İstanbul

Ferroli Servis Çekmeköy

Çekmeköy ve çevresinde Ferroli marka kombi kullanıcılarının kullanımda yaşadıkları sorunlar için servis hizmeti almak gerekmektedir. Bir arıza durumunda veya kombiye bakım yapılması gereken durumlarda özellikle kış aylarında iseniz mutlaka servis hizmeti alarak profesyonel anlamda sorunlarınızı gidermeniz gerekir. Kombi arızası ve bakımı için Ferroli markanın servisini Çekmeköy ve çevresinde nerede bulurum diye düşünüyorsanız sizler de bağlantı adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ferroli marka kullanıcılarının Çekmeköy için arama yapabileceği platformumuzda Ferroli Servis Çekmeköy olarak yapacağı arama ile bölgedeki tüm servis ağlarına ulaşım sağlanabilmektedir. Çekmeköy Ferroli servislerin güncel adres ve iletişim bilgilerini kolaylıkla bulabileceğiniz platformumuz aracılığı ile profesyonel bir tamir ve bakım hizmeti alabileceksiniz.


FİRMA ADI Tüm Yapı Doğalgaz ve Tes.
BULUNDUĞU ADRES : Mehmet Akif Mh. Günyamaç Cd. Köknar Sk. No: 46/B
TELEFON NUMARASI : 0 216 640 08 18
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

8 Yorum

 • Reply
  Hakan

  Bugüne kadar birden fazla firmadan kombi cihazlarım için servis desteği aldım. Ancak sizin kadar profesyonel bir şekilde hizmet veren başka bir firmayı görmedim. Sağ olun gerçekten.

 • Reply
  Özel İstanbul Ferroli Servis Merkezi

  […] Bu şubeler sayesinde bireyler an yakın serviste cihazlarının bakımını yaptırabilirler. Ferroli Servis Çekmeköy’de de hizmet […]

 • Reply
  namık öztan

  Su akıtan arızalı kombimizi hemen gelip tamir ettiler, teşekkürler.

 • Reply
  Serpil U.

  Kombiyi kullanırken daha önce herhangi bir sorunla karşılaşmadım ama kombi şimdi arızalandı ve çeşmenin açılmasıyla kombi devreye giremiyor. Bu yüzden çeşmeden sıcak su kullanamıyorum ve peteklerde herhangi bir sorun yok. İnternette bu soruna dair araştırma yaptım ancak bir sonuç elde edemedim. Servis konusunda da Ferroli Servis Çekmeköy merkezi öneriliyor sizce bana bu sorunumda ekonomik ve iyi şekilde yardımcı olurlar mı?

 • Reply
  Ferroli Kombinizin Bakımını Yaptırdınız mı? | Asosyaller

  […] özel servislerin oldukça yaygın olduğunu da görüyoruz. Hemen her ilçede bulabilirsiniz. Çekmeköy Ferroli Servis sadece o ilçede değil, hemen İstanbul’un her yerinde giden ve kombi bakımları ile […]

 • Reply
  Eda K.

  Çekmeköy’ de kombi kullanan herkese önerim kesinlikle Ferroli kombilerdir. Çünkü uzun süredir kullandığım Ferroli gerçekten çok az yakıyor ve her ihtiyaca göre özelliği bulunuyor. Ayrıca Çekmeköy Ferroli Servis hizmetleri gerçekten çok iyi. Üstelik bu bölgede diğer servisler konusunda duyduğum yorumlardan sonra ben kendilerinden fazlasıyla memnunum, herkese öneririrm.

 • Reply
  Ferroli Kombi Servis Çekmeköy'de Sizinle | Şafak Çalışkan

  […] Ferroli teknolojisine uygun şekilde dizayn edilmiş olan Ferroli Servis Çekmeköy merkezi hizmetleri dahilinde en yeni Ferroli kombi modelindeki kurulum, bakım ya da onarım […]

 • Reply
  Serhat B.

  Kombiler durduk yere neden arızalanıyor anlamıyorum fakat çoğu zaman bu durum yaşanıyor. Bende ne yazık ki bir kombi mağduruyum. Kombi onarımlarının ucuz olmadığını bildiğim için geçen ay yaşadığım bu durum benim canımı fazlasıyla sıktı. Yetkili servis ile konuştuğumda bana böyle durumların olabileceğini incelemeye geleceklerini söylediler. Gelen arkadaşlar laubali bir şekilde cihazın yandığını ve işe yaramayacağını söyleyip gittiler. Canım sıkkın şekilde işe gittiğimde iş arkadaşı mbana Çekmeköy Ferroli Servis’in kensinin yaşadığı sorunu daha önce çözdüğünü ve bir aramamı istedi. Arkadaşları aradım ve kontrole geldiler. Cihazı iki gün içinde tamir edip getirdiler ve şaşırdım kaldım. Verdiğim para sonuna kadar helal olsun.

Görüşünüzü Paylaşın