Altus Tamir Servisi Bayrampaşa’da Hizmetinizde!

Modern çağın teknolojide ulaşmış olduğu en önemli noktalardan birisini temsil eden beyaz eşya teknolojileri, yaşam alanlarındaki konfor standartlarını şekillendirmektedir. Bu nedenle de günümüzde her evin en temel gereksinimlerinden birisi arasında yer alıyor. Türkiye’ de beyaz eşya teknolojileri konusunda lider markalardan olan Altus’ un tüm ürünleri için profesyonel servis hizmetlerine de kolayca ulaşılabilmektedir. İstanbul’ un tüm ilçelerinde Altus markalı beyaz eşya ürünlerini kullanan tüketicilerin, ihtiyaç duydukları profesyonel müdahaleler Altus Servisi merkezi tarafından haftanın her günü sağlanmaktadır.

Altus Servis Bayrampaşa uzman ekipleri ve gelişmiş servis altyapısı ile en komplike Altus beyaz eşya arızaları için dahi hızlı ve kaliteli çözüm müdahalelerinde bulunmaktadır. Periyodik olarak Altus beyaz eşya teknolojisi gelişimine ilişkin olarak düzenlenen eğitim seminerlerine, tüm personellerin katılımı sağlanmaktadır. Bu şekilde Altus’ un en yeni piyasaya sunduğu beyaz eşya ürünlerindeki teknik arızalar için bile hızlı ve kaliteli bir şekilde müdahalede bulunabilme potansiyeline sahip olmaları sağlanmaktadır.

Altus Servis merkezi iletişim numarası 444 78 56 ile haftanın her günü 24 saat boyunca teknik servis hizmetlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Alanında uzman olan ve teknik bilgiye sahip olan danışmanlarımızın görev aldığı müşteri hizmetleri departmanımızdan her türlü konuda bilgi alabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız Altus arıza bildirimleriniz için adresinize en yakın lokasyonda bulunan teknik ekibimiz yönlendirilerek, vakit kaybetmeden gerekli onarım müdahaleleri yerinde gerçekleştirilmektedir.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org Altus Servis Profilo Servis