Kocaeli

Ferroli Servis Çayırova

Yaygın olarak ev ve iş yerlerinde kullanılan kombiler insanlara ısınma ve sıcak su kaynağını sağlayan araçlar arasında önemli bir yere sahiptir. Hem ekonomik hem de pratik bir çalışma prensibine sahip olan kombiler arızalandıkları taktirde kullanıcılara büyük sıkıntılar yaşatabilir.

Bu noktada kullanıcı, hızlı ve işini düzgün yapan teknik servise ihtiyaç duyar. Ferroli Servis Çekmeköy olarak siz değerli müşterilerimizin kombi bakım, kombi arıza ve kombi montaj işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İşinin uzmanı teknisyenlerden oluşan kadromuz her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmekte, siz değerli müşterilerimizin sorunlarına en doğru çözümü sunmak için gece gündüz çalışmaktadır.

Bunun yanında kaliteli hizmet karşılığında uyguladığı uygun fiyat politikasıyla müşterileri dostu olduğunu göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız siz değerli müşterilerimizi düşünmektedir. Sorunlarına en kısa sürede en doğru çözümü sunmaktadır. Sizin de Ferroli marka kombinizde bir arıza meydana geldiyse bize ulaşabilirsiniz. Bunun yanında kombi bakımı veya kombi montajı için de uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.


Çayırova Ferroli Servisi 
BULUNDUĞU ADRES :Nergis Sk. 2
Şekerpınar
41420 Çayırova/Kocaeli
TELEFON NUMARASI :0850 259 98 62
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)
  • Mithat

    Her elektronik üründe olduğu gibi kombilerin de bakım yapıldığı taktirde daha uzun ömürlü olduklarının bilincindeyim. Bu sebepten ötürü her sene kombimin bakımlarını asla aksatmam. Bakım için de baharın gelişi ve havaların ısınması nedeniyle Nisan ayını tercih ederim. Bu sene de kombimin periyodik bakımı için Ferroli Servis Çayırova şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip muntazam bir şekilde kombimin bakımını yapıp gittiler. Kendilerine teşekkür ederim.-

Ferroli Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA