Ferroli Servis Şişli

İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Şişli’de, Ferroli marka kombi sahipleri için özel servisimizle en üst düzeyde hizmet sunuyoruz. Özel Ferroli Servis Şişli olarak, kombi bakımı, onarımı ve genel teknik destek konularında uzman kadromuz ile sizlere kesintisiz ve kaliteli bir hizmet vaat ediyoruz.

Neden Özel Ferroli Servis Şişli’yi Tercih Etmelisiniz?

1. Uzman Teknik Ekibimiz:

Ferroli marka kombilerinizin bakımı ve onarımı, uzman teknik ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Deneyimli personelimiz, Ferroli kombilerin karmaşık teknik yapısını en ince ayrıntısına kadar bilmekte ve sorunları hızlı bir şekilde çözmektedir.

2. Orijinal Yedek Parça Kullanımı:

Servisimizde gerçekleştirilen her türlü müdahalede, orijinal Ferroli yedek parçalar kullanılarak kombinizin uzun ömürlü olması sağlanır. Bu, kombinizin performansını maksimumda tutmanıza yardımcı olur.

3. Hızlı Çözüm ve Servis Güvencesi:

Özel Ferroli Servis Şişli olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Sorunlarınıza hızlı çözümler sunmanın yanı sıra, sağladığımız her hizmete güvenimizi yansıtarak sizlere servis güvencesi sunuyoruz.


Ferroli Servis Şişli İletişim:

FİRMA ADIBayındır Mühendislik
BULUNDUĞU ADRES :Halide Edip Adıvar Mh. Kara Yiğit Sk. No: 2/A
TELEFON NUMARASI :0 212 210 89 11
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 09:00 – 18:00
Ferroli Servis Şişli

“Ferroli Servis Şişli” üzerine 16 yorum

 1. Kaloriferimde ısınma problemi yaşıyordum servisi aradım hava yapmış havasını almayı gösterdiler beni bilinçlendirdiler teşekkür ederim…

 2. Kombimde birkaç kez üst üste arıza meydana geldi. Ferroli servis şişli tarafından bu arızalar giderildi. Farklı parçalarda değişimler oldu. Şimdi kombi sanki ses çıkararak çalışıyor gibi. Ben şunu sormak istiyorum. Şimdi kombinin yeni parçalarıyla eski parçaları arasında bir uyumsuzluk olur mu? Eski parçalar da bu nedenle arızalanır mı? Çünkü eskisine göre biraz daha sesli çalışıyor gibi geliyor bana.

 3. Satın almadan önce internette yaptığım araştırmalarda Ferroli kombilerin yedek parçalarının zor bulunduğunu ve çok da pahalı olduğunu okumuştum. Ama ben böyle bir sorunla karşılaşmadım. Daha önce 3 defa arızalanan Ferroli kombim için aynı Şişli Ferroli Servis merkezinden destek aldım ve kendileri son derece iyi bir hizmet verdiler. Üstelik hiç de belirtildiği gibi yeni bir kombi parasına gibi rakamlar hiç söz konusu olmadı.

 4. Açık konuşmak gerekirse kilolu bir birey olduğum için yaz ayları benim için çok kötü geçiyor. Özellikle gündüzleri evde homeofis tarzında çalıştığım için ne kadar cam açarsam açayım çok terliyorum. Artık bu soruna bir çözüm üretmek için kendime ikinci el bir klima aldım. Satan şahıs hiçbir sorun olmadığını söyledi ve gerçekten bir hafta sıkıntısız şekilde kullandım. Sonrasında klimamdan birkaç ses duydum ve gözümün önünde aniden çalışmayı kesti. Daha önce ne kadar iyi çalıştıklarını bildiğim için hiçkimse ile uğraşmadan Şişli Ferroli Servis ile iletişime geçtim. Sağolsunlar ertesi gün hemen geldiler. Sorunu çözdüler. Bundan sonra herhangi bir sorunda direk kendilerini arayacağım. Çalışan herkese teşekkürler.

 5. Bu yıl kombimin çok fazla arıza vermesi nedeniyle değiştirmeye karar verdim ve çevremde bulunan insanların tavsiyesi ile Ferroli marka bir adet kombi satın aldım. Kombimden gayet memnundum ve hiçbir problemimiz bir ay boyunca yoktu. Fakat bir ay sonra kombinin aniden durması ile tüm sıkıntılar tekrar başlıyor diye üzülmüştüm. Ferroli Servis Şişli ile iletişime geçtim ve bana akşam saatlerinde müsait olduklarını söylediler. Arkadaş çok kibar ve gerçekten işlerini iyi yapan kişiler. Bir saat kadar süreyle kombiyi incelediler ve ben anlamadan kombimi çalıştırlar. Çok ufak bir problemi olduğu için kendisini durdurmuş. Gerçekten arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Neredeyse ücret almayacaklardı. Zorla verdim, helal olsun.

 6. Ferroli marka kombim suyu ısıtmıyordu. Petekler ısınmasına rağmen sıcak su çalışmıyordu. Geçtiğimiz cumartesi günü Ferroli servis Şişli numarasına telefon ettim. Servisin pazartesi geleceğini söylediler. Pazartesi günü gelen servis elemanları, biz bu kombiye bakamayız diyerek evden ayrıldılar. Ben de durumu Ferroli’nin Şişli servisine bildirdim. Salı günü başka bir servis geldi. Salı günü gelen servis, ufacık bir parça değişimi olacağını söyledi.

  Kombimde değişmesi gereken parça, gerçekten çok ufak ve üstelik sıfır bir parça olmak zorunda değil! Ben bu durumu öğrenince servis elemanlarından yardım bekledim çünkü bir aydır çalışmıyorum. Onlar da sağolsun ücrette indirim yaptılar.

 7. Şişli gibi merkezi bir yerde arızalanmış bir kombi için aynı gün hizmet verecek bir servis arıyorum. Ferroli Servis Şişli hizmetlerinin bu kadar ağır olmasını bir türlü anlayamıyorum. Daha iyi hizmet alabilmek için illa ki çok yüksek ücretler ödemek zorunda kalmak durumunda mıyız? Hangi Ferroli kombi servisini arasam, birkaç gün sonrasına randevu veriyor. Hadi şimdi havalar ısındı acil olsa da kısmen idare edebiliyorsun. Ya kışın ne olacak? Bu hizmet anlayışını anlayabilmek hiç mümkün değil. Bu yüzden Şişli’ de faaliyet gösteren kaliteli ve aynı zamanda da çok uçuk fiyatlandırmalar yapmayan Ferroli kombi servisi arıyorum. Bildiklerinizi ve denediklerinizi önerirseniz sevinirim.

 8. Dün akşam banyo yaparken su biranda soğumaya başladı. Evde de tek olduğumdan çok kötü bir durumda kaldım. Sabah ilk iş hemen Ferroli Servis Şişli şubesini aradım ve servis talebinde bulundum. Akşama doğru geldiler ve kombinin kartında arıza olduğunu söylediler. Binadaki elektrik tesisatındaki bir voltaj dalgalanması ne kadar kötü şekilde olduysa kombiyi yakmışlar. Allahtan yangın çıkmamış. Servis personelleri hemen kartı götürüp, değiştirmeden çözebilip, çözemeyeceklerine baktılar. Şimdilik ekonomik olması sebebiyle kartın arızasını onardılar. Bir süre bu şekilde kullanmaya devam edeceğim. Uygun bir zamanda kartı yenisiyle değiştireceğim zamanda da bana yardımcı olacaklar. Bu şekilde çok yardımcı oldukları için çok teşekkür ederim.

 9. Birbirinden iddialı kombi modellerine sahip olduğundan dolayı kalitesinden emin olduğumuz marka olan Ferroli markasından kombi satın aldık. Kombi ilk dönemlerde performans anlamında bizi memnun eden bir yapıya sahipti. Ancak ilerleyen dönemlerde kombinin eskiye nazaran çok daha gürültülü bir şekilde çalıştığını fark ettik. Konu hakkında yeterli teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı konuya çözüm sağlamaları için soluğu hemen Ferroli Servis Şişli adresinde aldık. Ferroli Servis Şişli yapmış olduğu kısa incelemenin sonucunda sorunu çözerek kombiyi bize ilk günkü performansında teslim etmiş oldu. Her açıdan oldukça ilgili servis elemanlarına sahip olan bir servisti. Hızları ve ilgisi bizi oldukça fazla memnun etmişti.

 10. Ferroli model kombimiz ilk dönemlerde kusursuz bir performans ortaya çıkarıyordu. Kombiden oldukça memnunduk. Ancak ne olduysa son zamanlarda bu performansı aratmaya başladı. kombi açık olduğu halde peteklere yeterince iyi ısı vermiyor. Özellikle bu durum soğuk kış günlerinde bizim için çok can sıkıcı bir hale geldi. Bu durumdan kurtulmak için neler yapmalıyız, tavsiyeleriniz nelerdir?

 11. Geçtiğimiz ay kızım banyoda çamaşırları çitilerken sıcak suyun birden kesildiğini ve tamamen buz gibi bir suya dönüştüğünü söyledi. Kombiyi kontrol ettiğimide sıcak su panelinin yanmadığını ve kombi içinde su kalmadığını fark ettim. Kızımın da tavsiyesi üzerine Ferroli servis Şişli ile iletişime geçerek sorunun çözülmesini kızımla keyifle izledim.

 12. 2 yılı aşkın bir süredir evimde Ferroli kombi kullanıyorum ve yaz kış performansından çok memnunum. Kışın yaşadığım bir problemden bahsetmek gerekirse havanın soğuk olması sebebiyle kombinin derecesini normalde yaktığım ısının neredeyse iki katına getirmiştim. Birden petekler soğumaya ve kombi ekranında F14 arıza kodunu vermeye başladı. İnternette bu arıza kodunu okuduğumda tehlikeli olabileceği ve anında servisi aranması gerektiği yazınca direkt Ferroli Servis Şişli ekibini arayarak durumu bildirdim ve hemen gelip yüksek ısıdan kaynaklanan arızayı giderdiler. Bu sebeple herkese bu servisi öneriyorum.

 13. Uzun senelerdir sorunsuz bir şekilde kullanmakta olduğum Ferroli marka kombim geçtiğimiz ay gün içinde defalarca kendi kendine kapanmaya başladı. Hal böyle olunca kombiden hiçbir şekilde verim alamadık. Çağırdığım Ferroli Servis Şişli ekibi, sorunun elektrik voltajından kaynaklandığını tespit ederek küçük bir iki işlem uyguladı. İlk başta sorunun bu kadar kolay hallolmayacağını düşünsem de üzerinden bir ay geçmesine rağmen kombim sorunsuz çalışıyor.

 14. Ferroli markasına ait çok severek kullandığımız kombimizin termostatı birkaç gündür arızalıydı. Kombinin ısıtmasında bir problem olmamasına rağmen bugün sabah saatlerinden beri kombinin ekranında gösterdiği derece kadar petekler ısınmıyordu. Öğlen tekrar baktığımda ise ekranında F5 arıza kodunun yazdığını gördüm. Hemen yakınımızda olduğu için Ferroli Servis Şişli servisi ile iletişime geçerek problemimizi bildirdim. Yarım saat içerisinde gelerek termostatımızı değiştirerek kombimizi anında tamir ettiler.

 15. Geçen ay Ferroli kombimizin ana kartında yaşadığımız bir problemden ötürü garantisi biten kombimizde parça değişimi yapıldı. O günden beri sürekli ana ekranda hata kodu veriyor. Hangi servise sorduysak problemi çözemediler. En sonunda Ferroli Servis Şişli ekibi ile iletişime geçerek problemimizi anlattığımızda sorunun sebebinin uyumsuz parçadan kaynaklandığını söyleyerek ana kartımızı makul bir fiyata değiştirip arızayı giderdiler.

 16. 10 sene kadar kullanmış olduğum kombi çok fazla problem çıkarttığı için yıllar önce Ferroli marka kombi satın almıştım. İlk seneler kombim oldukça sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Fakat geçtiğimiz hafta kombim A02 hatası vermeye başladı. Ben de hemen Ferroli Servis Şişli şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip iyonizasyon hatası olduğunu belirtip kısa süre içerisinde sorunumu çözdü.

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org