıma gelince pişman oldum. Henüz hizmet almadan parasını vermek ne kadar doğru diye düşündüm. Neyse, Ferroli’nin Bağcılar servis elemanları kısa zaman sonra evime geldiler.

  Bağcılar servisinden gelen elemanlar, fan değişimi gerektiğini söylediler. Garanti sürem bittiği için fan ücreti ödemem gerektiğini bildirdiler. Ancak, istersem belirli bir miktar ödeyerek garanti süremi uzatabileceklerini bana söylediler. Bundan haberim yoktu. Yetkili servis elemanları, isteseler benden minimum 500 TL alabilirlerdi ama dürüst davranmayı tercih ettiler.

 6. Ferroli kombinin bakımı için aradığımda, hiç beklemeden yetkili bir personelle görüşebildim. Telefondaki çalışan gerçekten uzman ve aynı zamanda da samimiydi. Neye ihtiyacım olduğuna dair benden kendi üslubu ile bilgi aldı. Ekiplerin bu şekilde eve hazırlıklı olarak geleceğini söyledi. Nitekim ekipler belirttiği gibi geldi. Üstelik aynı gün içerisinde geldiler. Güler yüzlü ve hızlı çalışma anlayışına sahip personelleri var. Ferroli Servis Bağcılar ilçesinin yoğun programına rağmen gerçekten çok hızlı ve kaliteden ödün vermeyen bir hizmet anlayışına sahip. Bu sayede cihaz için en iyi bakım ve onarım hizmetini alabilmeye yardımcı oluyorlar. Verdikleri kaliteli ve aynı zamanda da ekonomik hizmetleri için çok teşekkür ediyorum.

 7. Dün aradığım Ferroli Servis Bağcılar merkezinden çok memnun kaldım ve hemen buraya yorum yazmak istedim. Çünkü Bağcılarda oturuyorum ve kombi servisini aradığımda neredeyse 1 saate kadar eve gelip, hızlıca sorunu çözüp, benden çok yüksek ücret istemeden gidiyorlar. Böyle bir hızı görmek daha önce aklıma gelmezdi. Sonuçta Bağcılar gibi bir yerde oturuyorum. Böyle kalabalık bir ilçede böyle hızlı ve üstelik çok da kaliteli bir hizmet görmek, gerçekten şaşırtıcı diye düşünüyorum. Ne olursa olsun dün aldığım hizmetten çok memnun kaldım ve çevremdekilere yaptığım gibi bu şekilde internette herkese kendilerini kombi servisi arayan herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirler. Kendilerine buradan iyi çalışmalar diliyorum.

 8. Kombi satın almak istediğimiz süreç içinde çevremizden almış olduğumuz tavsiyelerden sonra Ferroli markasında karar kıldık. Özellikle bazı bütçe dostu modellere sahip olması bizi daha çok bu markaya doğru itmişti. Satın aldığımız bu kombi modeli ilk dönemlerde oldukça iyi bir performansa sahipti. Isıtma konusunda da tam olarak bize bekleneni sunuyordu. Ancak ilerleyen dönemler içinde ısıtma konusunda performans düşüklüğünün geliştiğini fark ettik. Konu hakkında teknik bir bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı bizde soluğu hemen Ferroli Servis Bağcılar adresinde aldık. Ferroli Servis Bağcılar adresi yapmış olduğu kısa bir incelemenin hemen sonrasında sorunun neden olduğunu hemen çözerek bize kombiyi teslim etti.

 9. Kombimiz artık beklentilerimize tam olarak uymadığından dolayı yeni bir kombi satın almaya karar verdik. Özellikle fiyat ve performans açısından iddialı cihazlara sahip olduğundan dolayı Ferroli markasında karar kıldık. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemler içinde kusursuz bir performansa sahipti. Ancak bu aralar bu performansı aratmaya başladı. Kombi petekleri yeterince ısıtmıyor, bu sorundan kurtulmak için neler yapmalıyız.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org Altus Servis Profilo Servis