Ferroli Servis Zümrütevler

Ferroli servis Zümrütevler, İstanbul bölgesinde onarılması gereken beyaz eşyalar için üstün kalite anlayışı ile hizmet sunmaktadır. İstanbul Zümrütevler‘de oturuyor ve beyaz eşyalarınızın onarımı için servis ihtiyacı hissediyorsanız Ferroli servis Zümrütevler ile iletişim sağlayabilirsiniz. Ferroli marka ısıtıcı ve kombilerinizin onarımını profesyonel ekibimiz ile birlikte yürütmekteyiz.
Ferroli Servis Zümrütevler, artık onarılamayacağını düşündüğünüz ürünlerinizi teslim alır, söz verdiği tarihte eskisinden çok daha iyi bir şekilde yine söz verdiği tarihte teslim eder. Aşağıda belirtilen iletişim kanalları ile bizi adresimizde ziyaret edebilir, telefon ile iletişime geçebilir ya da onarılmasını istediğiniz ürünleriniz için servis talebi oluşturabilirsiniz. Ferroli servis Zümrütevler en kısa sürede sorunlarınız için çözüm üretmektedir.


SERVİSZümrütevler Ferroli Servisi
BULUNDUĞU ADRESZümrütevler, Canay Sk. No:72, 34852 Maltepe/İstanbul
TELEFON NUMARASI0216 563 61 91
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

5 Comments

  1. Merhaba yeni aldığım Ferroli marka bir klimam var klima soğuk ayarında çalışırken birden sıcak üflemeye başladı ve ayarlarını yapmama rağmen düzelmedi ne yapabilirim?

  2. Ferroli kombim tamiri için Zümrütevler teknik servise gittim ve kısa sürede kombimim sıkıntısı bulunarak çözüldü. Artık daha iyi bir şekilde, ilk günkü gibi kombim çalışmaya devam ediyor. Çalışanlarınıza hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.

  3. Zümrütevler teknik servise Ferroli klimamı götürdüm ve bakımı için gerekli tüm işlemleri kısa sürede gerçekleştirdiler. Artık daha sıkıntısız bir şekilde klimam çalışıyor ve sıkıntı yaşamadan sadece bakım için teknik servise gidiyorum.

  4. Zümrütevler teknik servise götürdüğüm Ferroli marka kombim artık eskisinden daha iyi bir şekilde çalışıyor. Ayrıca teknik servisteki çalışanlar kombimin genel bakımını da yaptıklarından dolayı firmanıza ve çalışan personelinizi çok teşekkür ediyorum.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org Altus Servis Profilo Servis