İstanbul

Ferroli Servis Şişli

Şişli ve çevresinde Ferroli marka kombi kullanıcılarının herhangi bir arıza durumunda veya kombinin daha verimli çalışması için bakım gerektirdiği zamanlarda Ferroli Servis Şişli bölgesinde arayışlarınız platformumuz aracılığı ile son bulacak. Deneyimli servis ekiplerinin profesyonel hizmetleriyle tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olacak servis ağı için Şişli ve bölgesindeki servis ağlarını platformumuz üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Ferroli Servis Şişli

Bölge veya semtlere göre Şişli ilçesinde adresinize en yakın yerde bulunan servis hizmetinden faydalanmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Ferroli marka kombi bakım veya onarım, tamirat işlemleri için platformumuzda Şişli bölgesinin tüm servis ağları güncel adres ve iletişim bilgileriyle yer almaktadır. Bilgiye erişim kolaylığında kaliteli ve güvenilir bir servis hizmeti almak için platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.


FİRMA ADIBayındır Mühendislik
BULUNDUĞU ADRES :Halide Edip Adıvar Mh. Kara Yiğit Sk. No: 2/A
TELEFON NUMARASI :0 212 210 89 11
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)
 • İrem Onur

  Kaloriferimde ısınma problemi yaşıyordum servisi aradım hava yapmış havasını almayı gösterdiler beni bilinçlendirdiler teşekkür ederim…

 • Şişli'de Güvenilir Ferroli Servis Merkezi | Neo Piksel

  […] Ferroli Servis Şişli elini tarafından sunulmakta olan tüm avantajlardan yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve destek talebinde bulunmak olacaktır. Kısa süre içerisinde ekip arkadaşlarımız size yardımcı olmak için harekete geçecektir. İstanbul Ferroli Servis olarak birinci önceliğimiz müşterilerimizi memnun kalmasını sağlamak olduğu için bakım ve onarım işlemlerini yaparken mümkün olduğu kadar güler yüzlü olarak hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Siz de sunmuş olduğumuz hizmetten sonra memnun kalacaksınız. Uzun yıllardan beri bu sektör içerisinde yer aldığımız için aynı zamanda cihazlarınızın modeli her ne olursa olsun yedek parça konusunda da problem yaşamayacaksınız. Diğer firmalarda olduğu gibi yedek parça sipariş verdikten sonra haftalar boyunca yedek parçanın elinize ulaşmasını beklemeyecek, tüm işlemleri sadece birkaç gün içerisinde tamamlama fırsatına sahip olacaksınız. Sunmuş olduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetler karşılığında İstanbul Ferroli Servis ekip olarak sizden herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz. Sizleri de mutlu müşterilerimizin arasında görmekten dolayı mutluluk duyarız. […]

 • Şişli Ferroli Kombi Tamir Servisi » Fikiralışverişi

  […] kombi, genel görünüm itibariyle aynı olsa da özellikleri bakımından birbirinden ayılır. Ferroli Servis Şişli hizmetimizle birlikte, Ferroli kombilerde halihazırda mevcut olan arızalara en hızlı şekilde […]

 • Batuhan Y.

  Kombimde birkaç kez üst üste arıza meydana geldi. Ferroli servis şişli tarafından bu arızalar giderildi. Farklı parçalarda değişimler oldu. Şimdi kombi sanki ses çıkararak çalışıyor gibi. Ben şunu sormak istiyorum. Şimdi kombinin yeni parçalarıyla eski parçaları arasında bir uyumsuzluk olur mu? Eski parçalar da bu nedenle arızalanır mı? Çünkü eskisine göre biraz daha sesli çalışıyor gibi geliyor bana.

 • Oğuzhan Ş.

  Satın almadan önce internette yaptığım araştırmalarda Ferroli kombilerin yedek parçalarının zor bulunduğunu ve çok da pahalı olduğunu okumuştum. Ama ben böyle bir sorunla karşılaşmadım. Daha önce 3 defa arızalanan Ferroli kombim için aynı Şişli Ferroli Servis merkezinden destek aldım ve kendileri son derece iyi bir hizmet verdiler. Üstelik hiç de belirtildiği gibi yeni bir kombi parasına gibi rakamlar hiç söz konusu olmadı.

 • Neden Şişli Ferroli Servisi Tercih Etmelisiniz? - Dolapadam - Teknoloji ve Aradığın Herşey

  […] hizmet anlayışı çerçevesinde kaliteli ve aynı zamanda da bütçe dostu servis hizmetleri Şişli Ferroli Servis merkezinde sizlere sunuluyor. Uzman personeller tarafından alınan arıza bildirimleri, […]

 • İrfan

  Açık konuşmak gerekirse kilolu bir birey olduğum için yaz ayları benim için çok kötü geçiyor. Özellikle gündüzleri evde homeofis tarzında çalıştığım için ne kadar cam açarsam açayım çok terliyorum. Artık bu soruna bir çözüm üretmek için kendime ikinci el bir klima aldım. Satan şahıs hiçbir sorun olmadığını söyledi ve gerçekten bir hafta sıkıntısız şekilde kullandım. Sonrasında klimamdan birkaç ses duydum ve gözümün önünde aniden çalışmayı kesti. Daha önce ne kadar iyi çalıştıklarını bildiğim için hiçkimse ile uğraşmadan Şişli Ferroli Servis ile iletişime geçtim. Sağolsunlar ertesi gün hemen geldiler. Sorunu çözdüler. Bundan sonra herhangi bir sorunda direk kendilerini arayacağım. Çalışan herkese teşekkürler.

 • İstanbul Ferroli Servis | MaksatBilgi

  […] etkili çalışmasını sağlamaktadır. İklimlendirme cihazlarının bakımını gerçekleşen Şişli Ferroli Servis her marka ve model için bu hizmeti […]

 • Müjdat

  Bu yıl kombimin çok fazla arıza vermesi nedeniyle değiştirmeye karar verdim ve çevremde bulunan insanların tavsiyesi ile Ferroli marka bir adet kombi satın aldım. Kombimden gayet memnundum ve hiçbir problemimiz bir ay boyunca yoktu. Fakat bir ay sonra kombinin aniden durması ile tüm sıkıntılar tekrar başlıyor diye üzülmüştüm. Ferroli Servis Şişli ile iletişime geçtim ve bana akşam saatlerinde müsait olduklarını söylediler. Arkadaş çok kibar ve gerçekten işlerini iyi yapan kişiler. Bir saat kadar süreyle kombiyi incelediler ve ben anlamadan kombimi çalıştırlar. Çok ufak bir problemi olduğu için kendisini durdurmuş. Gerçekten arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Neredeyse ücret almayacaklardı. Zorla verdim, helal olsun.

 • Ferroli Servis Şişli – Webisyo | Bilgi Paylaşım Ekranı !

  […] Ferroli Servis Şişli dendiğinde akla ilk gelen firmalardan biriyiz. Ancak elbette tek hizmet noktamız şişli değil. […]

 • Duygu

  Ferroli marka kombim suyu ısıtmıyordu. Petekler ısınmasına rağmen sıcak su çalışmıyordu. Geçtiğimiz cumartesi günü Ferroli servis Şişli numarasına telefon ettim. Servisin pazartesi geleceğini söylediler. Pazartesi günü gelen servis elemanları, biz bu kombiye bakamayız diyerek evden ayrıldılar. Ben de durumu Ferroli’nin Şişli servisine bildirdim. Salı günü başka bir servis geldi. Salı günü gelen servis, ufacık bir parça değişimi olacağını söyledi.

  Kombimde değişmesi gereken parça, gerçekten çok ufak ve üstelik sıfır bir parça olmak zorunda değil! Ben bu durumu öğrenince servis elemanlarından yardım bekledim çünkü bir aydır çalışmıyorum. Onlar da sağolsun ücrette indirim yaptılar.

 • Kenan

  Şişli gibi merkezi bir yerde arızalanmış bir kombi için aynı gün hizmet verecek bir servis arıyorum. Ferroli Servis Şişli hizmetlerinin bu kadar ağır olmasını bir türlü anlayamıyorum. Daha iyi hizmet alabilmek için illa ki çok yüksek ücretler ödemek zorunda kalmak durumunda mıyız? Hangi Ferroli kombi servisini arasam, birkaç gün sonrasına randevu veriyor. Hadi şimdi havalar ısındı acil olsa da kısmen idare edebiliyorsun. Ya kışın ne olacak? Bu hizmet anlayışını anlayabilmek hiç mümkün değil. Bu yüzden Şişli’ de faaliyet gösteren kaliteli ve aynı zamanda da çok uçuk fiyatlandırmalar yapmayan Ferroli kombi servisi arıyorum. Bildiklerinizi ve denediklerinizi önerirseniz sevinirim.

 • Burcu

  Dün akşam banyo yaparken su biranda soğumaya başladı. Evde de tek olduğumdan çok kötü bir durumda kaldım. Sabah ilk iş hemen Ferroli Servis Şişli şubesini aradım ve servis talebinde bulundum. Akşama doğru geldiler ve kombinin kartında arıza olduğunu söylediler. Binadaki elektrik tesisatındaki bir voltaj dalgalanması ne kadar kötü şekilde olduysa kombiyi yakmışlar. Allahtan yangın çıkmamış. Servis personelleri hemen kartı götürüp, değiştirmeden çözebilip, çözemeyeceklerine baktılar. Şimdilik ekonomik olması sebebiyle kartın arızasını onardılar. Bir süre bu şekilde kullanmaya devam edeceğim. Uygun bir zamanda kartı yenisiyle değiştireceğim zamanda da bana yardımcı olacaklar. Bu şekilde çok yardımcı oldukları için çok teşekkür ederim.

 • Arda

  Birbirinden iddialı kombi modellerine sahip olduğundan dolayı kalitesinden emin olduğumuz marka olan Ferroli markasından kombi satın aldık. Kombi ilk dönemlerde performans anlamında bizi memnun eden bir yapıya sahipti. Ancak ilerleyen dönemlerde kombinin eskiye nazaran çok daha gürültülü bir şekilde çalıştığını fark ettik. Konu hakkında yeterli teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı konuya çözüm sağlamaları için soluğu hemen Ferroli Servis Şişli adresinde aldık. Ferroli Servis Şişli yapmış olduğu kısa incelemenin sonucunda sorunu çözerek kombiyi bize ilk günkü performansında teslim etmiş oldu. Her açıdan oldukça ilgili servis elemanlarına sahip olan bir servisti. Hızları ve ilgisi bizi oldukça fazla memnun etmişti.

 • Vahit

  Ferroli model kombimiz ilk dönemlerde kusursuz bir performans ortaya çıkarıyordu. Kombiden oldukça memnunduk. Ancak ne olduysa son zamanlarda bu performansı aratmaya başladı. kombi açık olduğu halde peteklere yeterince iyi ısı vermiyor. Özellikle bu durum soğuk kış günlerinde bizim için çok can sıkıcı bir hale geldi. Bu durumdan kurtulmak için neler yapmalıyız, tavsiyeleriniz nelerdir?

 • Nuray

  Geçtiğimiz ay kızım banyoda çamaşırları çitilerken sıcak suyun birden kesildiğini ve tamamen buz gibi bir suya dönüştüğünü söyledi. Kombiyi kontrol ettiğimide sıcak su panelinin yanmadığını ve kombi içinde su kalmadığını fark ettim. Kızımın da tavsiyesi üzerine Ferroli servis Şişli ile iletişime geçerek sorunun çözülmesini kızımla keyifle izledim.

 • Ahmet

  2 yılı aşkın bir süredir evimde Ferroli kombi kullanıyorum ve yaz kış performansından çok memnunum. Kışın yaşadığım bir problemden bahsetmek gerekirse havanın soğuk olması sebebiyle kombinin derecesini normalde yaktığım ısının neredeyse iki katına getirmiştim. Birden petekler soğumaya ve kombi ekranında F14 arıza kodunu vermeye başladı. İnternette bu arıza kodunu okuduğumda tehlikeli olabileceği ve anında servisi aranması gerektiği yazınca direkt Ferroli Servis Şişli ekibini arayarak durumu bildirdim ve hemen gelip yüksek ısıdan kaynaklanan arızayı giderdiler. Bu sebeple herkese bu servisi öneriyorum.

 • Fatma

  Uzun senelerdir sorunsuz bir şekilde kullanmakta olduğum Ferroli marka kombim geçtiğimiz ay gün içinde defalarca kendi kendine kapanmaya başladı. Hal böyle olunca kombiden hiçbir şekilde verim alamadık. Çağırdığım Ferroli Servis Şişli ekibi, sorunun elektrik voltajından kaynaklandığını tespit ederek küçük bir iki işlem uyguladı. İlk başta sorunun bu kadar kolay hallolmayacağını düşünsem de üzerinden bir ay geçmesine rağmen kombim sorunsuz çalışıyor.

 • Hakkı

  Ferroli markasına ait çok severek kullandığımız kombimizin termostatı birkaç gündür arızalıydı. Kombinin ısıtmasında bir problem olmamasına rağmen bugün sabah saatlerinden beri kombinin ekranında gösterdiği derece kadar petekler ısınmıyordu. Öğlen tekrar baktığımda ise ekranında F5 arıza kodunun yazdığını gördüm. Hemen yakınımızda olduğu için Ferroli Servis Şişli servisi ile iletişime geçerek problemimizi bildirdim. Yarım saat içerisinde gelerek termostatımızı değiştirerek kombimizi anında tamir ettiler.

 • Salih

  Geçen ay Ferroli kombimizin ana kartında yaşadığımız bir problemden ötürü garantisi biten kombimizde parça değişimi yapıldı. O günden beri sürekli ana ekranda hata kodu veriyor. Hangi servise sorduysak problemi çözemediler. En sonunda Ferroli Servis Şişli ekibi ile iletişime geçerek problemimizi anlattığımızda sorunun sebebinin uyumsuz parçadan kaynaklandığını söyleyerek ana kartımızı makul bir fiyata değiştirip arızayı giderdiler.

 • Duran

  10 sene kadar kullanmış olduğum kombi çok fazla problem çıkarttığı için yıllar önce Ferroli marka kombi satın almıştım. İlk seneler kombim oldukça sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Fakat geçtiğimiz hafta kombim A02 hatası vermeye başladı. Ben de hemen Ferroli Servis Şişli şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip iyonizasyon hatası olduğunu belirtip kısa süre içerisinde sorunumu çözdü.

 • Profesyonel ve Güvenilir Ferroli Servisi

  […] Ferroli Servis Şişli : 444 78 […]

Ferroli Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA