İzmir

Ferroli Servis Gaziemir

Ferroli marka kombileriniz için Gaziemir bölgesinde bakım, onarım ve tamir hizmeti alabileceğiniz servislerin adres ve telefon bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca aldığınız hizmet sonrası görüşlerinizi de paylaşarak servis hizmetinin kalitesinin artmasına katkıda bulabilirsiniz.


Ferroli Servis Gaziemir Bermak Isı Mühendislik Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES : Atıfbey Mh. Abdulhamit Yavuz Cd. No: 17/C
TELEFON NUMARASI : 0 232 252 46 60
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

4 Yorum

 • Reply
  Sultan

  Ev yaşantımda küçük çocuk olduğu için bu kabloların ve boruların ortadan kaldırılmasının bir yolu yok mu ?

 • Reply
  Ceren Cenerlik

  Ferroli marka kombimin bakımı için Gaziemir teknik servisine gittim ve klimamın bakımı yapılırken güler yüzlü personelleri benim ile oldukça güzel ilgilendiler. Kısa sürede kombimin bakımı da yapıldı ve hiçbir sıkıntı yaşamadan kombimi kullanmaya devam ediyorum.

 • Reply
  bedriye altay

  Gaziemir teknik servise Ferroli marka klimamı götürdüm ve gerekli tüm bakımları yapılarak, klimamın sorunları giderildi. İlk günkü kadar iyi çalışan klimam ile ilgili bir daha herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Artık sadece bakım için teknik servise gidiyorum.

 • Reply
  Selçuk Ş.

  Gaziemir teknik servise bozulan klimam için gittim ve klimamın sorununu hemen tespit edip tamirini ç beklediğimden kısa bir süre içerisinde gerçekleştirip teslim ettiler. Ayrıca klimamın tüm bakımları da yapılmıştı. Firmanıza teşekkür ederim.

Görüşünüzü Paylaşın