İstanbul

Ferroli Servis Çekmeköy

Çekmeköy ve çevresinde Ferroli marka kombi kullanıcılarının kullanımda yaşadıkları sorunlar için servis hizmeti almak gerekmektedir. Bir arıza durumunda veya kombiye bakım yapılması gereken durumlarda özellikle kış aylarında iseniz mutlaka servis hizmeti alarak profesyonel anlamda sorunlarınızı gidermeniz gerekir. Kombi arızası ve bakımı için Ferroli markanın servisini Çekmeköy ve çevresinde nerede bulurum diye düşünüyorsanız sizler de bağlantı adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ferroli marka kullanıcılarının Çekmeköy için arama yapabileceği platformumuzda Ferroli Servis Çekmeköy olarak yapacağı arama ile bölgedeki tüm servis ağlarına ulaşım sağlanabilmektedir. Çekmeköy Ferroli servislerin güncel adres ve iletişim bilgilerini kolaylıkla bulabileceğiniz platformumuz aracılığı ile profesyonel bir tamir ve bakım hizmeti alabileceksiniz.


FİRMA ADI Tüm Yapı Doğalgaz ve Tes.
BULUNDUĞU ADRES : Mehmet Akif Mh. Günyamaç Cd. Köknar Sk. No: 46/B
TELEFON NUMARASI : 0 216 640 08 18
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

 • Hakan

  Bugüne kadar birden fazla firmadan kombi cihazlarım için servis desteği aldım. Ancak sizin kadar profesyonel bir şekilde hizmet veren başka bir firmayı görmedim. Sağ olun gerçekten.

 • Özel İstanbul Ferroli Servis Merkezi

  […] Bu şubeler sayesinde bireyler an yakın serviste cihazlarının bakımını yaptırabilirler. Ferroli Servis Çekmeköy’de de hizmet […]

 • namık öztan

  Su akıtan arızalı kombimizi hemen gelip tamir ettiler, teşekkürler.

 • Serpil U.

  Kombiyi kullanırken daha önce herhangi bir sorunla karşılaşmadım ama kombi şimdi arızalandı ve çeşmenin açılmasıyla kombi devreye giremiyor. Bu yüzden çeşmeden sıcak su kullanamıyorum ve peteklerde herhangi bir sorun yok. İnternette bu soruna dair araştırma yaptım ancak bir sonuç elde edemedim. Servis konusunda da Ferroli Servis Çekmeköy merkezi öneriliyor sizce bana bu sorunumda ekonomik ve iyi şekilde yardımcı olurlar mı?

 • Ferroli Kombinizin Bakımını Yaptırdınız mı? | Asosyaller

  […] özel servislerin oldukça yaygın olduğunu da görüyoruz. Hemen her ilçede bulabilirsiniz. Çekmeköy Ferroli Servis sadece o ilçede değil, hemen İstanbul’un her yerinde giden ve kombi bakımları ile […]

 • Eda K.

  Çekmeköy’ de kombi kullanan herkese önerim kesinlikle Ferroli kombilerdir. Çünkü uzun süredir kullandığım Ferroli gerçekten çok az yakıyor ve her ihtiyaca göre özelliği bulunuyor. Ayrıca Çekmeköy Ferroli Servis hizmetleri gerçekten çok iyi. Üstelik bu bölgede diğer servisler konusunda duyduğum yorumlardan sonra ben kendilerinden fazlasıyla memnunum, herkese öneririrm.

 • Ferroli Kombi Servis Çekmeköy'de Sizinle | Şafak Çalışkan

  […] Ferroli teknolojisine uygun şekilde dizayn edilmiş olan Ferroli Servis Çekmeköy merkezi hizmetleri dahilinde en yeni Ferroli kombi modelindeki kurulum, bakım ya da onarım […]

 • Serhat B.

  Kombiler durduk yere neden arızalanıyor anlamıyorum fakat çoğu zaman bu durum yaşanıyor. Bende ne yazık ki bir kombi mağduruyum. Kombi onarımlarının ucuz olmadığını bildiğim için geçen ay yaşadığım bu durum benim canımı fazlasıyla sıktı. Yetkili servis ile konuştuğumda bana böyle durumların olabileceğini incelemeye geleceklerini söylediler. Gelen arkadaşlar laubali bir şekilde cihazın yandığını ve işe yaramayacağını söyleyip gittiler. Canım sıkkın şekilde işe gittiğimde iş arkadaşı mbana Çekmeköy Ferroli Servis’in kensinin yaşadığı sorunu daha önce çözdüğünü ve bir aramamı istedi. Arkadaşları aradım ve kontrole geldiler. Cihazı iki gün içinde tamir edip getirdiler ve şaşırdım kaldım. Verdiğim para sonuna kadar helal olsun.

 • Ayşe

  Ferroli servis diye aradığımızda internette dünya kadar link çıkıyor. Hangisi doğru? Şahsen, bu durumdan kurtulmak için Ferroli servis Çekmeköy ile iletişime geçtim. Sağolsunlar, benimle ciddi bir şekilde ilgilendiler. Evime gelip kombinin durumuna baktılar. Eşanjör değiştirdiler, musluk değiştirdiler. Servis gelmeden önce kombi bir yanıp bir sönüyordu. Asla ısıtmıyordu.
  Kombimin bakım sürecinde yetkili servis çalışanları, yabancı veya yan sanayi malzeme gördüklerinde orjinaliyle değiştiriyorlar. Orjinal ürünlerin fiyatı daha pahalı ama olması gereken bu! Unutmadan, Ferroli kendisi servis hizmeti veriyor. Ferroli adı altında kombi bakım hizmeti veren yerlere aldırış etmeyin. Orjinal eşanjöre para verirseniz asla pişman olmazsınız.

 • Kemal

  Ferroli kombinin farklı modellerini, farklı evlerde kullanmıştım. Kiracı olmanın avantajı ile farklı markaların farklı modellerini deneyim edebilmek mümkün oluyor. Bu yüzden de hangisinin daha iyi olduğunu deneyimleyerek görebiliyorsun. Bu deneyimlerime göre en iyi markalardan birisi Ferroli. Cihazları gerçekten çok kaliteli olduğu gibi Ferroli Servis Çekmeköy hizmetleri de oldukça hızlı ve kaliteli. Bu sayede en ufak arızadan, komplike arızalara kadar her birini en hızlı şekilde giderebilmek mümkün oluyor. Üstelik çok küçük bir parça değişimiyle bile çok komplike bir arızanın giderilmesi söz konusu oluyor. Bu yüzden de ev içinde, işyeri içinde Ferroli markalı kombi kullanmak, en iyi ideal seçim olacaktır.

 • Salih

  3 yıl önce aldığım Ferroli kombiyle ilgili başka kimsenin yaşamadığı çok enteresan bir servis sorunu yaşıyorum. Ferroli Servis Çekmeköy merkezinin hizmetleri gerçekten çok iyi. Çok komplike sorunları bile kolayca çözüyorlar ve fiyatları da öyle fahiş düzeyde değil. Ancak bir servis firmasının hizmetleri bu kadar iyi olup da personelleri bu kadar değişik olamaz. İşlerini yapmasına yapıyorlar ancak profesyonellikle yakından uzaktan ilgisi olmayan bir laubali hareket ve söylemleri var. Gereksiz şekilde çok yakın bir samimiyet kurmaya çalışıyorlar. Açıkçası ben parasıyla bir iş yaptırıyorum ve bu şekilde çok çok çok yakın bir samimiyete de gerek yok. Bence profesyonellik konusunda biraz daha eğitim almaları gerek.

 • İzzet

  Kombi satın almak için arayışta olduğumuz dönemde çevremizin önerileri nedeniyle Ferroli markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli ve bütçe dostu modellere sahip olması bizim için cezbedici olmuş durumdaydı. Satın almış olduğumuz kombi modeli ilk dönemlerde herhangi bir sorun çıkarmazken, ilerleyen zamanlarda performans açısından eskiyi aratan bir yapıya sahip olmuştu. Bizde bu duruma acil bir şekilde çözüm bulabilmek için hemen Ferroli servis Çekmeköy adresinde karar kıldık. Servisin ilgili ekibi ve konu hakkındaki hızlarıyla oldukça kısa bir süre içinde kombinin performans sorununa çözüm bulundu. Ferroli servis Çekmeköy her açıdan oldukça beğendiğimiz bir servis sürecinin ortaya çıkmasına neden olmuştu. Servisin hızı takdire şayandı.

 • Mehmet

  Oldukça kaliteli modelleri bünyesinde bulundurduğundan dolayı çevremizin de önerisiyle Ferroli marka kombi satın almaya karar verdik. Son zamanlara kadar kusursuz olarak çalışan bu cihaz şimdilerde kombi çalıştığı halde, musluklara sıcak su vermemeye başladı. Soruna ilişkin önerileri uygulasakta bu durumdan bir türlü kurtulamadık. Kombi neden sıcak su vermez, sorundan kurtulmak için neler yapmalıyız.

 • Orçun

  2013 senesinde satın almış oluğum Ferroli Divatop F24 marka kombim satın aldığım günden beri her sene mutlaka bi hata veriyordu. Her sene kronikleşen sıcak su arızasının yanında bu sene de anakartı arızalandı. Yeni bir kombi almamak adına onun da tamirini yaptırdım. Ancak benim kadar Ferroli marka kombide arızayla karşılaşan var mı? Çünkü kombiyi kullanmayı bilmediği düşünmeye başladım. Bu konu hakkında biligisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

 • Selim

  Uzun yıllardır müteahhitlik yapıyorum. En son yaptığım binadaki tüm daireler marka kombi taktırdım. Yaklaşık 2 yıl geçti üzerinden ve en son kiraya verdiğim dairemdeki kombinin düğmesinin içe göçük olduğunu sonradan farkettim. İletişim bilgilerine internetten ulaştığım Ferroli Servis Çekmeköy yetkililerini arayıp durumu bildirdim ertesi gün gelip problemi hallederek benden tam not alan ekibi herkese öneriyorum.

 • Demir

  Kombimizim bakımını son 2 yıldır yaptırmıyorduk. Bütçemiz uygun olmadığı için bakım ve onarım parasını ödeyemeyiz korkusuyla bakım yaptıramadık. Ancak son zamanlarda kombimizin ışıklarında bir titreme meydana gelmeye başladı ve suyun istediğimiz sıcaklıkta akmadığını gördük. Ferroli servis Çekmeköy bu sorunu derhal çözüme ve bizi de sıcak suyumuza kavuşturdu.

 • Burhan

  Kışın peteklerimiz neredeyse dokunulmayacak kadar sıcak hale geliyordu. Kombinin derecesini düşürdüğümüz halde çok kısa bir süre içinde derece kendi kendine yeniden yükseliyordu. Bu durumu düzeltmek için Ferroli servis Çekmeköy bayisini arayarak sorunu bildirdim. Hemen gelerek kombiyi kontrol edip çok güler yüzlü bir hizmetle sorunu çözüp ayrıldılar. Teşekkür ederim.

 • Efe

  Eşim ve ben ilk zamanlar kombimizin verimli çalıştığını düşünüyor ve kullanımından yana hiçbir şikayette bulunmuyorduk. Gün geçtikçe kombimiz altından su sızdırmaya başladı. Oldukça tuhaf ve tehlikeli gelen bu durum karşısında Ferroli servis Çekmeköy ile görüştük. Kısa sürede çözüme kavuşturacaklarını söylediler ve hayata geçirdiler. Minnetlerimizi iletmekten onur duyuyoruz.

 • Ahmet

  Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Ferroli markasına ait kombim dün banyo esnasında sıcak suyun birden soğuk suya dönmesi ile arızalanmaya başladı. Gidip kontrol ettiğimde ise kombi ekranında daha önce karşılaşmadığımız arıza kodunu vermişti. Daha sonra petekler de yanmamaya başladı. Biz de bu problemi yaşayınca Ferroli Servis Çekmeköy şubesini aradık ve gün içerisinde gelip problemi kısa sürede giderdiler.

Ferroli Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA