Ferroli Servis Beyoğlu

Özel Ferroli Servis Beyoğlu olarak, uzman kadromuz ve yılların verdiği deneyimle sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Ferroli marka ısıtma cihazlarınızın bakımı ve onarımı konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunar.

Ferroli Kombileriniz İçin Profesyonel Bakım

Ferroli ısıtma cihazlarının uzun ömürlü ve verimli çalışabilmesi için düzenli bakım şarttır. Özel Ferroli Servis Beyoğlu olarak, cihazlarınızın periyodik bakımını gerçekleştirerek performansını artırmanıza yardımcı oluyoruz.

Detaylı Temizlik ve Kontrol

Isınma cihazlarının verimli bir şekilde çalışabilmesi için temiz ve sağlıklı olmaları gerekir. Biz, her detayı önemseyerek Ferroli kombilerinizin temizliğini titizlikle gerçekleştirir ve olası sorunları önceden tespit ederek önleriz. Bu sayede, beklenmedik arızaların önüne geçer ve cihazlarınızın ömrünü uzatırız.

Parça Değişimi ve Yedek Parça Temini

Ferroli kombilerinizin bakımı sırasında ihtiyaç duyulan parça değişimleri ve yedek parça temini konusunda da size destek oluyoruz. Orijinal Ferroli parçalarını kullanarak, cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlıyor ve size uzun vadeli bir çözüm sunuyoruz.

Ferroli Servis Beyoğlu İletişim:

Beyoğlu Ferroli Servisi
BULUNDUĞU ADRES :Çıksalın Sk. No:30
Halıcıoğlu
34445 Beyoğlu/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0850 668 04 01
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 09:00 – 18:00

Özel Ferroli Servis Beyoğlu olarak, sizlere Ferroli ısıtma cihazlarınızla ilgili her türlü ihtiyacınızda güvenilir, hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Isınma sisteminizin düzenli bakımını yaparak, kış aylarında sıcacık bir ortamda konforlu bir yaşam sürmenize katkıda bulunuyoruz.

“Ferroli Servis Beyoğlu” üzerine 4 yorum

  1. Yaklaşık 5 senedir oturduğum evimde Ferroli markasının kombisini kullanıyorum. Geçen bu 5 yıllık süre içerisinde hiçbir arızası ile karşılaşmamıştım. Fakat performansından çok memnun olduğum kombi yakın zamanda kazandan su damlatmaya başladı. Eski bir model olduğu için baktığım birçok yerde parça bulamadım. En son çare internetten iletişim bilgilerini bulduğum Ferroli Servis Beyoğlu ekibi ile iletişime geçtim. Oldukça profesyonel olan ekip aynı gün gelip kombimi götürüp, 1 hafta geçmeden tamir edilmiş bir şekilde kombimi teslim etti.

  2. Çok uzun senelerden beridir evimde Ferroli marka kombi kullanıyorum. İlk aldığım seneden bu yana geçen sürede herhangi bir sorunuyla karşılaşmamıştım. Ancak son bir haftadır kombiyi açmak istediğimde açılıyor, fakat daha sonra sanki kapanmış gibi kendiliğinden tekrar açılıyordu. Bu şekilde çalışmayan kombim için Ferroli Servis Beyoğlu şubesi ile iletişime geçtim. Gelen teknik servis ekibi kombimin ateşleme düzeneğinde arıza tespit edip, kısa süre içerisinde kombimi tamir etti.

  3. 2 yılı aşkın bir süredir evimde Ferroli kombi kullanıyorum ve çok memnunum. 6-7 ay önce havanın soğuk olması sebebiyle kombinin derecesini normalde yaktığım ısının neredeyse iki katına getirmiştim. Birden petekler soğumaya ve kombi ekranında F14 arıza kodunu vermeye başladı. İnternette bu arıza kodunu okuduğumda tehlikeli olabileceği ve anında servisi aranması gerektiği yazınca direkt Ferroli Servis Beyoğlu ekibini arayarak durumu bildirdim ve hemen gelip yüksek ısıdan kaynaklanan arızayı giderdiler.

  4. Beyoğlu‘nda bulunan cafemizin bünyesinde Ferroli markasına ait kombi kullanıyoruz. Ancak kombimiz geçtiğimiz günlerde çalışmayarak ekranında E5 arızası verdi. Hemen yakınımızda bulunan Ferroli Servis Beyoğlu şubesiyle irtibata geçerek şikayetimizim bildirdik. Birkaç gün sonra gelip dış ünite boru sensöründe arıza olduğunu ve parça değişimi yapılması gerektiğini söylediler. Bir hafta kadar parçayı bekledikten sonra gelip parça değişimi yapıp sorunu ortadan kaldırmış olan bu ekibi yaptığı işin temizliğinden dolayı da herkese öneriyorum.

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org