Ferroli Servis Gebze

Ferroli kombi bakımı, uzman ellere bırakılmalıdır. Biz, Özel Ferroli Servis Gebze olarak, deneyimli teknisyenlerimizle size en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Neden Ferroli Servis Gebze?

1. Uzman Kadro

Teknik ekibimiz, Ferroli kombi sistemleri konusunda uzmanlaşmış deneyimli profesyonellerden oluşur. Her bir teknisyenimiz, cihazınıza özel çözümler üretebilme yeteneğine sahiptir.

2. Hızlı ve Etkili Hizmet

Özel Ferroli Servis Gebze olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. Hızlı yanıt ve etkili çözümlerle, kombi sorunlarınıza en kısa sürede müdahale ederiz.

3. Güvenilirlik

Müşteri güvenini kazanmak, bizim önceliklerimizden biridir. Şeffaf hizmet anlayışımız ve dürüst fiyat politikamız ile size güvenilir bir hizmet sunarız.


Ferroli Servis Gebze İletişim:

Gebze Ferroli Servisi 
BULUNDUĞU ADRES :728. Sk. No:29
Mustafapaşa
41400 Gebze/Kocaeli
TELEFON NUMARASI :0850 259 98 71
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 09:00 – 18:00

Siz de Ferroli kombinizin bakımını uzman ellere teslim etmek ve sıcak bir kışa hazırlıklı olmak istiyorsanız, bize ulaşın. Özel Ferroli Servis Gebze olarak, sizin için en uygun zamanı belirlemek adına randevu sistemi ile çalışıyoruz.

3 Comments

  1. Gebzede bir ayakkanı atölyesi işletiyorum. Atölyemizde kombi olarak Ferroli markasını kullanıyoruz. Şu ana kadar hiçbir arızası ile karşılaşmadığım kombim F35 arızası ile karşılaştım. Ferroli Servis Gebze ile iletişime geçtim. Gelen ekip kombide bir sorun olmadığını, eletrkik şebekesinde bir arıza olduğunu tespit edip birkaç işlem yaptıktan sonra sorunu ortadan kaldırdı.

  2. Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Ferroli markasına ait kombim dün banyo esnasında sıcak suyun birden soğuk suya dönmesi ile beni mağdur etti. Gidip kontrol ettiğimde ise kombi ekranında daha önce karşılaşmadığımız arıza kodunu vermişti. Daha sonra petekler de yanmamaya başladı. Biz de bu problemi yaşayınca Ferroli Servis Gebze şubesini aradık ve anında gelip problemi giderdiler.

  3. Yıllardır kullandığım ve bu süre içerisinde hiçbir arızasıyla karşılaşmadığım Ferroli marka kombim yakın zamanda ekranında sürekli arıza vermeye başladı. İnternetten sürekli çıkan ekrandaki sabit arıza hakkında bir araştırma yapınca kullanıcı olarak yapabileceğim birkaç yöntem vardı. Onları uyguladığım halde aynı hata devam edince ben de Ferroli Servis Gebze şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelip elektronik kartta arıza olduğunu söyledikten bir hafta sonra tekrar gelip değişim yaparak sorunu gidermiş oldular.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org Altus Servis Profilo Servis