Kocaeli

Ferroli Servis Darıca

Kombiler kış mevsimi başta olmak üzere her mevsim insanların ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan beyaz eşyadır. Sürekli çalışma halinde olmasından ötürü kaliteli bir marka tercih edilmelidir. Bu noktada Ferroli markası üretmiş olduğu kaliteli kombilerle birçok kullanıcının tercih ettiği markaların başında gelmektedir.

Ancak her kombi gibi Ferroli marka kombiler de zaman zaman arızalanabilmektedir. Bu arızalar bazen kullanıcı kaynaklı olsa da bazen kullanım ömründen kayanaklanan arızalar olabilir. Bu durumda kullanıcıya işini doğru yapan kaliteli hizmet sunana teknik servis arama düşer.

Ferroli Servis Darıca

Ferroli Servis Darıca olarak alanında profesyonel, gelişen teknoloji ile birlikte sürekli kendisini geliştirmeuye açık ve uzman kadromuz ile kombi bakım, onarım ve montaj hizmetlerini en kaliteli bir şekilde vermekteyiz. Tüm bunların yanında güler yüzlü ekibimiz hizmetleri en doğru şekilde verirken vermiş olduğu hizmetlere 1 yıllık garanti de vermektedir. Eğer sizin de Ferroli marka kombinizin ait bakım, onarım veya montaj hizmetlerine ihtiyacı varsa bizlere ulaşabilirsiniz. İşinin ehli olan ekibimiz siz değerli müşterilerimize kombi alanında her daim hizmet vermeye hazır.


Darıca Ferroli Servisi 
BULUNDUĞU ADRES :Ulubey Sk. No:16
Piri Reis
41700 Darıca/Kocaeli
TELEFON NUMARASI :0850 259 82 94
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)
  • Acun

    Uzun senelerdir hiçbir sorunuyla karşılaşmadığım Ferroli marka kombim yakın zamanda A02 hatası verdi. İnternette yaptığım minik bir araştırmayla cihaza reset attım ancak sorun hala devam ediyordu. Ben de Ferroli Servis Darıca şubesiyle iletişime geçtim. Gelen teknik servis ekibi elektonik kartta sorun olduğunu tespit ettikten sonra parça değişimi yaptı ve sorunumu gidermiş oldu.

  • Bahadır

    Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Ferroli markasına ait kombim dün banyo esnasında sıcak suyun birden soğuk suya dönmesi ile beni mağdur ettikten sonra ekranında hata verdiğini gördüm. Daha sonra petekler de yanmamaya başladı. Biz de bu problemi yaşayınca bize en yakın Ferroli servislerinden olan Ferroli Servis Darıca şubesini aradık ve gün içerisinde gelip problemi kısa sürede giderdiler.

Ferroli Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA