Ferroli Servis Bayrampaşa

FİRMA ADI Barsan Isıtma Sis. ve San. Tic. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES : Yeni Doğan Mh. Kızılay Cd. No: 13
TELEFON NUMARASI : 0 212 501 89 77
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

2 Comments

  1. Özel bir şirkette çalışıyorum. Temizlik yaparken kombi cihazında arıza meydana geldi. Patron gelmeden bu işi çözmek istiyordum. Servis konusunda bu kadar hızlı olmanıza pes doğrusu hayran kaldım.

  2. Ferroli kombimizin bakımı dışında servisle pek işimiz olmadı ama hem çevremizde hem internette gördüğüm duyduğum kadarıyla çok fazla sorunlu olduğunu düşünüyordum. Ta ki bizim emektar Ferroli kombi yeni taşındıktan sonra arızalanana kadar. Bakımını da yaptırmamıza rağmen, kombi 3 defa üst üste elektrik git-geli yüzünden kafayı yedi. Bayrampaşa Ferroli Servisi internetten buldum. Hakkında olumlu yorumları olan bölgedeki tek Ferroli servisti. Nitekim verdikleri hizmetle de bunu hak ettiklerini gösteriyorlar. Çünkü çoğu kişinin maliyeti yüzünden kombiyi değiştirmesine neden olan kart arızasını çok ekonomik bir şekilde çözmemi sağladılar. Bize öncelik veren, düşünen hizmetleri var. Kendilerine yardımları için çok teşekkür ediyorum herkese kendilerini rahatlıkla tavsiye ediyorum.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org Altus Servis Profilo Servis