İstanbul

Ferroli Servis Beyoğlu

Beyoğlu Ferroli Servisi
BULUNDUĞU ADRES : Çıksalın Sk. No:30
Halıcıoğlu
34445 Beyoğlu/İstanbul
TELEFON NUMARASI : 0850 668 04 01
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

 • Nurullah

  Yaklaşık 5 senedir oturduğum evimde Ferroli markasının kombisini kullanıyorum. Geçen bu 5 yıllık süre içerisinde hiçbir arızası ile karşılaşmamıştım. Fakat performansından çok memnun olduğum kombi yakın zamanda kazandan su damlatmaya başladı. Eski bir model olduğu için baktığım birçok yerde parça bulamadım. En son çare internetten iletişim bilgilerini bulduğum Ferroli Servis Beyoğlu ekibi ile iletişime geçtim. Oldukça profesyonel olan ekip aynı gün gelip kombimi götürüp, 1 hafta geçmeden tamir edilmiş bir şekilde kombimi teslim etti.

 • Filiz

  Çok uzun senelerden beridir evimde Ferroli marka kombi kullanıyorum. İlk aldığım seneden bu yana geçen sürede herhangi bir sorunuyla karşılaşmamıştım. Ancak son bir haftadır kombiyi açmak istediğimde açılıyor, fakat daha sonra sanki kapanmış gibi kendiliğinden tekrar açılıyordu. Bu şekilde çalışmayan kombim için Ferroli Servis Beyoğlu şubesi ile iletişime geçtim. Gelen teknik servis ekibi kombimin ateşleme düzeneğinde arıza tespit edip, kısa süre içerisinde kombimi tamir etti.

 • Suat

  2 yılı aşkın bir süredir evimde Ferroli kombi kullanıyorum ve çok memnunum. 6-7 ay önce havanın soğuk olması sebebiyle kombinin derecesini normalde yaktığım ısının neredeyse iki katına getirmiştim. Birden petekler soğumaya ve kombi ekranında F14 arıza kodunu vermeye başladı. İnternette bu arıza kodunu okuduğumda tehlikeli olabileceği ve anında servisi aranması gerektiği yazınca direkt Ferroli Servis Beyoğlu ekibini arayarak durumu bildirdim ve hemen gelip yüksek ısıdan kaynaklanan arızayı giderdiler.

 • Fuat

  Beyoğlu‘nda bulunan cafemizin bünyesinde Ferroli markasına ait kombi kullanıyoruz. Ancak kombimiz geçtiğimiz günlerde çalışmayarak ekranında E5 arızası verdi. Hemen yakınımızda bulunan Ferroli Servis Beyoğlu şubesiyle irtibata geçerek şikayetimizim bildirdik. Birkaç gün sonra gelip dış ünite boru sensöründe arıza olduğunu ve parça değişimi yapılması gerektiğini söylediler. Bir hafta kadar parçayı bekledikten sonra gelip parça değişimi yapıp sorunu ortadan kaldırmış olan bu ekibi yaptığı işin temizliğinden dolayı da herkese öneriyorum.

Ferroli Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA