Ferroli Arıza Çözümleri

Ferroli Kombi D2 Arızası

Ferroli markası çıkarmış ve geliştirmiş olduğu kombi modelleriyle ülke genelinde birçok evin kombi alırken ilk tercihi olmuştur. Her ne kadar kaliteli ve yüksek performanslı bir marka olmuş olsa da kimi zaman fabrika hatası kaynaklı, kimi zaman da kullanıcı kaynaklı hatalarla karşılaşabilir.

Bu da kombi üzerindeki küçük led ekran vasıtası ile kullanıcıya bildirilmiş olur. Ancak küçük ekranda gösterilen her simge ya da yazılan her kod arıza olduğu anlamına gelmez. Kimi zamanlar kombinin o anki çalışma modu gibi kullanıcıyı bilgilendiren simgeler de kombi üzerinde bulunan küçük ledli ekranda görülebilir. Ferroli marka kombi kullanıcılarının sık sık sorduğu Ferroli Kombi D2 Arızası aslında bir arıza değildir. Ferroli Kombi D2 Arızası olarak bilinen D2 kodu bir hata değil, bir uyarı kodudur.

D2 kodu kombinin devreye girme sürelerinde görülen harf ve rakamlardır. Bunlar bekleme süresince yanmaya devam eder. Fakat kombinin led ekranında D2 kodu beliriyor ve kombi normalin dışında çalışıyor ya da hiç çalışmıyor ise kullanıcı olarak müdahele etmeden Ferroli teknik servis ekibinden yardım talebinde bulunulmalıdır.

  • Salih savaş

    Açıklamanız için Teşekkürler

Ferroli Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA