Ferroli Arıza Çözümleri

Ferroli Kombi Resetleme

Kombi gibi elektronik cihazların bir aksaklık yaşaması durumunda reset atma işlemi sorunun düzelmesi açısından oldukça etkili olabilir. Bu nedenle kombilere reset atma işlemi öğrenilmelidir.

Ferroli Kombi Resetleme

Ferroli kombilerde reset atma işlemi oldukça basittir. Çünkü çoğu modelde ön panelde reset tuşu bulunur. Bu tuşa basmak reset atmak için yeterlidir. Reset tuşu ya da reset atma işlemi Ferroli modellerine göre farklılık gösterebilir.

 • Ferroli Divatop modellerinde ön panelde bir led ekran bulunur. Bu led ekranın sağında da yuvarlak biçiminde yaklaşık 6 adet tuş bulunur. Bu yuvarlağın en altında, üstünde “reset” yazan tuşa bir kere basmanız resetleme işlemi için yeterlidir.
 • Ferroli Domicompact modellerinde ise led ekranın altında iki adet anahtar tuş bulunur. Bu anahtarlardan biri su dengesini ayarlarken, diğeri ise peteklerin durumunu ayarlamak için kullanılır. Bu iki anahtarın ortasında bulunan tuş reset tuşudur. Bu reset tuşuna bir kere basmanız cihazın resetlenmesi için yeterlidir.
 • Ferroli Domino modelleri daha eski modeller olduğu için ön panelde ekran bulunmaz. Sadece bar basıncını gösteren bir kadran vardır. Bu kadranın solunda iki adet tuş bulunur. Tuşlardan birinde “eco comfort” diğerinde ise “reset” yazar. Reset tuşuna basmış olduğunuzda resetleme işlemini tamamlamış olursunuz.
 • Ferroli Domiproject modellerinde ise display ile bar basıncı arasında aynı düğmeler bulunur. Üstte ki düğmenin üstünde “eco comfort”, alttaki düğmenin üstünde ise “reset” yazar. Reset yazan tuşa bir kere basmanız resetleme tuşu işlemi için yeterlidir.

Henüz Yorum Yapılmamış

  Görüşünüzü Paylaşın

  Ferroli Arıza Çözümleri

  Son Yorumlar

  Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR