İstanbul

Ferroli Servis Kartal

Ev ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Ferroli kombileri tamir ettirmek istiyorsanız size bu konuda profesyonel bir şekilde yardımcı olabiliriz. İnternet sitemiz üzerinde bulunan arama bölümü sayesinde bulunduğunuz bölgeye en yakın servis hizmetlerimizi kolay bir şekilde tespit edebilir ve hiç vakit kaybetmeden hizmet almaya başlayabilirsiniz. Ferroli Servis Kartal ekibi Maltepe ve Pendik arasında yer alan Kartal bölgesinde yaşamakta olan müşterilerimize uzun zamandan beri hizmet vermeye devam ediyor. Kombiler düzenli olarak kontrol edilirse herhangi bir problem ortaya çıkmadan önlem alma şansına sahip olacaksınız. Böylece cihazların arıza yaparak çok daha büyük masraflar ortaya çıkarma riski de büyük oranda düşmüş olacak. Ferroli Servis Kartal olarak sizlere de hizmet sunmaktan dolayı mutluluk duyarız.


FİRMA ADI Albaşlar İnş. Tes. Tek. Yapı Malz. ve Tic. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES : Çavuşoğlu Mh. Spor Cd. No: 86
TELEFON NUMARASI : 0 216 387 35 00
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

6 Yorum

 • Reply
  İstanbul Kartal'da Bulunan Tüm Ferroli Servis Merkezleri - Öğrenin

  […] Ferroli Servis Kartal’ı aramış olduğunuzda size ilk olarak kombi ile ilgili yaşadığınız problemi soracaklarıdır. Yaşadığınız problemde ki muhtemel sıkıntıları göz önünde bulundurup ona uygun alet ve edevat ile gelen teknik ekip, onarım süresini oldukça az zamana indirecektir. Muhtemel problemler teoride çözülmüş olarak gelen ekiplerin gerekli onarımı yapması olabilecek en az sürede olacaktır. Ayrıca eve gelen teknik servis ekibinin güler yüzlü, anlayışlı ve sabırlı olması özelikle dikkatten kaçmaz. Çünkü oluşturulan ekiplerde alanında uzmanlık kadar müşteri ilişkilerinde de aynı seviye eğitim görmesi, Ferroli servislerinin en büyük özelliklerinden biridir. […]

 • Reply
  ersan gül

  Servis hizmetleri gayet iyi.

 • Reply
  İstanbul Ferroli Kombi Servis Telefonu: 444 88 48 | İlker Çay | Blog

  […] Bunun için internette oturduğunuz ilçenin adı ile arama yapmanız yeterli olacaktır. Örneğin Ferroli Servis Kartal kalıbı ile arattığınızda kartal2da bulunan tüm Ferroli servislerine […]

 • Reply
  Özcan U.

  Ferroli marka kombi kullanıyoruz. Ama sürekli olarak su ısıtmada sorun yaşıyoruz. Şimdiye kadar pek çok kişiden aynı şikâyeti duyduğumuz için de sanki kanıksamış gibiydik. Yani kombilerin hepsi aynı sorunu çıkarıyormuş da bu da normalmiş gibi. En sonunda bir gün arkadaşımın tavsiyesiyle servis çağırmaya karar verdim. Kartal Ferroli Servisi müşteri hizmetlerini aradık, sorunun su basıncından kaynaklandığını öğrendik. Zaman zaman kombinin basıncı azaldığında yapılması gereken basit bir işlem varmış, telefonda tarif ettiler. Artık su basıncını ayarlayabiliyoruz.

 • Reply
  Sinem M.

  Ferroli kombiyi arkadaşım çok önerdiği için 3 yıl kadar önce aldım. Ancak geçen ay garanti süresi sona erdi. Şimdi garanti süresi içerisindeyken aldığım servis hizmetiyle aynı kalitede bir özel Ferroli Servis Kartal merkezi arayışı içerisindeyim. Daha önce deneyim etmiş olan kişilerin önerileri ve tavsiyelerine açığım.

 • Reply
  Tayfur Ş.

  Yaz aylarında cehenneme dönen İstanbul’da yaşamanın zorluğu çok fazla. Her İstanbul’lu gibi bende kendime geçtiğimiz sene bir tane klima aldım. Oldukça memnundum ve hiçbir sorun yaşamıyordum. Fakat bu sene klimamı tekrar sıcaklar arttığı için çalıştırdığımda keskin bir soğukluk yakalayamadım. Durum üzerine yetkili servisi aradım ve herkesin bu tarz sorunlardan şikayetçi olduğunu, ellerinde yeterli teknisyen olmadığını, en az üç gün sonra gelebileceklerini, randevu isteyip istemediğimi sordular. Bende direk telefonu kapattım. Kartal Ferroli Servis’e telefon ile ulaşarak durumu anlattım. Evime gelip bir saat içinde sorunu çözdüler. Üstelik çok düşük ücretlere. Hepsine teşekkürü bir borç bilirim.

Görüşünüzü Paylaşın