İstanbul

Ferroli Servis Ümraniye

Ferroli marka kombi kullanıcısıysanız kullanımlarınız sırasında yaşadığınız problemler için herhangi bir arıza durumunda servis imkanından faydalanmak gerekir. Kombinin arızalanması özellikle kış aylarında evlerinde küçük aile bireyleri olanlar için sorun teşkil edebilir. Bu açıdan Ümraniye bölgesinde Ferroli marka ürününüz için servis hizmetini nereden alacağınızı düşündüğünüzde sizler de platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Ferroli Servis Ümraniye

Ferroli Servis Ümraniye olarak yapacağınız arama ile platformumuzda Ümraniye bölgesindeki tüm servis ağlarını güncel adres ve iletişim bilgileriyle görüntüleyebilirsiniz. Adresinize en yakın yerdeki Ferroli servis Ümraniye ile iletişime geçerek artık kombinizin tüm sorunları için profesyonel servis ekibinin tamir, parça değişimi veya bakım hizmetinden faydalanabilirsiniz.


FİRMA ADIAyaz Yapı ve Tesisat Malz. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES :Kazım Karabekir Mh. Gümüşhane Cd. No: 31/A
TELEFON NUMARASI :0 216 634 35 74
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

FİRMA ADIBileşim Boyama Tes. Mek. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES :Talatpaşa Cd. Esenler Mh. No: 46
TELEFON NUMARASI :0 216 553 44 90
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)
 • Hasan

  Düzenli şekilde kombi kontrollerini firma tarafından yaptırıyorum. Özellikle hız konusunda benim hayran olmamı sağlıyorlar. Tebrikler gerçekten profesyonellik konusunda bir numarasınız.

 • Feroli Kombi Servis Ümraniye'de Sizlerle | EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

  […] desteği sunmaktayız. Bizimle irtibata geçecek olan kişiler için tekrar belirtmek isteriz ki Ferroli Servis Ümraniye de faaliyet gösteren firmamız Ferroli ürünlerinin yetkili servis değil özel servisidir. […]

 • Ömercan E.

  Ferroli kombim için sürekli servis çağırmaktan bıktım. Sürekli arıza veriyor. Bir sıcak su bozuluyor, bir ateşleme yapmıyor, her seferinde yetkili servisi arıyorum, geliyorlar içini açıp bir şeyler yapıp gidiyorlar, başka bir sorun çıkıyor. Artık iyice bilerek yaptıklarından şüphelenmeye başladım. Son seferinde özel bir servis olan Ümraniye Ferroli servisi aradım. 2 haftadır sorun yok ama tetikteyim bekliyorum.

 • Ümraniye Ferroli Kombi Servis Hizmetleri | Genel Blog by Seha

  […] Ümraniye Ferroli Servis, İstanbul Ümraniye bölgesinde sizin için piyasa şartlarına en uygun ücretlerle hizmet vermektedir. Yapılacak olan kombi bakımı, petek temizliği ya da arıza giderimi için önceden oluşturulan müşteri talepleri ve belirtilen sorunlar teknik ekip tarafından öncelikle değerlendirilmektedir. Soruna yönelik bir fikir sahibi olduktan sonra teknik elemanlarca arızanın tespiti kombi tipine uygun bir şekilde yapılmaktadır. Tespit edilen arızanın giderilmesi ise arıza boyutuna göre değişmektedir. İlk olarak yapılan arızanın yerinde giderilmeye çalışılmasıdır. Bu başarılamazsa o zaman kombinin sökülmesi ve Ferroli servis merkezine götürülmesi sağlanmaktadır. Arıza durumuna göre kombinin kaç gün içinde teslim edilebileceği de söylenmektedir. […]

 • Ferroli Kombileriniz Ümraniye'de Bize Emanet!

  […] ve çevreci bir yakıt sisteminin avantajlarından yararlanabilme fırsatı sunarken, özel Ferroli Servis Ümraniye merkezi ise garanti süresi bitmiş olsa dahi tüm kombilerin daha uzun yıllar kullanılabilmesine […]

 • Kaan N.

  Kombi servisi konusunda daha önce hiçbir problem yaşamadım ama Ümraniye’ ye taşındığımdan beri kombinin sıcak suyu açtığımda peteklere su göndermemesi sorununu bir türlü servis ekiplerine çözdüremedim. 3 farklı servis ekibi geldi ve hepsi yeni bir kombi almamı söyledi. Sanki böyle bir problemin çözümü yokmuş gibi, üstelik doğru bir bilgiyi de vermiyorlar. Ferroli Servis Ümraniye şubeleri konusunda önerilerinizi bekliyorum.

 • Nurten L.

  Ne yazık ki arkadaşlarımın ve çevremin onlarca kez “ kombine bakım yaptır yoksa bozulur “ sözlerine aldırış etmedim ve üzücü haberi eşimden telefonla aldım. Kombilerin bakımları çok yüksek maliyetli değilken arızalarının ne kadar fahiş fiyatlara giderildiğini biliyorum. Bu yüzden canım çok sıkıldı. İki üç gün kombisiz idare ettikten sonra yoldan geçtiğim esnada Ümraniye Ferroli Servis’i gördüm. İçeriye girerek hemen kendilerine durumu anlattım ve benden adres bilgisi aldılar. Bana bakımsız kalan kombilerin böyle arızalar çıkarabileceğini fakat kolaylıkla halledeceklerini söylediler. Evime gelen ekip profesyonelce işlemleri yaptı ve gitti. Eşimle beraber oldukça şaşırdık. Tüm Ümraniye Ferroli Servis çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 • Gizem

  Evimizde kullanmış olduğumuz kombinin basıncı kırmızı seviyelerine geldi ve düşüremedik. Bunun ardından arıza olabileceğini düşünerek Ferroli Servis Ümraniye ile iletişime geçtik. Servis elemanları beklediğimiz süreden çok daha erken gelerek, tamir işlemlerine başladı. Kombi içerisinde meydana gelen bir arıza buna neden odluğunu belirterek, kombinin bulunduğu yerde tamir işlemlerine başladılar. Bir saat kadar kısa bir sürede basıncı normal bir hale getirerek tamiri bitirdiler.

 • Özlem

  Ferroli servis Ümraniye iletişim numarasını arayarak kombi bakımı için randevu aldım. Gelen kombi ustası, kombi fanında arıza olduğunu söyledi. Bakım ücreti almadı. Servis formunu doldurmamı istedi. Ürün değişimi söz konusu olacağı için evden ayrıldı.

  Açıkçası gelen bakım ustasına güvenmeyerek Ferroli Ümraniye servisini tekrar aradım. Gelen ustanın bakım yapmadığını söyledim. Ayrıca, hiçbir bilgi vermeden evden ayrıldığını yineledim. Onlar da, ustanın parça fiyatı vermesi için kendileriyle görüşmesi gerektiğini bana söylediler. Gerçekten şaşırdım. Çünkü, böyle profesyonel çalışan firmalara alışkın değiliz. Ertesi gün tekrar gelen bakım ustası, işini güzel bir şekilde yaparak kombiyi sorunsuz çalışıyor hale getirdi.

 • Mesut

  Daha önce bakım ya da arıza fark etmeksizin pek çok defa kombi servisleri ile çalıştım. Her seferinde de fazlasıyla memnuniyetsiz kaldım. Çünkü ya çok sert tutumlu ve anlayışsız personeller oluyor ya da çok fazla maliyetler çıkartan, ilgisi personeller bulunuyor. İllaki bir yerden sizi rahatsız edecek, mağduriyet yaşatacak bir durumla karşılaşıyorsunuz. Ferroli Servis Ümraniye ise bu konuda adeta özel servis merkezi değilmiş gibi. Hizmetleri çok kaliteli ve çok iyi, ayrıca daha fazla arıza çıkartıp, daha fazla para kazanma anlayışına da sahip değiller. Nitekim hem tüm süreci izleyebiliyorsunuz hem de bu sırada sanki öğretmenmiş gibi anlayabileceğiniz şekilde sorunu ve gereken müdahaleleri detayları anlatıyor.

 • Enes

  Yaklaşık 6 yıldır Ümraniyede oturuyorum ve Ferroli markalı kombi kullanıyorum İlk aldığımda kampanyada olduğu için aldım ve o ana kadar nasıl bir marka olduğunu bilmiyordum. Bu yüzden biraz çekiniyordum ama oldukça ekonomikti. Şimdi bakıyorum da çok doğru bir karar vermişim hem cihazdan hem de Ümraniye’ deki kombi servisinden çok memnunum. Bir arıza olduğunda ya da kombinin bakım tarihi geldiğinde hemen Ferroli Servis Ümraniye merkezini arıyorum. Çok ilgili personelleri hemen eve gelip, cihazdaki sorunum neyse çözüyorlar. Şu ana kadar bir kere dahi olsun ukalaca yada kötü bir söylemlerini dahi görmedim. Aksine sorunla ilgili sizi dinliyorlar ve olasılıkları onlara göre değerlendiriyorlar ve her şey hakkında anlayabileceğiniz şekilde bilgi veriyorlar.

 • Ferroli Kombi Servis İstanbul | Türkiye'nin en iyi blog yazıları

  […] Ferroli Servis Ümraniye, sektörün en kalabalık kadrosu ile yoluna devam ediyor ve bu kadro kendini geliştirmek adına […]

 • Oktay

  Kombi konusunda çok başarılı modelleri bünyesinde bulundurduğundan dolayı tercihimizi Ferroli markasından yana kullandık. Satın almış olduğumuz Ferroli marka klima ilk dönemlerde tam olarak aradığımız performansı sunuyordu. Ancak ilerleyen zamanlarda performans açısından eskisi gibi olmadığını fark ettik. Sorunun kaynağı araştırsakta tam olarak neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını bir türlü çözemedik. Bizde daha fazla zaman kaybetmeden Ferroli servis Ümraniye adresinde soluğu aldık. Servis kısa bir inceleme sonrasında sorunun tam olarak neden kaynaklı olduğunu çözdü. Ve bize kombiden daha fazla nasıl verim alınacağına dair önemli tüyolarda bulundu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde tamamlanmış oldu.

 • Hasan

  Kombi konusunda oldukça kaliteli modellere sahip olduğunu düşündüğümüz için tercihimizi Ferroli markasından yana kullandık. İlk dönemlerde satın aldığımız bu cihaz tam olarak beklentilerimize uygun bir performans sunuyordu. Ancak şimdilerde ısıtma konusunda eskisi gibi başarılı olmadığını görüyoruz. Kombi peteklere yeterli ısıyı vermiyor sorunundan kurtulmak için neler yaparız, tavsiyelerinizi bekleriz.

 • Ersin

  Yaklaşık olarak 7 senedir evimde Ferroli marka Domitech F24 modelli kombiyi kullanıyorum. Yakın zamanda basınç düşürücü olduğu halde kombimin eşanjörü delindi. Ben de Ferroli Servis Ümraniye şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip parça değişimi için yüksek bir meblağ talep etti. Fakat yaptığım araştırmalar sonucu en uygun fiyatın bu olduğunu öğrendim ve değişimi onayladım. Böylelikle kombimin sorunu giderilmiş oldu

 • Acun

  Ferroli marka kombimizin termostatımız birkaç gündür arızalıydı. Kombinin ısıtmasında bir problem olmamasına rağmen bugün sabah saatlerinden beri kombinin ekranında gösterdiği derece kadar petekler ısınmıyordu. Öğlen tekrar baktığımda ise ekranında F5 arıza kodunun yazdığını gördüm. Hemen yakınımızda olduğu için Ferroli Servis Ümraniye ile iletişime geçerek problemimizi bildirdim. Yarım saat içerisinde gelerek termostatımızı değiştirerek kombimizi anında tamir ettiler.

 • Arif

  Kombimizin dışında bir dolap bulunmuyor. Dolap yaptırmak için bir türlü fırsat ve bütçe ayıramadık.Hâl böyle olunca ne yazık ki kombimizden artık verim alamamaya başladık. Bir an önce düzelmesi ve kışın peteklerimize yeteri derecede ısı gitmesi için Ferroli servis Ümraniye bayisinden yardım istedik ve sorunumuzu bu kadar hızlı çözeceklerini hiç tahmin etmezdik.

 • Hüseyin

  Kombi servisi konusunda hep sorun yaşamıştım. Ne zaman bir usta gelse arızayı yapıyor ama gene başlıyordu. Bu sefer Ferroli servis Ümraniye’den hizmet aldım. Gelen personel oldukça eğitimliydi. Kombinin genel taramasını yaptılar ilgili arızayı tespit ettiler. En önemlisi de kombinin nasıl kullanılması gerektiği konusunda beni bilgilendirdiler. Bu çok hoşuma gitti.

 • Filiz

  2 senedir kullanmakta olduğum Ferroli kombimin garantisi daha geçen hafta bitmişti ki hissetmiş olacak ekranında dünden beri F10 arızası veriyor. İnternette araştırdığımda bar basıncı ile alakalı olduğu yazıyordu fakat düşük olan barını yükselttiğimde de aynı problem devam etti. Ferroli Servis Ümraniye ekibi gelip sensörden dolayı barın sürekli düştüğünü tespit ettiler ve sensör kısmını değiştirerek bizi mağdur olmaktan kurtardılar.

 • Nizamettin

  Geçen ay Ferroli markasına ait kombimizin anakartında yaşadığımız bir problemden ötürü garantisi biten kombimizde parça değişimi yapıldı. O günden beri sürekli ana ekranda hata kodu veriyor. Hangi servise sorduysak kendi servisi de dahil olmak üzere hiçbir servis problemi çözemediler. En sonunda Ferroli Servis Ümraniye ekibine başvurduğumuzda sorunun sebebinin uyumsuz parça olduğunu söyleyerek anakartını tekrar makul bir fiyata değiştirip arızayı giderdiler.

Ferroli Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA