İzmir

Ferroli Servis Kemalpaşa

Ferroli Servis Kemalpaşa, onarım ya da bakım gereken ev eşyalarının en kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde tamir edilmesi ve müşteriye teslim edilmesi konusunda hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalar evde en çabuk bozulan ve tamir gerektiren ürünlerdir. Sizin de onarılmayı bekleyen ve sorun haline gelen ev eşyalarınız var ise Ferroli Servis Kemalpaşa çözümü en kısa zamanda sağlayacaktır. Onarılmasını istediğiniz ürünler ile ilgili detaylı bilgiyi Ferroli Servis Kemalpaşa ile iletişime geçerek sağlayabilirsiniz. Ekibimiz en kısa süre içerisinde taleplerinize yanıt verecek ve ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlayacaktır. Aşağıda belirtilen iletişim numaraları aracılığı ile bizimle iletişime geçebilir, servis talebinizi oluşturabilirsiniz. Biz de söz verdiğimiz şekilde Ferroli servis Kemalpaşa olarak onarımınızı sağlar ve ürünlerinizi teslim ederiz.


FİRMA ADI ABT Doğalgaz Sis. Tem. Hiz. İnş. Gıda San. Tic. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES : Mehmet Akif Ersoy Mh. Kirazlı Cd. No: 127/A
TELEFON NUMARASI : 0 232 878 92 00
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

3 Yorum

 • Reply
  Adnan

  Kombinin su basıncını düşürmeme rağmen su damlatmaya devam ediyor sorun nerde olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim

 • Reply
  Ali

  Kemalpaşa teknik servise götürdüğüm kombimin gerekli tüm bakımları en kısa sürede gerçekleştirildi ve şuan sıkıntısız bir biçimde çalışmaya devam ediyor. Çalışan personelinize ve firmanıza hızlı hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.

 • Reply
  Selvi U.

  Kemalpaşa teknik servisine Ferroli klimamı götürdüm ve klimamın sorununu kısa sürede çözerek gün içerisinde teslim ettiler. Arık klimam ilk günkü gibi sıkıntısız bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Ayrıca sadece onarımda yapmamışlar, klimanın tüm bakımlarını da gerçekleştirmişler.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır