Ferroli Kombi A21 Arızası

Ferroli kombi kullanıcıları model ve çeşitlere göre çeşitli hata kodlarıyla karşılaşabilirler. Bu hata kodlarının bazen kullanıcı hatası bazen elektriksel bazen de kombi bakımının yapılmasından doğan kombi arızaları olabilir.

Ferroli Kombi A21 Arızası iki sebepten ötürü yaşanmaktadır. Bunların ilki atık gaz sistemi yani diğer bir adıyla hava akışı problemidir. Bu hatayla karşılaşıldığında kullanıcının yapabileceği hiçbir şey yoktur. Çünkü fan, protestat veya anakart arızası yaşanmışsa kullanıcı müdahale edemez. Kullanıcı en yakın Ferroli Kombi servisinden yardım talebinde bulunmalıdır.

Ferroli Kombi A21 Arızası verme nedenlerinden bir diğeri de kalorifer sensörü yani diğer bir adıyla ısıtma devresi sensörü problemidir. Buna neden olarak;

  • Kalorifer sensörü borularında nemlenme olabilir.
  • Kalorifer sensörü bağlantılarında kopma ya da kısa devre olabilir.<(li>
  • Elektronik kart arızalanmış olabilir.

Tüm bu sorunlar için yine kullanıcı olarak yapacağınız bir şey bulunmamaktadır. En yakın Ferroli Kombi yetkili servisinden yardım talebinde bulununuz.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org Altus Servis Profilo Servis