Ferroli Servis Zeytinburnu

FİRMA ADI Bengikombi Müh. Isı. Soğ. Ürün. Sat. Paz. San. Tic. Ltd. Şti.
BULUNDUĞU ADRES : Seyitnizam Mh. Demirciler Sit. 2. Cd. No: 76
TELEFON NUMARASI : 0 212 415 58 00
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

4 Comments

  1. Evde uzun süredir kullandığımız Ferroli kombiden çok memnun kaldık. Çok uzun süredir, evde sürekli birileri olduğundan ya sıcak su için ya da ısınma için çok fazla kullanmamıza rağmen, hiç arıza vermedi. Ferroli Servis Zeytinburnu hizmetlerini de yılda 2 defa kullanıyoruz. Ekipler eve kadar gelip, Ferroli kombi bakım işlemlerini gerçekleştiriyor. Hatta çoğu noktada kombinin genel bakımının ne zaman yapılması gerektiği, takviminin geldiği gibi konuları bizim yerimize takip ediyorlar. Düzenli bakım yaptırdığımız için kombi hiç arızalanmadı diyebiliriz. Bu yüzden kesinlikle herkesin asla endişe etmeden, kombinin yıllık bakımını uzmanına yaptırmaya özen göstermeli. Biz servisimizin verdiği hizmetten de çok memnun olduğumuzdan, bakım dışında arıza konusunda da aynı kalitede hizmeti vereceklerini düşünüyorum.

  2. Daha önce çok sayıda servis firmasıyla görüşmeme ve hizmet almama rağmen Ferroli kombimde bir türlü randıman yakalamadım. Bu yüzden artık kombiyi atıp, yenisini almaya düşünmeye başlamıştım. Karşı apartmanda oturan komşumda kombisini Ferroli markasından kullanıyormuş. Kaç yıldır sürekli kombi servisi hizmeti aldığı bir şubenin olduğunu ve hizmetlerinden çok memnun olduğunu söyleyince, bende son bir şansı onlara vermek istedim. Hemen telefonla Ferroli Servis Zeytinburnu merkezini aradım ve kendileriyle görüştüm. Telefondaki ilk yaklaşımları komşumun söylediği kadar vardı. Bakalım yarın öğleye doğru gelecekler, kombideki kronik sorunu da çözerlerse gördüğüm her yerde kendilerini tavsiye edeceğimden ve çok çok duacıları olacağımdan emin olabilirler.

  3. Kombi satın almaya karar verdiğimiz süreçte çevremizden aldığımız tavsiyeler gereği Ferroli markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli kombi modellerine sahip olduğundan dolayı beğendiğimiz bir seçenek haline geldi. Ferroli marka kombi ilk dönemlerde oldukça memnun edici bir çalışma şekline sahipti. Ancak ilerleyen dönemlerde performans açısından bazı sıkıntılar yarattığını fark ettik. Bizde bu soruna acil bir şekilde çözüm bulabilmek için soluğu hemen Ferroli Servis Zeytinburnu adresinde aldık. Servis yapmış olduğu kısa bir incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek kombiyi bize teslim etti. Servis ekibinin hızlı ve alakalı yönü oldukça memnun ediciydi. Soğuk kış günlerinin azizliğine uğramadan bu zorlu dönemin geride kalmalarına neden oldular.

  4. Uzun zamandan beri severek kullandığımız Ferroli marka kombimiz son zamanlarda performans bakımından sorunlu bir hale gelmiş durumda. Kombi açık olduğu halde peteklere yeterince ısı vermiyor. Özellikle soğuk kış günlerinde olduğumuz bugünlerde bu durum bizim için can sıkıcı olmaya başladı. Bu durumdan kurtulmak için neler yapmalıyız değerli tavsiyelerinizi bekliyoruz.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org Altus Servis Profilo Servis