İstanbul

Ferroli Servis Fatih

Kombiler özellikle kış aylarında çok uzun süre aktif bir şekilde çalıştığı için zaman içerisinde içindeki parçalar ve çeşitli problemler meydana gelebilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için düzenli olarak kombi konusunda bilgili olan ekip tarafından gerekli olan kontroller yapılmalıdır. Sahip olduğunuz tecrübeler sayesinde uzun yıllardan beri İstanbul‘un birçok bir yerinde kombi bakım hizmeti vermeye devam ediyoruz. İstanbul’da bulunan Fatih Mahallesi uzun yıllardan beri birçok kültüre ev sahipliği yapmış önemli bölgelerden bir tanesidir. Eğer siz de bu tarih kokan bölgede yaşıyorsanız ve kombilerin tüm işlemleri için profesyonel bir şekilde destek almak istiyorsanız Ferroli Servis Fatih ekibini tercih edebilirsiniz.


FİRMA ADI S.B.S Isı Yapı Malz. Müh. Hiz. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES : Akşemsettin Mh. Balipaşa Cd. 162/A
TELEFON NUMARASI : 0 212 531 95 33
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

5 Yorum

 • Reply
  İstanbul Fatih Ferroli Kombi Hizmeti Hakkında Bilgiler -Doğan AYDIN'ın Kişisel Blog'u

  […] marka ürün kullanan tüm müşterilerimize arıza, bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Ferroli Servis Fatih olarak, Ferroli markasının yetkili değil özel servis hizmetlerini üstlenmekteyiz. Ferroli […]

 • Reply
  Nevzat R.

  2014 yılında Ferroli Domitech F24 marka kombi aldım. Kombide arıza meydana geldi. Ferroli servis fatih bölgesi tarafından müdahalede bulunuldu ve arıza giderildi. Ancak bu markanın parçaları cidden yüksek fiyatlı. Bu kadar yeni alınmış bir kombinin arıza yapması normal mi? Kombiler neden arızalanıyorlar. Su kaçağı oluşuyordu kombide. 4 yıllık kombi arızalanır mı?

 • Reply
  Ferroli Kombi Servisi İstanbul Fatih'de Sizinle | Pc Webim

  […] ilişkin olarak İstanbul’ un en köklü ilçelerinin başında gelen Fatih ve çevresinde Ferroli Servis Fatih merkezi uzun yıllara dayanan hizmet deneyimi ve bununla mevcut teknolojik altyapısı ile […]

 • Reply
  Kağan U.

  Daha önce kullandığım kombim özellikle kışın çok yüksek doğalgaz faturalalarıyla karşılaşmama neden oluyordu. Bu yüzden de bu kışın başında arkadaşlarımın da önerisi ile Ferroli kombiye geçiş yaptım. Açıkçası üründen fazlasıyla memnunum, her türlü sorunda da Ferroli Servi Fatih merkezinin kaliteli ve hızlı kombi servisi hizmetleri bana gerçekten fazlasıyla yardımcı oluyor.

 • Reply
  Müge Y.

  6 yıldır Ferroli marka kombi kullanıyorum. Ancak geçtiğimiz ayda bir hata ile karşılaştım. Kombi çalışmıyordu ve ev ısınmıyordu. Ben de Fatih Ferroli Servisi arayarak yardım talebinde bulundum. Servis ekibi geldi ve cihazda meydana gelen arızayı tespit etti. Aynı gün içerisinde cihazımı teslim ettiler. Hem markadan hem de servisten oldukça memnunum.

Görüşünüzü Paylaşın