Ferroli Servis Sultanbeyli

Ferroli Servis Sultanbeyli, Sultanbeyli bölgesindeki Ferroli marka kombi, klima ve diğer ısıtma sistemleri kullanıcılarına profesyonel teknik destek sağlamaktadır. Yüksek kaliteli hizmet anlayışı ve alanında uzman teknisyen kadrosu ile öne çıkan Ferroli Servis Sultanbeyli, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefler.

Ferroli Servis Sultanbeyli

Sultanbeyli ve çevresinde Ferroli marka cihazlarınız ile yaşadığınız her türlü sorunda, arıza tespiti, bakım ve onarım hizmetleri için Ferroli Servis Sultanbeyli’ye güvenebilirsiniz. Isıtma ve soğutma sistemlerinizin düzenli bakımını yaptırarak hem enerji tasarrufu sağlayabilir hem de cihazlarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

Ferroli Servis Sultanbeyli, arızalarınızı en kısa sürede çözmek için hızlı ve etkili çözümler sunar. Servisimiz, modern diagnostik araçlar ve teknolojiler kullanarak cihazlarınızın problemlerini hızla tespit eder ve en uygun çözüm yöntemlerini uygular. Ayrıca, orijinal yedek parçalar kullanarak yaptığımız onarımlarla cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı amaçlarız.

Ferroli Servis Sultanbeyli İletişim:

FİRMA :Sultanbeyli Ferroli Servisi
BULUNDUĞU ADRES :Berat Cd. No:11 Mehmet Akif 34920 Sultanbeyli/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0850 668 00 19
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

3 Comments

  1. Kiracı olarak oturduğum evde Ferroli marka kombimizi özellikle kış aylarında ısıtmada olmak üzere yazın da sıcak su için yaz-kış kullanıyoruz. Kombimi yaklaşık dört senedir kullanıyorum ve hiçbir arızası ile karşılaşmamıştım. Fakat yakın zamanda Ferroli kombimizi çalıştırdığımız zaman başta çalışıp sonra duruyodu. Ben de sigortadan komple elektrikleri de kapatıp Ferroli Servis Sultanbeyli ekibine ulaştım ve ekip gün içerisinde gelerek arızayı çözdü.

  2. Ferroli marka kombimizin termostatımız birkaç gündür arızalıydı. Kombinin ısıtmasında bir problem olmamasına rağmen bugün sabah saatlerinden beri kombinin ekranında gösterdiği derece kadar petekler ısınmadığını gördüm ve biraz bekledikten sonra öğlen tekrar baktığımda ise ekranında F5 arıza kodunun yazdığını gördüm. Bulunduğum muhitte olduğu için Ferroli Servis Sultanbeyli ile iletişime geçerek problemimizi bildirdim. Yarım saat içerisinde gelerek termostatımızı değiştirerek kombimizi anında tamir ettiler.

  3. Yakın tarihte iş değişikliği yapmak zorunda kaldım. Bunun sonucunda da İstanbula’a yerleşmek zorunda kaldım. Kiraladığım evde de Ferroli marka kombi kullanılmaktaydı. Geçen kış tek bir sorun bile çıkarmayan kombim bu sene ne hikmetse aşırı gürültülü çalışıyor. Mutfağın ücra bir köşesinde olmasına rağmen her odadan rahatlıkla gürültüsü duyuluyor. Teknik servis çağırmadan önce burdan da sormak istedim. Bilen arkadaşlar varsa nedenini söyleyebilir mi?

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org Altus Servis Profilo Servis