Ferroli Servis Beykoz

Beykoz’da Ferroli marka kombileriniz için en iyi servis hizmetini bulmak artık çok daha kolay. Özel Ferroli Servis Beykoz olarak, uzman kadromuz ve yılların getirdiği deneyimimizle sizlere kaliteli bir servis sunuyoruz.

Neden Biz?

1. Uzman Teknik Ekip

Ferroli kombi ve kazanlarınızın bakımı, onarımı ve montajı konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Her bir teknik personelimiz, Ferroli’nin en son teknolojilerine hakim ve sürekli eğitim almaktadır. Bu sayede cihazlarınız en iyi şekilde değerlendirilir ve sorunlar hızla çözülür.

2. Hızlı ve Etkili Hizmet

Özel Ferroli Servis Beykoz olarak en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Sorunlarınıza hızlı çözümler sunarak sizi soğuk kış günlerinde mağdur etmiyoruz. İhtiyacınız olan servisi almak için bize bir telefon kadar yakınsınız.

Ferroli Servis Beykoz İletişim:

Beykoz Ferroli Servisi
BULUNDUĞU ADRES :Dutluk Sk. No:27
Çubuklu
34805 Beykoz/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0850 668 04 79
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)
Ferroli Servis Beykoz

Ferroli ürünleriniz için en iyi servis hizmetini almak artık çok daha kolay. Özel Ferroli Servis Beykoz olarak, kaliteli hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

5 Comments

  1. Evimizde uzun zamandır Ferroli marka kombi kullanıyoruz. Uzun yıllardır da hiçbir arızası ile karşılaşmadık. Neredeyse kusursuz bir performans sergiliyordu. Ta ki geçtiğimiz hafta E2 arızası verene kadar. Bunun üzerine hemen Ferroli Servis Beykoz şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelip kombinin devirdaim pompasının arızalandığını tespit ettiler. Bir hafta içerisinde değişimini yaptıktan sonra sorun ortadan kalkmış oldu.

  2. 2 senedir kullanmakta olduğum Ferroli kombimin garantisi daha geçen hafta bitti. Beyaz eşyalar sizi anlar derlerdi de inanmazdım o da bunu hissetmiş olacak ekranında dünden beri F10 arızası veriyor. İnternette araştırdığımda bar basıncı ile alakalı olduğu yazıyordu fakat düşük olan barını yükselttiğimde de aynı problem devam etti. Ferroli Servis Beykoz ekibi gelip sensörden dolayı barın sürekli düştüğünü tespit ettiler ve sensör kısmını değiştirerek bizi mağdur olmaktan kurtardılar.

  3. Geçtiğimiz hafta iş değişikliği sebebiyle Beykoz ilçesinde şu an oturmakta olduğum eve taşındım. 2 gün geldiğimde evde bulunan Ferroli kombimin üzerinde ibare su işaretini göstermeye başladı. İnternette araştırma yapınca nasıl tamir edeceğime dair pek bir bilgiyle karşılaşamadım. İnternetten iletişim bilgilerini bulduğum Ferroli Servis Beykoz ekibini çağırdım ve gelen ekip su basıncını değiştirerek problemimi giderdiler.

  4. Beykoz ilçesinde bir eğitim kurumunda yönetici konumunda çalışıyorum. Çalışmış olduğum eğitim kurumunun öğretmenler odasında Ferroli marka kombi kullanılıyor. Fakat yakın zamanda kullanmakta olduğumuz kombimiz A41 hatası verdi ve hiçbir şekilde sıcak su verimi alamadık. Hemen Ferroli Servis Beykoz şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip sıcak su NTC sensöründe hata olduğunu tespit edip kısa süre değişim yaparak içerisinde sorunumuzu çözdü.

  5. 2015 yılından beridir evimde Ferroli marka kombi kullanıyorum. Performansından da bir hayli memnun olduğum kombim yakın zamanda nedenini bilmediğim bir şekilde gürültülü bir şekilde çalışmaya başladı. Migren rahatsızlığım var. Bu yüzden bu gürültüye daha fazla dayanamadım ve Ferroli Servis Beykoz şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde gelen ekip fanda arıza olduğunu tespit edip kısar süre içerisinde arızayı gidererek beni bu gürültüden kurtardılar.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org Altus Servis Profilo Servis