Ferroli Servis Ümraniye

Ümraniye, yoğun nüfusu ve gelişen altyapısıyla İstanbul’un en hızlı büyüyen ilçelerinden biridir. Bu dinamik bölge, konut ve iş yerleri için ideal bir konum olmasının yanı sıra, kaliteli hizmetlere olan ihtiyacı da artırmaktadır. İşte bu noktada, Ferroli Servis Ümraniye devreye giriyor; Ferroli marka kombi, klima ve diğer ısıtma sistemleriniz için profesyonel destek sunuyoruz.

Ferroli Servis Ümraniye

Ferroli, dünya çapında tanınan bir ısıtma ve soğutma ekipmanları üreticisi olup, ürünleriyle tanınmıştır. Ümraniye’deki servisimiz, Ferroli’nin yüksek kalite standartlarına uygun olarak, eğitimli ve tecrübeli teknisyenlerimizle hizmet vermektedir. Kombi bakımından onarıma, parça değişiminden sistem yükseltmelerine kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetini öncelik haline getiren Ferroli Servis Ümraniye olarak, her türlü sorunun çözümünde hızlı ve etkili yöntemler uyguluyoruz. Acil durumlar için günün her saati ulaşabileceğiniz bir çağrı hattımız bulunmaktadır, böylece yaşanabilecek aksaklıklara karşı maksimum düzeyde hazırlıklı olabilirsiniz.

Ferroli Servis Ümraniye İletişim:

FİRMA ADIAyaz Yapı ve Tesisat Malz. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES :Kazım Karabekir Mh. Gümüşhane Cd. No: 31/A Ümraniye / İstanbul
TELEFON NUMARASI :0 216 634 35 74
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

FİRMA ADIBileşim Boyama Tes. Mek. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES :Talatpaşa Cd. Esenler Mh. No: 46 Ümraniye / İstanbul
TELEFON NUMARASI :0 216 553 44 90
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

16 Comments

 1. Düzenli şekilde kombi kontrollerini firma tarafından yaptırıyorum. Özellikle hız konusunda benim hayran olmamı sağlıyorlar. Tebrikler gerçekten profesyonellik konusunda bir numarasınız.

 2. Ferroli kombim için sürekli servis çağırmaktan bıktım. Sürekli arıza veriyor. Bir sıcak su bozuluyor, bir ateşleme yapmıyor, her seferinde yetkili servisi arıyorum, geliyorlar içini açıp bir şeyler yapıp gidiyorlar, başka bir sorun çıkıyor. Artık iyice bilerek yaptıklarından şüphelenmeye başladım. Son seferinde özel bir servis olan Ümraniye Ferroli servisi aradım. 2 haftadır sorun yok ama tetikteyim bekliyorum.

 3. Kombi servisi konusunda daha önce hiçbir problem yaşamadım ama Ümraniye’ ye taşındığımdan beri kombinin sıcak suyu açtığımda peteklere su göndermemesi sorununu bir türlü servis ekiplerine çözdüremedim. 3 farklı servis ekibi geldi ve hepsi yeni bir kombi almamı söyledi. Sanki böyle bir problemin çözümü yokmuş gibi, üstelik doğru bir bilgiyi de vermiyorlar. Ferroli Servis Ümraniye şubeleri konusunda önerilerinizi bekliyorum.

 4. Ne yazık ki arkadaşlarımın ve çevremin onlarca kez “ kombine bakım yaptır yoksa bozulur “ sözlerine aldırış etmedim ve üzücü haberi eşimden telefonla aldım. Kombilerin bakımları çok yüksek maliyetli değilken arızalarının ne kadar fahiş fiyatlara giderildiğini biliyorum. Bu yüzden canım çok sıkıldı. İki üç gün kombisiz idare ettikten sonra yoldan geçtiğim esnada Ümraniye Ferroli Servis’i gördüm. İçeriye girerek hemen kendilerine durumu anlattım ve benden adres bilgisi aldılar. Bana bakımsız kalan kombilerin böyle arızalar çıkarabileceğini fakat kolaylıkla halledeceklerini söylediler. Evime gelen ekip profesyonelce işlemleri yaptı ve gitti. Eşimle beraber oldukça şaşırdık. Tüm Ümraniye Ferroli Servis çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 5. Evimizde kullanmış olduğumuz kombinin basıncı kırmızı seviyelerine geldi ve düşüremedik. Bunun ardından arıza olabileceğini düşünerek Ferroli Servis Ümraniye ile iletişime geçtik. Servis elemanları beklediğimiz süreden çok daha erken gelerek, tamir işlemlerine başladı. Kombi içerisinde meydana gelen bir arıza buna neden odluğunu belirterek, kombinin bulunduğu yerde tamir işlemlerine başladılar. Bir saat kadar kısa bir sürede basıncı normal bir hale getirerek tamiri bitirdiler.

 6. Ferroli servis Ümraniye iletişim numarasını arayarak kombi bakımı için randevu aldım. Gelen kombi ustası, kombi fanında arıza olduğunu söyledi. Bakım ücreti almadı. Servis formunu doldurmamı istedi. Ürün değişimi söz konusu olacağı için evden ayrıldı.

  Açıkçası gelen bakım ustasına güvenmeyerek Ferroli Ümraniye servisini tekrar aradım. Gelen ustanın bakım yapmadığını söyledim. Ayrıca, hiçbir bilgi vermeden evden ayrıldığını yineledim. Onlar da, ustanın parça fiyatı vermesi için kendileriyle görüşmesi gerektiğini bana söylediler. Gerçekten şaşırdım. Çünkü, böyle profesyonel çalışan firmalara alışkın değiliz. Ertesi gün tekrar gelen bakım ustası, işini güzel bir şekilde yaparak kombiyi sorunsuz çalışıyor hale getirdi.

 7. Daha önce bakım ya da arıza fark etmeksizin pek çok defa kombi servisleri ile çalıştım. Her seferinde de fazlasıyla memnuniyetsiz kaldım. Çünkü ya çok sert tutumlu ve anlayışsız personeller oluyor ya da çok fazla maliyetler çıkartan, ilgisi personeller bulunuyor. İllaki bir yerden sizi rahatsız edecek, mağduriyet yaşatacak bir durumla karşılaşıyorsunuz. Ferroli Servis Ümraniye ise bu konuda adeta özel servis merkezi değilmiş gibi. Hizmetleri çok kaliteli ve çok iyi, ayrıca daha fazla arıza çıkartıp, daha fazla para kazanma anlayışına da sahip değiller. Nitekim hem tüm süreci izleyebiliyorsunuz hem de bu sırada sanki öğretmenmiş gibi anlayabileceğiniz şekilde sorunu ve gereken müdahaleleri detayları anlatıyor.

 8. Yaklaşık 6 yıldır Ümraniyede oturuyorum ve Ferroli markalı kombi kullanıyorum İlk aldığımda kampanyada olduğu için aldım ve o ana kadar nasıl bir marka olduğunu bilmiyordum. Bu yüzden biraz çekiniyordum ama oldukça ekonomikti. Şimdi bakıyorum da çok doğru bir karar vermişim hem cihazdan hem de Ümraniye’ deki kombi servisinden çok memnunum. Bir arıza olduğunda ya da kombinin bakım tarihi geldiğinde hemen Ferroli Servis Ümraniye merkezini arıyorum. Çok ilgili personelleri hemen eve gelip, cihazdaki sorunum neyse çözüyorlar. Şu ana kadar bir kere dahi olsun ukalaca yada kötü bir söylemlerini dahi görmedim. Aksine sorunla ilgili sizi dinliyorlar ve olasılıkları onlara göre değerlendiriyorlar ve her şey hakkında anlayabileceğiniz şekilde bilgi veriyorlar.

 9. Kombi konusunda çok başarılı modelleri bünyesinde bulundurduğundan dolayı tercihimizi Ferroli markasından yana kullandık. Satın almış olduğumuz Ferroli marka klima ilk dönemlerde tam olarak aradığımız performansı sunuyordu. Ancak ilerleyen zamanlarda performans açısından eskisi gibi olmadığını fark ettik. Sorunun kaynağı araştırsakta tam olarak neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını bir türlü çözemedik. Bizde daha fazla zaman kaybetmeden Ferroli servis Ümraniye adresinde soluğu aldık. Servis kısa bir inceleme sonrasında sorunun tam olarak neden kaynaklı olduğunu çözdü. Ve bize kombiden daha fazla nasıl verim alınacağına dair önemli tüyolarda bulundu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde tamamlanmış oldu.

 10. Kombi konusunda oldukça kaliteli modellere sahip olduğunu düşündüğümüz için tercihimizi Ferroli markasından yana kullandık. İlk dönemlerde satın aldığımız bu cihaz tam olarak beklentilerimize uygun bir performans sunuyordu. Ancak şimdilerde ısıtma konusunda eskisi gibi başarılı olmadığını görüyoruz. Kombi peteklere yeterli ısıyı vermiyor sorunundan kurtulmak için neler yaparız, tavsiyelerinizi bekleriz.

 11. Yaklaşık olarak 7 senedir evimde Ferroli marka Domitech F24 modelli kombiyi kullanıyorum. Yakın zamanda basınç düşürücü olduğu halde kombimin eşanjörü delindi. Ben de Ferroli Servis Ümraniye şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip parça değişimi için yüksek bir meblağ talep etti. Fakat yaptığım araştırmalar sonucu en uygun fiyatın bu olduğunu öğrendim ve değişimi onayladım. Böylelikle kombimin sorunu giderilmiş oldu

 12. Ferroli marka kombimizin termostatımız birkaç gündür arızalıydı. Kombinin ısıtmasında bir problem olmamasına rağmen bugün sabah saatlerinden beri kombinin ekranında gösterdiği derece kadar petekler ısınmıyordu. Öğlen tekrar baktığımda ise ekranında F5 arıza kodunun yazdığını gördüm. Hemen yakınımızda olduğu için Ferroli Servis Ümraniye ile iletişime geçerek problemimizi bildirdim. Yarım saat içerisinde gelerek termostatımızı değiştirerek kombimizi anında tamir ettiler.

 13. Kombimizin dışında bir dolap bulunmuyor. Dolap yaptırmak için bir türlü fırsat ve bütçe ayıramadık.Hâl böyle olunca ne yazık ki kombimizden artık verim alamamaya başladık. Bir an önce düzelmesi ve kışın peteklerimize yeteri derecede ısı gitmesi için Ferroli servis Ümraniye bayisinden yardım istedik ve sorunumuzu bu kadar hızlı çözeceklerini hiç tahmin etmezdik.

 14. Kombi servisi konusunda hep sorun yaşamıştım. Ne zaman bir usta gelse arızayı yapıyor ama gene başlıyordu. Bu sefer Ferroli servis Ümraniye’den hizmet aldım. Gelen personel oldukça eğitimliydi. Kombinin genel taramasını yaptılar ilgili arızayı tespit ettiler. En önemlisi de kombinin nasıl kullanılması gerektiği konusunda beni bilgilendirdiler. Bu çok hoşuma gitti.

 15. 2 senedir kullanmakta olduğum Ferroli kombimin garantisi daha geçen hafta bitmişti ki hissetmiş olacak ekranında dünden beri F10 arızası veriyor. İnternette araştırdığımda bar basıncı ile alakalı olduğu yazıyordu fakat düşük olan barını yükselttiğimde de aynı problem devam etti. Ferroli Servis Ümraniye ekibi gelip sensörden dolayı barın sürekli düştüğünü tespit ettiler ve sensör kısmını değiştirerek bizi mağdur olmaktan kurtardılar.

 16. Geçen ay Ferroli markasına ait kombimizin anakartında yaşadığımız bir problemden ötürü garantisi biten kombimizde parça değişimi yapıldı. O günden beri sürekli ana ekranda hata kodu veriyor. Hangi servise sorduysak kendi servisi de dahil olmak üzere hiçbir servis problemi çözemediler. En sonunda Ferroli Servis Ümraniye ekibine başvurduğumuzda sorunun sebebinin uyumsuz parça olduğunu söyleyerek anakartını tekrar makul bir fiyata değiştirip arızayı giderdiler.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org Altus Servis Profilo Servis