İstanbul

Ferroli Servis Beşiktaş

Beşiktaş Ferroli Servisi
BULUNDUĞU ADRES : Mısırlı Bahçe Sk. No:44
Türkali
34357 Beşiktaş/İstanbul
TELEFON NUMARASI : 0850 495 06 21
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

 • Melike

  Kombinin su basıncını ayarlıyorum. 1,5 bar ile 2 arasına getiriyorum. Ancak suyu veya peteği açtığımda bu oran düşüyor. Defalarca denedim olmadı. En sonunda Ferroli servis Beşiktaş ile görüştüm. Arıza kaydı yaptılar. Geldiler baktılar. Vanadan kaynaklı bir sorunmuş. Hemen de yaptılar. Güler yüzlü personeldi. İlgilendiler ve bakımını da onlara yaptırdım.

 • Özcan

  Aşağı yukarı yaklaşık olarak 10 yıldır büyük bir memnuniyetle kullanmakta olduğum Ferroli marka kombimin ekranında yakın zamanda F3 nolu hatayı verdi. İnternetten araştırma yapınca kendimin çözemeyeceği bir sorun olduğunu anladım ve Ferroli Servis Beşiktaş şubesine ulaştım. Oldukça hızlı bir sürede evime gelen teknik servis ekibi kombideki pompanın arızalanmış olduğunu söyledi. Kısa süre içerisinde arızayı gideren ekibin buna karşılık uygun bir fiyat vermesi bizleri ayrıca sevindirdi.

 • Murat

  2 senedir kullanmakta olduğum Ferroli kombimin ekranında dünden beri F10 arızası var. İnternette araştırdığımda ise basınç barı ile alakalı olabileceği ihtimali yazıyordu fakat düşük olan barını yükselttiğimde de aynı problem devam etti. Ferroli Servis Beşiktaş ekibi ile iletişime geçtim ve gelen ekip sensörden dolayı barın sürekli düştüğünü tespit ettiler ve sensör kısmını değiştirerek bu soğuk günlerinde bizi mağdur olmaktan kurtardılar.

 • Sezgin

  Yaklaşık olarak 8 seneden beridir evimde Ferroli marka kullanıyorum. Ancak geçtiğimiz Pazar duş alırken birden sıcak su kesildi. Haliyle ben de mağdur oldum. Bu durum karşısında ertesi gün Ferroli Servis Beşiktaş şubesi ile irtibata geçtim. Gelen ekip sensör kablolarında oksitlenme olduğunu tespit etti ve kısa süre içerisinde de sorunumu çözdü. Hızlı ve profesyonel hizmetten dolayı kendilerini kutlarım.

Ferroli Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA