Ferroli Servis Bostancı

Ferroli Servis Bostancı, artık umudunuzu kestiğiniz ürünlerinizi yeniden hayata döndürmek için hizmet vermektedir. Bostancı bölgesinde oturan kişiler, ürünleri zarara uğradığında kendi çevresinde bir servis bulmak istemektedir. Oturduğunuz yere de oldukça yakın olan servisimiz kaliteli hizmet anlayışı ile ürünlerinizi en iyi şekilde onarır ve aynı şekilde teslim eder. Artık evdeki ev eşyalarının sorun çıkarmasından yorulduysanız ve bir an evvel sorunların çözülmesini istiyorsanız Ferroli Servis Bostancı sizin için son derece etkili bir çözüm yöntemi olacaktır. Tek yapmanız gereken profesyonel ekibimize güvenmek ve ürünlerinizi bize emanet etmek. Servis talebinde bulunmak ve ürünlerinizin onarımını sağlamak için aşağıda yer verdiğimiz iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


FİRMA ADIBostancı Ferroli Servisi
BULUNDUĞU ADRES :Bostancı, Mimoza Sk. 6 D, 34744 Kadıköy/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0216 563 62 76
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

“Ferroli Servis Bostancı” üzerine 6 yorum

  1. Çamaşır makinem deterjanı almıyordu ne yaptıysam beceremedim servisi aradım fakat yardımcı olmadılar.

    • Merhaba Meral,

      Ferroli Servis olarak çamaşır makinelerine tamir servis hizmeti sağlayamıyoruz. Bu nedenle servis firmaları sizlere yardımcı olamamıştır.

  2. Bostancı teknik servise Ferroli klimamı götürdüm ve bakım için gerekli tüm işlemleri gerçekleştirdiler. Bu şekilde klimamda hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Sadece bakım için teknik servise gidiyorum, klimam sıkıntısız bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

  3. Bostancı teknik servise Ferroli marka klimamı bakım için götürdüm ve tüm bakımlar, en iyi şekilde gerçekleştirildi. Şimdi klimama ilk günkü gibi sessiz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Çalışanlarınıza teşekkür ederim.

  4. Kombi servisleri açısından internette yaptığım araştırmalara göre hemen hemen herkes illa bir sorun yaşıyor. Ya personellerinden ketumluğundan şikayet ediliyor, ya çok pahalı olunmasından ya da çok ağır olmalarından şikayet ediliyor. Ne olursa olsun kombi servisi konusunda genel kanı memnuniyetsizlikten yana olduğundan, bizim emektar Ferroli kombi arızalanınca fazlasıyla endişe duydum. Çünkü garanti süresi boyunca hiç arızalanmamıştı. Bu yüzden servisle hiç işim olmadı. Arıza yapınca el mahkum Ferroli Servis Bostancı merkezini aradım ve yardım talep ettim. Aynı gün içerisinde eve kadar geldiler ve tüm endişelerimi alt üst ettiler desem yeridir. Gerçekten sıcak yaklaşımlı, ekonomik çözüm odaklı müdahaleleri bulunuyor. En önemlisi de bu yapılacak diyerek, geçiştirmek yerine bizim gibi bu konuda teknik bilgisi olmayanlarında anlayabileceği şekilde açıklama yapıyorlar.

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org