Ferroli Servis Erenköy

Ferroli marka kombileriniz için Erenköy bölgesinde bakım, onarım ve tamir hizmeti alabileceğiniz servislerin adres ve telefon bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca aldığınız hizmet sonrası görüşlerinizi de paylaşarak servis hizmetinin kalitesinin artmasına katkıda bulabilirsiniz.


Firma İsmi:Erenköy Ferroli Servisi
BULUNDUĞU ADRES :Erenköy, Kaşaneler Sk. No:22, 34738 Kadıköy/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0216 563 64 37
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

“Ferroli Servis Erenköy” üzerine 5 yorum

  1. Ev yaşantımda küçük çocuk olduğu için bu kabloların ve boruların ortadan kaldırılmasının bir yolu yok mu ?

  2. Ferroli marka kombimin bakımı için Erenköy teknik servisine gittim ve klimamın bakımı yapılırken güler yüzlü personelleri benim ile oldukça güzel ilgilendiler. Kısa sürede kombimin bakımı da yapıldı ve hiçbir sıkıntı yaşamadan kombimi kullanmaya devam ediyorum.

  3. Erenköy teknik servise Ferroli marka klimamı götürdüm ve gerekli tüm bakımları yapılarak, klimamın sorunları giderildi. İlk günkü kadar iyi çalışan klimam ile ilgili bir daha herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Artık sadece bakım için teknik servise gidiyorum.

  4. Erenköy teknik servise bozulan klimam için gittim ve klimamın sorununu hemen tespit edip tamirini ç beklediğimden kısa bir süre içerisinde gerçekleştirip teslim ettiler. Ayrıca klimamın tüm bakımları da yapılmıştı. Firmanıza teşekkür ederim.

  5. İstanbul’un en merkezi noktalarından birisinde oturmama rağmen Ferroli yetkili servis hizmetlerinden yararlanmak için günlerce beklemek zorunda kalıyorum. Erenköy gibi bir yerde sanki dağ başında oturuyormuş gibi bir yaklaşım sergiliyorlar. Ne bakım için ne de arıza için ihtiyaç duyduğum zaman getirtemiyorum. Açıkçası bu yaklaşımlarından çok yıldım, garanti süresi devam ettiği zamanlardan beri Erenköy Ferroli Servis merkeziyle çalışıyorum. Ne zaman arasam ulaşabiliyorum ve en önemlisi de aynı gün içerisinde bile gelebiliyorlar. Özel servis hizmet anlayışının kalitesini gerçekten hissettiriyorlar. Üstelik sürekli söylenenlerin aksine çok sıcak bir hizmetleri bulunuyor. Ayrıca işlemlerde daha fazla para mantığından ziyade, daha ekonomik çözüm yöntemini arıyorlar.

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org