Ferroli Servis Fatih

Kombiler özellikle kış aylarında çok uzun süre aktif bir şekilde çalıştığı için zaman içerisinde içindeki parçalar ve çeşitli problemler meydana gelebilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için düzenli olarak kombi konusunda bilgili olan ekip tarafından gerekli olan kontroller yapılmalıdır. Sahip olduğunuz tecrübeler sayesinde uzun yıllardan beri İstanbul‘un birçok bir yerinde kombi bakım hizmeti vermeye devam ediyoruz. İstanbul’da bulunan Fatih Mahallesi uzun yıllardan beri birçok kültüre ev sahipliği yapmış önemli bölgelerden bir tanesidir. Eğer siz de bu tarih kokan bölgede yaşıyorsanız ve kombilerin tüm işlemleri için profesyonel bir şekilde destek almak istiyorsanız Ferroli Servis Fatih ekibini tercih edebilirsiniz.


FİRMA ADI S.B.S Isı Yapı Malz. Müh. Hiz. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES : Akşemsettin Mh. Balipaşa Cd. 162/A
TELEFON NUMARASI : 0 212 531 95 33
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

“Ferroli Servis Fatih” üzerine 9 yorum

 1. 2014 yılında Ferroli Domitech F24 marka kombi aldım. Kombide arıza meydana geldi. Ferroli servis fatih bölgesi tarafından müdahalede bulunuldu ve arıza giderildi. Ancak bu markanın parçaları cidden yüksek fiyatlı. Bu kadar yeni alınmış bir kombinin arıza yapması normal mi? Kombiler neden arızalanıyorlar. Su kaçağı oluşuyordu kombide. 4 yıllık kombi arızalanır mı?

 2. Daha önce kullandığım kombim özellikle kışın çok yüksek doğalgaz faturalalarıyla karşılaşmama neden oluyordu. Bu yüzden de bu kışın başında arkadaşlarımın da önerisi ile Ferroli kombiye geçiş yaptım. Açıkçası üründen fazlasıyla memnunum, her türlü sorunda da Ferroli Servi Fatih merkezinin kaliteli ve hızlı kombi servisi hizmetleri bana gerçekten fazlasıyla yardımcı oluyor.

 3. 6 yıldır Ferroli marka kombi kullanıyorum. Ancak geçtiğimiz ayda bir hata ile karşılaştım. Kombi çalışmıyordu ve ev ısınmıyordu. Ben de Fatih Ferroli Servisi arayarak yardım talebinde bulundum. Servis ekibi geldi ve cihazda meydana gelen arızayı tespit etti. Aynı gün içerisinde cihazımı teslim ettiler. Hem markadan hem de servisten oldukça memnunum.

 4. Yaklaşık iki yıl önce almış olduğum Ferroli Diva marka kombim, sürekli sesli çalıştığından ve suyun sıcaklığındaki sıkıntılar sebebiyle ev halkı olarak bizi bıktırdı. En sonunda Ferroli servis Fatih ile iletişime geçtik. Ferroli Fatih servisinin elemanları, gelir gelmez yeni nesil kombilerin sesli çalıştığını bize söylediler. Neyseki, tüm problemleri hallettiler ve kombinin motorunu değiştirdiler.

  Tam sorunlar bitti derken kombinin açma kapama ve mode tuşu içine çöktü. Müşteri hizmetlerini aradım ve kasko yapmaları gerektiğini söylediler. Kombinin garanti süresini uzatmak istediğimi söyleyince olumlu karşıladılar. Başka firmalar olsaydı kendileri teklif ederdi. Ferroli, bu konuda müşterilerine gerçekten saygı duyuyor.

 5. Yıllardır kullandığım kombi hiç arızalanmıyor derken, sonunda arızalandı. Üstelik garantisinin bitmesinden sadece 3 ay sonra. Dolayısıyla yaptırmak için bütçe ayırmak zorundayım. Fatih Ferroli Servis merkezini aradım. Çok ilgilendiler ve gün içerisinde güler yüzlü genç 2 teknisyeni gönderdiler. Genç olmalarına rağmen gerçekten ne yaptıklarını yani tecrübeli olduklarını gösteriyorlardı. Kombi de ellerindeki cihazlarla ile birkaç müdahalede bulunduktan sonra kombinin arızası gitti. Üstelik özel kombi servisi olduğundan herkes gibi benimde maliyet açısından endişelerim vardı. Ancak bunun tamamen bir ön yargı olduğunu kanıtlayacak bir ücret ödedim. Ayrıca o gün bugündür kombiyi hiç sorun yaşamadan, sanki yıllardır hiç kullanmamışım gibi kullanıyorum. Hizmetlerine çok teşekkür ediyorum ve artık herkese öneriyorum.

 6. Daha önce diğer kombi markalarının cihazlarını kullandım ve en fazla memnun kaldığım marka Ferroli oldu. Ürünleri gerçekten çok kaliteli ve çokta düşük doğalgaz harcıyorlar. Ferroli kombiyi kullanmaya başladığımdan beri kışın en soğuk zamanlarında bile doğalgaz faturasında düşüş gördüm. Ayrıca Ferroli Servis Fatih merkezinin hizmetleri de gerçekten çok iyi. Kombinin arızalanmasında sundukları hizmet kalitesini genel bakım gibi küçük hizmetlerde de koruyarak, sunuyorlar. Çok hızlı müdahale ettiklerinden, fazla zamanınızı da almıyorlar. Yaptıkları her müdahaleyle işlerinden gerçekten ne kadar iyi ve ne kadar profesyonel olduklarını gösteriyorlar. Kombimdeki arızayı çözdükleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum ve bundan sonra Fatih’te oturmaya devam ettiğim sürece ihtiyaç olduğunda sadece kendilerini arayacağım.

 7. Yeni bir kombi satın almak istediğimizde çevremiz tarafından bir hayli fazla övülen Ferroli markasında karar kıldık. Ferroli sahip olduğu bütçe dostu modellerle tam olarak bizim aradığımız bir seçenekti. Satın almış olduğumuz kombi modelinde ilk dönemlerde herhangi bir sorun bulunmazken, ilerleyen günlerde kombide performans anlamında bazı sorunların var olduğunu gördük. Kombinin performansı eski günleri özleten cinstendi. Bizde soruna hemen çözüm bulabilmek için soluğu hemen Ferroli Servis Fatih adresinde aldık. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin sonrasında kombi arızasının neden kaynaklı olduğunu hemen çözdü. Bize kısa bir süre içinde kombiyi teslim etmiş oldular. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

 8. Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi satın almak için arayış içine girdik. Çevremiz tarafından da sıklıkla tavsiye edildiğinden dolayı tercihimizi Ferroli markasından yana kullandık. İlk dönemlerde kusursuz çalışan kombi bugünlerde su akıtmaya başladı. Kombiden neden su gelir, bunun çözümü için neler yapmalıyız konu hakkındaki tavsiyelerinizi bekleriz.

 9. Yıllardır kullanmakta olduğu Ferroli marka kombim yakın zamanda F20 hatası vermeye başladı. Ben de hemen komşumun daha önce deneyimlediği ve kendilerinden iyi hizmet aldıkları için Ferroli Servis Farih şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip kombide yanma ile ilgili bir problem olduğunu söyledi. Daha sonra prosestat değişimi yaptıktan sonra sorun ortadan kalkmış oldu. Hizmetten çok memnun kaldım, kendilerine teşekkür ediyorum.

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org