İstanbul

Ferroli Servis Sultanbeyli

Sultanbeyli Ferroli Servisi
BULUNDUĞU ADRES : Berat Cd. No:11
Mehmet Akif
34920 Sultanbeyli/İstanbul
TELEFON NUMARASI : 0850 668 00 19
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

  • Ayşe

    Kiracı olarak oturduğum evde Ferroli marka kombimizi özellikle kış aylarında ısıtmada olmak üzere yazın da sıcak su için yaz-kış kullanıyoruz. Kombimi yaklaşık dört senedir kullanıyorum ve hiçbir arızası ile karşılaşmamıştım. Fakat yakın zamanda Ferroli kombimizi çalıştırdığımız zaman başta çalışıp sonra duruyodu. Ben de sigortadan komple elektrikleri de kapatıp Ferroli Servis Sultanbeyli ekibine ulaştım ve ekip gün içerisinde gelerek arızayı çözdü.

  • Cihangir

    Ferroli marka kombimizin termostatımız birkaç gündür arızalıydı. Kombinin ısıtmasında bir problem olmamasına rağmen bugün sabah saatlerinden beri kombinin ekranında gösterdiği derece kadar petekler ısınmadığını gördüm ve biraz bekledikten sonra öğlen tekrar baktığımda ise ekranında F5 arıza kodunun yazdığını gördüm. Bulunduğum muhitte olduğu için Ferroli Servis Sultanbeyli ile iletişime geçerek problemimizi bildirdim. Yarım saat içerisinde gelerek termostatımızı değiştirerek kombimizi anında tamir ettiler.

  • Melih

    Yakın tarihte iş değişikliği yapmak zorunda kaldım. Bunun sonucunda da İstanbula’a yerleşmek zorunda kaldım. Kiraladığım evde de Ferroli marka kombi kullanılmaktaydı. Geçen kış tek bir sorun bile çıkarmayan kombim bu sene ne hikmetse aşırı gürültülü çalışıyor. Mutfağın ücra bir köşesinde olmasına rağmen her odadan rahatlıkla gürültüsü duyuluyor. Teknik servis çağırmadan önce burdan da sormak istedim. Bilen arkadaşlar varsa nedenini söyleyebilir mi?

Ferroli Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA