İstanbul

Ferroli Servis Bakırköy

Bakırköy Ferroli Servisi
BULUNDUĞU ADRES :Orman Sk. 29 A
Şenlikköy
34153 Bakırköy/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0850 668 01 47
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)
Ferroli Servis Bakırköy
 • Namık

  Daha önce defalarca peteklerimin ısınmamasından şikayetçi oldum ve defalarca servis çağırdım. Ancak alınan paranın karşılığı hiçbir zaman hizmet olarak verilmedi. En son yine aynı şikayetten ötürü Ferroli servis Bakırköy ile iletişime geçtim. Çok hızlı bir süre içerisinde evime gelerek hem bakım hem temizlik hem de kontrol yaptılar.

 • Taylan

  Geçen ay Ferroli kombimizin anakartında yaşadığımız bir problemden ötürü garantisi biten kombimizde parça değişimi yapıldı. O günden beri sürekli ana ekranda hata kodu veriyor. Hangi servise sorduysak problemi çözemediler. En sonunda Ferroli Servis Bakırköy ekibine başvurum problemimizi anlattığımızda sorunun sebebinin uyumsuz parçadan kaynaklandığını söyleyerek anakartını tekrar makul bir fiyata değiştirip arızayı giderdiler.

 • Ayşe

  Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Ferroli markasına ait kombim dün banyo esnasında sıcak suyun birden soğuk suya dönmesi ile beni mağdur etti. Başta musluk bozuldu zannetsem de gidip kontrol ettiğimde ise kombi ekranında daha önce karşılaşmadığımız arıza kodunu vermişti. Daha sonra petekler de yanmamaya başladı. Biz de bu problemi yaşayınca Ferroli Servis Bakırköy şubesini aradık ve anında gelip problemi giderdiler.

 • Remzi

  İstanbul’un Bakırköy ilçesinde öğrenci olarak bir evde kalıyoruz. Ev sahibimiz de çok eskiden Ferroli marka kombi taktırmış. Isıtma konusunda problem yaşamıyoruz fakat 1 haftadır sıcak su problemi yaşamaktayız. Ev sahibimiz de yurtdışında olduğu için iletişim güçlüğü yaşıyoruz. Öğrenci olduğumuz için de masrafa girmek istemiyoruz. Bu bölgede bu sorunumuzu çözecek uygun bir teknik servis var mıdır?

Ferroli Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA