İstanbul

Ferroli Servis Beykoz

Beykoz Ferroli Servisi
BULUNDUĞU ADRES :Dutluk Sk. No:27
Çubuklu
34805 Beykoz/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0850 668 04 79
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)
Ferroli Servis Beykoz
 • Fatma

  Evimizde uzun zamandır Ferroli marka kombi kullanıyoruz. Uzun yıllardır da hiçbir arızası ile karşılaşmadık. Neredeyse kusursuz bir performans sergiliyordu. Ta ki geçtiğimiz hafta E2 arızası verene kadar. Bunun üzerine hemen Ferroli Servis Beykoz şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelip kombinin devirdaim pompasının arızalandığını tespit ettiler. Bir hafta içerisinde değişimini yaptıktan sonra sorun ortadan kalkmış oldu.

 • Nihat

  2 senedir kullanmakta olduğum Ferroli kombimin garantisi daha geçen hafta bitti. Beyaz eşyalar sizi anlar derlerdi de inanmazdım o da bunu hissetmiş olacak ekranında dünden beri F10 arızası veriyor. İnternette araştırdığımda bar basıncı ile alakalı olduğu yazıyordu fakat düşük olan barını yükselttiğimde de aynı problem devam etti. Ferroli Servis Beykoz ekibi gelip sensörden dolayı barın sürekli düştüğünü tespit ettiler ve sensör kısmını değiştirerek bizi mağdur olmaktan kurtardılar.

 • Melih

  Geçtiğimiz hafta iş değişikliği sebebiyle Beykoz ilçesinde şu an oturmakta olduğum eve taşındım. 2 gün geldiğimde evde bulunan Ferroli kombimin üzerinde ibare su işaretini göstermeye başladı. İnternette araştırma yapınca nasıl tamir edeceğime dair pek bir bilgiyle karşılaşamadım. İnternetten iletişim bilgilerini bulduğum Ferroli Servis Beykoz ekibini çağırdım ve gelen ekip su basıncını değiştirerek problemimi giderdiler.

 • Cengiz

  Beykoz ilçesinde bir eğitim kurumunda yönetici konumunda çalışıyorum. Çalışmış olduğum eğitim kurumunun öğretmenler odasında Ferroli marka kombi kullanılıyor. Fakat yakın zamanda kullanmakta olduğumuz kombimiz A41 hatası verdi ve hiçbir şekilde sıcak su verimi alamadık. Hemen Ferroli Servis Beykoz şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip sıcak su NTC sensöründe hata olduğunu tespit edip kısa süre değişim yaparak içerisinde sorunumuzu çözdü.

 • Ömer

  2015 yılından beridir evimde Ferroli marka kombi kullanıyorum. Performansından da bir hayli memnun olduğum kombim yakın zamanda nedenini bilmediğim bir şekilde gürültülü bir şekilde çalışmaya başladı. Migren rahatsızlığım var. Bu yüzden bu gürültüye daha fazla dayanamadım ve Ferroli Servis Beykoz şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde gelen ekip fanda arıza olduğunu tespit edip kısar süre içerisinde arızayı gidererek beni bu gürültüden kurtardılar.

 • Beykoz ve Çevresine Güvenilir FERROLİ Servis Hizmeti

  […] Kullandığım kombi ve klima ile hayatım daha kolaylaştı diyebilirim ve artık evimde vakit geçirmek daha keyifli hale geldi! Daha sıcak bir ortam ve dilediğimde daha serin bir oramı bana sunan bu markaya teşekkürlerimi sunuyorum ve en küçük sorunda yanımda olan Ferroli Servis İstanbul ekiplerine de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Hepiniz çok iyi biliyorsunuz ki bu tip ürünler uzun bir süre kullanıldığında yıpranıyor ve eskisi kadar verimli çalışmıyor. Bu aşamada aradığım ve hizmet aldığım tek bir firma var o da: Beykoz Ferroli Servis. […]

Ferroli Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA