İstanbul

Ferroli Servis Göztepe

Ferroli Servis Göztepe, onarım ya da bakım gereken ev eşyalarının en kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde tamir edilmesi ve müşteriye teslim edilmesi konusunda hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalar evde en çabuk bozulan ve tamir gerektiren ürünlerdir. Sizin de onarılmayı bekleyen ve sorun haline gelen ev eşyalarınız var ise Ferroli Servis Göztepe çözümü en kısa zamanda sağlayacaktır. Onarılmasını istediğiniz ürünler ile ilgili detaylı bilgiyi Ferroli Servis Göztepe ile iletişime geçerek sağlayabilirsiniz. Ekibimiz en kısa süre içerisinde taleplerinize yanıt verecek ve ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlayacaktır. Aşağıda belirtilen iletişim numaraları aracılığı ile bizimle iletişime geçebilir, servis talebinizi oluşturabilirsiniz. Biz de söz verdiğimiz şekilde Ferroli servis Göztepe olarak onarımınızı sağlar ve ürünlerinizi teslim ederiz.


FİRMA ADIGöztepe Ferroli Servisi
BULUNDUĞU ADRES :Göztepe, Tanzimat Sk. No:70, 34730 Kadıköy/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0850 471 08 59
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)
  • Adnan

    Kombinin su basıncını düşürmeme rağmen su damlatmaya devam ediyor sorun nerde olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim

  • Ali

    Göztepe teknik servise götürdüğüm kombimin gerekli tüm bakımları en kısa sürede gerçekleştirildi ve şuan sıkıntısız bir biçimde çalışmaya devam ediyor. Çalışan personelinize ve firmanıza hızlı hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.

  • Selvi U.

    Göztepe teknik servisine Ferroli klimamı götürdüm ve klimamın sorununu kısa sürede çözerek gün içerisinde teslim ettiler. Arık klimam ilk günkü gibi sıkıntısız bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Ayrıca sadece onarımda yapmamışlar, klimanın tüm bakımlarını da gerçekleştirmişler.

Ferroli Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA