Kocaeli

Ferroli Servis Gebze

Çevre dostu olması, ekonomik olması, pratik olması gibi birçok nedenden dolayı ev ve iş yerlerinde ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamak için doğalgaz tercih edilir. Doğalgazı ısıya ve sıcak suya çevirmek için de kombiye ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak kullanılan kombiler zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilir.

Bu noktada kullanıcılar, kombilerini tamir edecek teknik servis ekibinin teknik bilgiye ve deneyime sahip olmasını isterler. Ferroli Servis Gebze olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve teknik bilgi ile Ferroli markasına ait kombinizin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini büyük bir özenle veriyoruz. Her geçen gün kendini geliştirmeye açık, güler yüzlü ve sorunlara pratik yaklaşan ekibimiz siz değerli müşterilerimize verdiği hizmetten gurur duyar, verdiği hizmetten sonra aldığı olumlu geri dönüşlerden de büyük keyif alır.

Verdiği hizmetin arkasında duran ekibimiz tamirat veya parça değişimi yaptığı cihazlarınıza 1 yıl süreyle de garanti sağlar. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında deneyimli tecrübeli kadromuz siz değerli müşterilerimize kombi bakım, onarım, montaj alanında hizmet vermek için sizleri bekliyor.


Gebze Ferroli Servisi 
BULUNDUĞU ADRES :728. Sk. No:29
Mustafapaşa
41400 Gebze/Kocaeli
TELEFON NUMARASI :0850 259 98 71
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)
  • Efecan

    Gebzede bir ayakkanı atölyesi işletiyorum. Atölyemizde kombi olarak Ferroli markasını kullanıyoruz. Şu ana kadar hiçbir arızası ile karşılaşmadığım kombim F35 arızası ile karşılaştım. Ferroli Servis Gebze ile iletişime geçtim. Gelen ekip kombide bir sorun olmadığını, eletrkik şebekesinde bir arıza olduğunu tespit edip birkaç işlem yaptıktan sonra sorunu ortadan kaldırdı.

  • Yamaç

    Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Ferroli markasına ait kombim dün banyo esnasında sıcak suyun birden soğuk suya dönmesi ile beni mağdur etti. Gidip kontrol ettiğimde ise kombi ekranında daha önce karşılaşmadığımız arıza kodunu vermişti. Daha sonra petekler de yanmamaya başladı. Biz de bu problemi yaşayınca Ferroli Servis Gebze şubesini aradık ve anında gelip problemi giderdiler.

  • İsmail

    Yıllardır kullandığım ve bu süre içerisinde hiçbir arızasıyla karşılaşmadığım Ferroli marka kombim yakın zamanda ekranında sürekli arıza vermeye başladı. İnternetten sürekli çıkan ekrandaki sabit arıza hakkında bir araştırma yapınca kullanıcı olarak yapabileceğim birkaç yöntem vardı. Onları uyguladığım halde aynı hata devam edince ben de Ferroli Servis Gebze şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelip elektronik kartta arıza olduğunu söyledikten bir hafta sonra tekrar gelip değişim yaparak sorunu gidermiş oldular.

Ferroli Arıza Çözümleri

Son Yorumlar

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA