Ferroli Servis Bakırköy

Evlerimizdeki konforu artıran bu sistemler, zaman zaman bakım ve onarım ihtiyacı duyar. Özellikle Bakırköy bölgesinde yaşayanlar için, Ferroli ürünlerinin uzman bir bakımını sağlayacak özel bir servis bulmak önemlidir.

Neden Özel Ferroli Servis Bakırköy?

1. Deneyimli Uzmanlar

Özel Ferroli Servis Bakırköy olarak, uzun yıllara dayanan deneyimimizle sizlere hizmet veriyoruz. Eğitimli teknik ekibimiz, Ferroli ürünlerinin karmaşık yapısını en ince ayrıntısına kadar bilmekte ve sorunları hızlı bir şekilde çözmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımız ile kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

2. Orijinal Yedek Parça Kullanımı

Ferroli ürünlerinin performansını uzun süre koruyabilmek için orijinal yedek parça kullanımı büyük önem taşır. Biz, sadece orijinal Ferroli yedek parçalarını kullanarak cihazınızın uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Bu sayede müşterilerimize ekonomik ve kalıcı çözümler sunuyoruz.

Ferroli Servis Bakırköy İletişim:

Bakırköy Ferroli Servisi
BULUNDUĞU ADRES :Orman Sk. 29 A
Şenlikköy
34153 Bakırköy/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0850 668 01 47
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 09:00 – 18:00
Ferroli Servis Bakırköy

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Özel Ferroli Servis Bakırköy olarak müşterilerimize sunduğumuz avantajlar şunlardır:

  • Hızlı ve Güvenilir Hizmet: Acil durumlar için hızlı çözümler sunuyoruz.
  • Uygun Fiyat Garantisi: Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunuyoruz.
  • Müşteri Memnuniyeti: Memnuniyet odaklı çalışarak müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz.
  • Profesyonel Ekibimiz: Deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle en iyi hizmeti sunuyoruz.

“Ferroli Servis Bakırköy” üzerine 4 yorum

  1. Daha önce defalarca peteklerimin ısınmamasından şikayetçi oldum ve defalarca servis çağırdım. Ancak alınan paranın karşılığı hiçbir zaman hizmet olarak verilmedi. En son yine aynı şikayetten ötürü Ferroli servis Bakırköy ile iletişime geçtim. Çok hızlı bir süre içerisinde evime gelerek hem bakım hem temizlik hem de kontrol yaptılar.

  2. Geçen ay Ferroli kombimizin anakartında yaşadığımız bir problemden ötürü garantisi biten kombimizde parça değişimi yapıldı. O günden beri sürekli ana ekranda hata kodu veriyor. Hangi servise sorduysak problemi çözemediler. En sonunda Ferroli Servis Bakırköy ekibine başvurum problemimizi anlattığımızda sorunun sebebinin uyumsuz parçadan kaynaklandığını söyleyerek anakartını tekrar makul bir fiyata değiştirip arızayı giderdiler.

  3. Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Ferroli markasına ait kombim dün banyo esnasında sıcak suyun birden soğuk suya dönmesi ile beni mağdur etti. Başta musluk bozuldu zannetsem de gidip kontrol ettiğimde ise kombi ekranında daha önce karşılaşmadığımız arıza kodunu vermişti. Daha sonra petekler de yanmamaya başladı. Biz de bu problemi yaşayınca Ferroli Servis Bakırköy şubesini aradık ve anında gelip problemi giderdiler.

  4. İstanbul’un Bakırköy ilçesinde öğrenci olarak bir evde kalıyoruz. Ev sahibimiz de çok eskiden Ferroli marka kombi taktırmış. Isıtma konusunda problem yaşamıyoruz fakat 1 haftadır sıcak su problemi yaşamaktayız. Ev sahibimiz de yurtdışında olduğu için iletişim güçlüğü yaşıyoruz. Öğrenci olduğumuz için de masrafa girmek istemiyoruz. Bu bölgede bu sorunumuzu çözecek uygun bir teknik servis var mıdır?

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org