Ferroli Servis Kartal

Özel Ferroli Servis Kartal, Ferroli marka cihazlarınızın bakım, onarım ve servis ihtiyaçlarını karşılamak üzere uzman kadrosuyla hizmet veriyor.

Neden Özel Ferroli Servis Kartal?

 1. Uzman Kadro: Ferroli cihazlarının karmaşık yapısı ve özellikleri konusunda uzmanlaşmış bir ekibimiz bulunmaktadır. Teknik bilgi ve deneyimimizle, cihazlarınızın en etkili şekilde onarılmasını sağlıyoruz.
 2. Hızlı ve Güvenilir Hizmet: Servis çağrılarınıza en kısa sürede yanıt veriyor ve hızlı bir şekilde müdahale ediyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak güvenilir bir hizmet sunuyoruz.
 3. Orijinal Yedek Parçalar: Cihazlarınıza müdahale ederken, sadece orijinal Ferroli yedek parçalarını kullanıyoruz. Bu, cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlamanın yanı sıra, performansını da en üst düzeye çıkarmaktadır.
Ferroli Servis Kartal


Ferroli Servis Kartal İletişim:

FİRMA ADIAlbaşlar İnş. Tes. Tek. Yapı Malz. ve Tic. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES :Çavuşoğlu Mh. Spor Cd. No: 86 KARTAL / İSTANBUL
TELEFON NUMARASI :0 216 387 35 00
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :Hafta içi : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

Özel Ferroli Servis Kartal olarak, Ferroli marka cihazlarınızın bakım, onarım ve servis ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunuyoruz. Uzman kadromuz, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışımız, orijinal yedek parça kullanımımız ve bakım önerilerimizle cihazlarınızın performansını en üst düzeye çıkarmak için buradayız.

Eğer Ferroli cihazlarınızla ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve sorunlarınıza profesyonel çözümler bulalım.

“Ferroli Servis Kartal” üzerine 15 yorum

 1. Ferroli marka kombi kullanıyoruz. Ama sürekli olarak su ısıtmada sorun yaşıyoruz. Şimdiye kadar pek çok kişiden aynı şikâyeti duyduğumuz için de sanki kanıksamış gibiydik. Yani kombilerin hepsi aynı sorunu çıkarıyormuş da bu da normalmiş gibi. En sonunda bir gün arkadaşımın tavsiyesiyle servis çağırmaya karar verdim. Kartal Ferroli Servisi müşteri hizmetlerini aradık, sorunun su basıncından kaynaklandığını öğrendik. Zaman zaman kombinin basıncı azaldığında yapılması gereken basit bir işlem varmış, telefonda tarif ettiler. Artık su basıncını ayarlayabiliyoruz.

 2. Ferroli kombiyi arkadaşım çok önerdiği için 3 yıl kadar önce aldım. Ancak geçen ay garanti süresi sona erdi. Şimdi garanti süresi içerisindeyken aldığım servis hizmetiyle aynı kalitede bir özel Ferroli Servis Kartal merkezi arayışı içerisindeyim. Daha önce deneyim etmiş olan kişilerin önerileri ve tavsiyelerine açığım.

 3. Yaz aylarında cehenneme dönen İstanbul’da yaşamanın zorluğu çok fazla. Her İstanbul’lu gibi bende kendime geçtiğimiz sene bir tane klima aldım. Oldukça memnundum ve hiçbir sorun yaşamıyordum. Fakat bu sene klimamı tekrar sıcaklar arttığı için çalıştırdığımda keskin bir soğukluk yakalayamadım. Durum üzerine yetkili servisi aradım ve herkesin bu tarz sorunlardan şikayetçi olduğunu, ellerinde yeterli teknisyen olmadığını, en az üç gün sonra gelebileceklerini, randevu isteyip istemediğimi sordular. Bende direk telefonu kapattım. Kartal Ferroli Servis’e telefon ile ulaşarak durumu anlattım. Evime gelip bir saat içinde sorunu çözdüler. Üstelik çok düşük ücretlere. Hepsine teşekkürü bir borç bilirim.

 4. Ferroli marka kombi kullanıcısıyım. Kombim ateşleme yapmıyor. İstanbul Kartal’da yaşıyorum. Bu bölgede hizmet veren özel servis telefonu verebilir misiniz?

 5. Ferroli kombim akıntı yaptığı için Ferroli servis Kartal ile iletişime geçtim. Servis bedelini ödedim. Kombinin akıntısını düzeltmek için fahiş bir fiyat isteyeceklerini düşünüyordum. Bu yüzden, kendilerine değil de başka yerlere yaptırırım diye içimden geçiyordum. Ancak, uygun bir fiyat verdiler.

  Kuzenimin kombisi de aynı sebepten bozulmuştu. Çağırdığı yetkili servis, fahiş bir fiyat vermiş. Kuzenim de kombiyi onlara yaptırmak istemeyince sıcak su veren kombinin kablolarını kesip gitmişler. Aynısı başıma gelir diye korkuyordum. Ancak, sağolsunlar Ferroli Kartal servisi uygun bir fiyat verdi. Aksi takdirde, kış ayında kombisiz kalacaktım. Küçük çocuğum var üstelik, ne yapardım bilmiyorum.

 6. Kartal gibi çok merkezi bir yerde oturuyorum. Yıllardır kullandığım Ferroli servisinin geçenlerde neden olduğunu tam anlamadığım bir şekilde kapandığını öğrendim ve çok üzüldüm. Hizmetlerinden ve personellerinden çok memnundum. Kombi arızalanınca bu üzücü gerçeği öğrendim şimdi ihtiyaç duyduğumdan Ferroli Servis Kartal şubelerinden farklı bir tanesiyle görüştüm yarın geleceklerini söylediler. Umarım doğru firmayı seçmişimdir de buralardaki yorumlarda sürekli gördüğümüz insanların düştükleri duruma düşmek zorunda kalmam. Çünkü gerçekten servis işi elektrikli ürünlerde şans işi. Telefonda görüştüğüm kişi gerçekten yakın bir yaklaşım sergiledi ama sonuçta Türkiye’de servis hizmetlerinin standartlarını biliyoruz. Umarım yanılmam da kombideki küçük bir sorun için fahiş fiyatlar ödemek zorunda kalmam.

 7. Kombi konusunda son derece başarılı modellere sahip olduğundan dolayı tercihimizi bu markadan yana kullandık. Bütçe dostu olması ve kaliteli yapısıyla tam olarak bizim aradığımız cinsten bir seçenekti. Ferroli kombi ilk dönemlerde tam olarak beklentilerimize uyan bir cihazdı. Ancak ilerleyen zamanlarda performansının eskiye nazaran biraz daha düştüğünü fark ettik. Bu sorunun neden kaynaklı olduğunu bir türlü çözemeyince soluğu hemen Ferroli servis Kartal adresinde aldık. Servis yapmış olduğu kısa bir incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek bize kombiyi teslim etti. Şimdilerde cihaz ilk günkü performansında sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci oldu.

 8. Kombimiz artık tam olarak ihtiyaçlarımızı karşılamadığından dolayı yeni bir kombi satın almaya karar verdik. Bu dönemde bizim için en uygun cihazın ise Ferroli marka bir cihaz olduğunu gördük. İlk dönemlerde kusursuz bir performans sunan bu cihaz şimdilerde çalışırken rahatsız edici bir sese sahip durumda. Kombi neden gürültülü çalışır, bunu çözmek için neler yapmalıyız.

 9. Yaklaşık 5 sene önce uzun araştırmalar sonucu Ferroli marka Domiproject F24D modelli kombi satın almıştım. Bu 5 senelik süreçte hiçbir arıza çıkartmayan kombim 3 aydır peteklerde sık sık su ekşitip hava yapmaya başladı. Çağırdığım Ferroli Servis Kartal şubesi eşanjörün delindiğini söyleyip değişimi yaptı. Fakat internette araştırma yapınca Ferroli marka kombilerde bu sorunun çok yaşandığını gördüm. Bu da doğal olarak marka hakkında kafamda soru işaretleri oluşmasın neden oldu.

 10. 2 senedir kullanmakta olduğum Ferroli kombimin ekranında dünden beri F10 arızası veriyor. İnternette araştırdığımda barı ile alakalı olduğu yazıyordu fakat düşük olan barını yükselttiğimde de aynı problem devam etti. Ferroli Servis Kartal ekibi gelip sensörden dolayı barın sürekli düştüğünü tespit ettiler ve sensör kısmını değiştirerek bu soğuk günlerinde bizi mağdur olmaktan kurtardılar.

 11. Kartal’da bulunan muhasebe ofisimizde Ferroli markasına ait kombi kullanıyoruz. Yakın zamanda kullanmakta olduğumuz kombimiz E1 arızası verdi. Vakit kaybetmeden Ferroli Servis Kartal şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip kombi kompresörün yüksek basınca karşı korumaya aldığını belirtip bir iki ayar yaparak sorunu ortadan kaldırmış oldu. Çok kısa süre içerisinde gelip hemen sorunu çözen teknik servis ekibi bizi çok şaşırttı.

 12. Yıllardır kullandığım ve bu süre içerisinde hiçbir arızasıyla karşılaşmadığım için çevremdeki herkese de önerdiğim Ferroli marka kombime sanırım nzar değdi ki yakın zamanda arıza vermeye başladı. İnternetten arıza hakkında bir araştırma yapınca kullanıcı olarak yapabileceğimi önerdikleri birkaç yöntem vardı. Onları uyguladığım halde aynı hata devam edince ben de Ferroli Servis Kartal şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelip elektronik kartta arıza olduğunu söyledikten sonra arızamızı giderdiler.

 13. Kartal’da bulunan hukuk işleri yürüttüğümüz ofisimizde Ferroli markasına ait kombi kullanıyoruz. Yakın zamanda kullanmakta olduğumuz kombimiz ekranında birdenbire E1 arızası verdi. Vakit kaybetmeden yakınlardaki Ferroli Servis Kartal şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip kombi kompresörün yüksek basınca karşı korumaya aldığını belirtip kombi üzerinde birkaç ayar yaparak sorunu ortadan kaldırmış oldu. Çok kısa süre içerisinde gelip hemen sorunu çözen teknik servis ekibi bizi çok şaşırttı.

 14. Yaşım 55. Bu yaşıma kadarki tecrübelerime dayanarak şunu diyebilirim: elektronik bir ürünün uzun ömürlü olma yolunun bakımdan geçer. Ben de bu yüzden kombimin bakımlarını asla aksatmam. Bu konuda da bulunduğum muhitte alanında nam salmış olan Ferroli Servis Kartal şubesinden şaşmam. Kış mevsimine girmeden aradığım servis gelip muntazam bir şekilde kombi ve peteklerinmin bakımını yapıp gittiler. Yaklaşık 5 yıldır kullandığım kombim bu sayede bir kez olsun bile arıza vermedi.

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org