Ferroli Servis Sultanbeyli

Kombinizde bir arıza mı var? Endişelenmeyin, özel Ferroli servis Sultanbeyli olarak anında müdahale ediyor ve sorununuzu çözüme kavuşturuyoruz.

Ferroli Servis Sultanbeyli: Orjinal Kalite, Güvenilir Çözümler

Kombinizin ömrünü uzatmak ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için orijinal Ferroli yedek parçaları kullanmak önemlidir. Özel Ferroli servis Sultanbeyli olarak, yedek parça temini konusunda size güvenilir çözümler sunuyoruz. Sadece kaliteli parçalar kullanarak kombinizin verimliliğini artırmanın yanı sıra, uzun vadeli maliyetleri de minimize etmenize yardımcı oluyoruz.

Ferroli Servis Sultanbeyli İletişim:

Sultanbeyli Ferroli Servisi
BULUNDUĞU ADRES :Berat Cd. No:11
Mehmet Akif
34920 Sultanbeyli/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0850 668 00 19
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 09:00 – 18:00

Özel Ferroli servis Sultanbeyli olarak, Ferroli kombi kullanıcılarına özel hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Deneyimli ekibimiz, kaliteli hizmet anlayışıyla kombi bakımı, arıza giderme, yedek parça temini ve montaj konularında sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyar. Siz de Ferroli kombinizle ilgili her türlü sorununuzda bize güvenebilir, konforlu bir yaşama adım atabilirsiniz.

“Ferroli Servis Sultanbeyli” üzerine 3 yorum

  1. Kiracı olarak oturduğum evde Ferroli marka kombimizi özellikle kış aylarında ısıtmada olmak üzere yazın da sıcak su için yaz-kış kullanıyoruz. Kombimi yaklaşık dört senedir kullanıyorum ve hiçbir arızası ile karşılaşmamıştım. Fakat yakın zamanda Ferroli kombimizi çalıştırdığımız zaman başta çalışıp sonra duruyodu. Ben de sigortadan komple elektrikleri de kapatıp Ferroli Servis Sultanbeyli ekibine ulaştım ve ekip gün içerisinde gelerek arızayı çözdü.

  2. Ferroli marka kombimizin termostatımız birkaç gündür arızalıydı. Kombinin ısıtmasında bir problem olmamasına rağmen bugün sabah saatlerinden beri kombinin ekranında gösterdiği derece kadar petekler ısınmadığını gördüm ve biraz bekledikten sonra öğlen tekrar baktığımda ise ekranında F5 arıza kodunun yazdığını gördüm. Bulunduğum muhitte olduğu için Ferroli Servis Sultanbeyli ile iletişime geçerek problemimizi bildirdim. Yarım saat içerisinde gelerek termostatımızı değiştirerek kombimizi anında tamir ettiler.

  3. Yakın tarihte iş değişikliği yapmak zorunda kaldım. Bunun sonucunda da İstanbula’a yerleşmek zorunda kaldım. Kiraladığım evde de Ferroli marka kombi kullanılmaktaydı. Geçen kış tek bir sorun bile çıkarmayan kombim bu sene ne hikmetse aşırı gürültülü çalışıyor. Mutfağın ücra bir köşesinde olmasına rağmen her odadan rahatlıkla gürültüsü duyuluyor. Teknik servis çağırmadan önce burdan da sormak istedim. Bilen arkadaşlar varsa nedenini söyleyebilir mi?

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org