İstanbul

Ferroli Servis Ümraniye

Ferroli marka kombi kullanıcısıysanız kullanımlarınız sırasında yaşadığınız problemler için herhangi bir arıza durumunda servis imkanından faydalanmak gerekir. Kombinin arızalanması özellikle kış aylarında evlerinde küçük aile bireyleri olanlar için sorun teşkil edebilir. Bu açıdan Ümraniye bölgesinde Ferroli marka ürününüz için servis hizmetini nereden alacağınızı düşündüğünüzde sizler de platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Ferroli Servis Ümraniye olarak yapacağınız arama ile platformumuzda Ümraniye bölgesindeki tüm servis ağlarını güncel adres ve iletişim bilgileriyle görüntüleyebilirsiniz. Adresinize en yakın yerdeki Ferroli servis Ümraniye ile iletişime geçerek artık kombinizin tüm sorunları için profesyonel servis ekibinin tamir, parça değişimi veya bakım hizmetinden faydalanabilirsiniz.


FİRMA ADI Ayaz Yapı ve Tesisat Malz. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES : Kazım Karabekir Mh. Gümüşhane Cd. No: 31/A
TELEFON NUMARASI : 0 216 634 35 74
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)


FİRMA ADI Bileşim Boyama Tes. Mek. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES : Talatpaşa Cd. Esenler Mh. No: 46
TELEFON NUMARASI : 0 216 553 44 90
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

7 Yorum

 • Reply
  Hasan

  Düzenli şekilde kombi kontrollerini firma tarafından yaptırıyorum. Özellikle hız konusunda benim hayran olmamı sağlıyorlar. Tebrikler gerçekten profesyonellik konusunda bir numarasınız.

 • Reply
  Feroli Kombi Servis Ümraniye'de Sizlerle | EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

  […] desteği sunmaktayız. Bizimle irtibata geçecek olan kişiler için tekrar belirtmek isteriz ki Ferroli Servis Ümraniye de faaliyet gösteren firmamız Ferroli ürünlerinin yetkili servis değil özel servisidir. […]

 • Reply
  Ömercan E.

  Ferroli kombim için sürekli servis çağırmaktan bıktım. Sürekli arıza veriyor. Bir sıcak su bozuluyor, bir ateşleme yapmıyor, her seferinde yetkili servisi arıyorum, geliyorlar içini açıp bir şeyler yapıp gidiyorlar, başka bir sorun çıkıyor. Artık iyice bilerek yaptıklarından şüphelenmeye başladım. Son seferinde özel bir servis olan Ümraniye Ferroli servisi aradım. 2 haftadır sorun yok ama tetikteyim bekliyorum.

 • Reply
  Ümraniye Ferroli Kombi Servis Hizmetleri | Genel Blog by Seha

  […] Ümraniye Ferroli Servis, İstanbul Ümraniye bölgesinde sizin için piyasa şartlarına en uygun ücretlerle hizmet vermektedir. Yapılacak olan kombi bakımı, petek temizliği ya da arıza giderimi için önceden oluşturulan müşteri talepleri ve belirtilen sorunlar teknik ekip tarafından öncelikle değerlendirilmektedir. Soruna yönelik bir fikir sahibi olduktan sonra teknik elemanlarca arızanın tespiti kombi tipine uygun bir şekilde yapılmaktadır. Tespit edilen arızanın giderilmesi ise arıza boyutuna göre değişmektedir. İlk olarak yapılan arızanın yerinde giderilmeye çalışılmasıdır. Bu başarılamazsa o zaman kombinin sökülmesi ve Ferroli servis merkezine götürülmesi sağlanmaktadır. Arıza durumuna göre kombinin kaç gün içinde teslim edilebileceği de söylenmektedir. […]

 • Reply
  Ferroli Kombileriniz Ümraniye'de Bize Emanet!

  […] ve çevreci bir yakıt sisteminin avantajlarından yararlanabilme fırsatı sunarken, özel Ferroli Servis Ümraniye merkezi ise garanti süresi bitmiş olsa dahi tüm kombilerin daha uzun yıllar kullanılabilmesine […]

 • Reply
  Kaan N.

  Kombi servisi konusunda daha önce hiçbir problem yaşamadım ama Ümraniye’ ye taşındığımdan beri kombinin sıcak suyu açtığımda peteklere su göndermemesi sorununu bir türlü servis ekiplerine çözdüremedim. 3 farklı servis ekibi geldi ve hepsi yeni bir kombi almamı söyledi. Sanki böyle bir problemin çözümü yokmuş gibi, üstelik doğru bir bilgiyi de vermiyorlar. Ferroli Servis Ümraniye şubeleri konusunda önerilerinizi bekliyorum.

 • Reply
  Nurten L.

  Ne yazık ki arkadaşlarımın ve çevremin onlarca kez “ kombine bakım yaptır yoksa bozulur “ sözlerine aldırış etmedim ve üzücü haberi eşimden telefonla aldım. Kombilerin bakımları çok yüksek maliyetli değilken arızalarının ne kadar fahiş fiyatlara giderildiğini biliyorum. Bu yüzden canım çok sıkıldı. İki üç gün kombisiz idare ettikten sonra yoldan geçtiğim esnada Ümraniye Ferroli Servis’i gördüm. İçeriye girerek hemen kendilerine durumu anlattım ve benden adres bilgisi aldılar. Bana bakımsız kalan kombilerin böyle arızalar çıkarabileceğini fakat kolaylıkla halledeceklerini söylediler. Evime gelen ekip profesyonelce işlemleri yaptı ve gitti. Eşimle beraber oldukça şaşırdık. Tüm Ümraniye Ferroli Servis çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Görüşünüzü Paylaşın