Ferroli Servis Beşiktaş

İstanbul’un kalbinde bulunan Beşiktaş ilçesinde yaşayanlar için özel Ferroli servisi arayışında mısınız? İşte size özel bir çözüm: Özel Ferroli Servis Beşiktaş. Firmamız, Ferroli marka cihazlarınızın bakımı, onarımı ve tamiri konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir.

Neden Biz?

1. Uzman Teknik Ekip

Ferroli cihazlarınızın karmaşık yapısı, sadece uzman ellerde güvenle çözülebilir. Firmamız, deneyimli ve sertifikalı teknik ekiplerle çalışarak size en iyi hizmeti sunar.

2. Hızlı ve Etkili Çözümler

Arızalı bir Ferroli cihazı, yaşam konforunuzu olumsuz etkileyebilir. Biz, hızlı müdahale ve etkili çözümlerle sizin için zaman kaybını minimuma indiriyoruz.

3. Güvenilirlik ve Şeffaflık

İşimizi güvenilirlik ve şeffaflık prensipleriyle yürütüyoruz. Size sunulan hizmetle ilgili tüm ayrıntıları açıkça iletiyor ve sürpriz maliyetlere yer vermiyoruz.

Ferroli Servis Beşiktaş İletişim:

Beşiktaş Ferroli Servisi
BULUNDUĞU ADRES :Mısırlı Bahçe Sk. No:44
Türkali
34357 Beşiktaş/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0850 495 06 21
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 09:00 – 18:00

Ferroli cihazlarınız için en iyi hizmeti almak istiyorsanız, Özel Ferroli Servis Beşiktaş sizin için doğru tercih olacaktır. Profesyonel ekibimiz, hızlı müdahale, etkili çözümler ve güvenilir hizmet anlayışıyla öne çıkıyor.

“Ferroli Servis Beşiktaş” üzerine 4 yorum

  1. Kombinin su basıncını ayarlıyorum. 1,5 bar ile 2 arasına getiriyorum. Ancak suyu veya peteği açtığımda bu oran düşüyor. Defalarca denedim olmadı. En sonunda Ferroli servis Beşiktaş ile görüştüm. Arıza kaydı yaptılar. Geldiler baktılar. Vanadan kaynaklı bir sorunmuş. Hemen de yaptılar. Güler yüzlü personeldi. İlgilendiler ve bakımını da onlara yaptırdım.

  2. Aşağı yukarı yaklaşık olarak 10 yıldır büyük bir memnuniyetle kullanmakta olduğum Ferroli marka kombimin ekranında yakın zamanda F3 nolu hatayı verdi. İnternetten araştırma yapınca kendimin çözemeyeceği bir sorun olduğunu anladım ve Ferroli Servis Beşiktaş şubesine ulaştım. Oldukça hızlı bir sürede evime gelen teknik servis ekibi kombideki pompanın arızalanmış olduğunu söyledi. Kısa süre içerisinde arızayı gideren ekibin buna karşılık uygun bir fiyat vermesi bizleri ayrıca sevindirdi.

  3. 2 senedir kullanmakta olduğum Ferroli kombimin ekranında dünden beri F10 arızası var. İnternette araştırdığımda ise basınç barı ile alakalı olabileceği ihtimali yazıyordu fakat düşük olan barını yükselttiğimde de aynı problem devam etti. Ferroli Servis Beşiktaş ekibi ile iletişime geçtim ve gelen ekip sensörden dolayı barın sürekli düştüğünü tespit ettiler ve sensör kısmını değiştirerek bu soğuk günlerinde bizi mağdur olmaktan kurtardılar.

  4. Yaklaşık olarak 8 seneden beridir evimde Ferroli marka kullanıyorum. Ancak geçtiğimiz Pazar duş alırken birden sıcak su kesildi. Haliyle ben de mağdur oldum. Bu durum karşısında ertesi gün Ferroli Servis Beşiktaş şubesi ile irtibata geçtim. Gelen ekip sensör kablolarında oksitlenme olduğunu tespit etti ve kısa süre içerisinde de sorunumu çözdü. Hızlı ve profesyonel hizmetten dolayı kendilerini kutlarım.

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org