İzmir

Ferroli Servis Karşıyaka

Ferroli servis Karşıyaka, İzmir bölgesinde onarılması gereken beyaz eşyalar için üstün kalite anlayışı ile hizmet sunmaktadır. İzmir Karşıyaka’da oturuyor ve beyaz eşyalarınızın onarımı için servis ihtiyacı hissediyorsanız Ferroli servis Karşıyaka ile iletişim sağlayabilirsiniz. Ferroli marka ısıtıcı ve kombilerinizin onarımını profesyonel ekibimiz ile birlikte yürütmekteyiz.
Ferroli Servis Karşıyaka, artık onarılamayacağını düşündüğünüz ürünlerinizi teslim alır, söz verdiği tarihte eskisinden çok daha iyi bir şekilde yine söz verdiği tarihte teslim eder. Aşağıda belirtilen iletişim kanalları ile bizi adresimizde ziyaret edebilir, telefon ile iletişime geçebilir ya da onarılmasını istediğiniz ürünleriniz için servis talebi oluşturabilirsiniz. Ferroli servis Karşıyaka en kısa sürede sorunlarınız için çözüm üretmektedir.


SERVİS Madde Müh. Doğalgaz İnş. San. Tic. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES Yalı Mh. 644013 Sk. No: 20/1 C
TELEFON NUMARASI 0 232 336 35 53
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)


FİRMA Çağfa Mak. Müh. Doğalgaz Taah. Ltd. Şti.
AÇIK ADRESİ 1879 Sk. No:91
ÇAĞRI MERKEZİ 0 232 369 20 26
ÇALIŞMA SAATLERİ Pazartesi-Cuma : 07:05 – 19:21
Cumartesi : 09:00 – 21:15

5 Yorum

 • Reply
  Rıfat Pekmez

  Merhaba yeni aldığım Ferroli marka bir klimam var klima soğuk ayarında çalışırken birden sıcak üflemeye başladı ve ayarlarını yapmama rağmen düzelmedi ne yapabilirim?

 • Reply
  Sayıl Ahmet K.

  Ferroli kombim tamiri için Karşıyaka teknik servise gittim ve kısa sürede kombimim sıkıntısı bulunarak çözüldü. Artık daha iyi bir şekilde, ilk günkü gibi kombim çalışmaya devam ediyor. Çalışanlarınıza hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.

  • Reply
   admin

   Teşekkürler Sayıl bey.

 • Reply
  murtaza mun

  Karşıyaka teknik servise Ferroli klimamı götürdüm ve bakımı için gerekli tüm işlemleri kısa sürede gerçekleştirdiler. Artık daha sıkıntısız bir şekilde klimam çalışıyor ve sıkıntı yaşamadan sadece bakım için teknik servise gidiyorum.

 • Reply
  Polat A.

  Karşıyaka teknik servise götürdüğüm Ferroli marka kombim artık eskisinden daha iyi bir şekilde çalışıyor. Ayrıca teknik servisteki çalışanlar kombimin genel bakımını da yaptıklarından dolayı firmanıza ve çalışan personelinizi çok teşekkür ediyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır