Ferroli Servis Gölcük

Evde en çok kullanılan ürünler beyaz eşyalardır ve hemen hemen her gün çalışan bu eşyalar bir süre sonra miyadını doldurmaktadır. Bozulup tekrar onarılamayacak hale geldiği düşünülen Ferroli marka ürünler Ferroli Servis Gölcük tarafından kusursuz bir şekilde onarılmakta ve sahiplerine teslim edilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan servisimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak ve memnuniyetinizi artırmak için elinden gelen tüm çabayı sağlamaktadır. Ferroli Servis Hatay olarak Kocaeli’nin Gölcük bölgesinde servis ihtiyacı olan müşterilerin taleplerini anında karşılamaktayız. Onarımının gerçekleşmesi gerektiğini düşündüğünüz ürünleriniz için hemen bizimle iletişime geçebilir detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz iletişim kanalları aracılığı ile servis talebi oluşturabilir, onarımlarınızın Ferroli Servis Hatay tarafından gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.


FİRMA ADIGölcük Ferroli Servisi
BULUNDUĞU ADRES :Kavaklı, Hızır Reis Cd. No:20, 41650 Gölcük/Kocaeli
TELEFON NUMARASI :0850 471 07 85
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

4 Comments

  1. Ferroli kombi kullanıyorum cihaz çalışmasına rağmen sıcak su gelmiyor sorunun nedeni nedir acaba?

  2. Ferroli marka klimamın bakım ve onarım işlemleri için Gölcük teknik servise gittim ve klimamı gün içerisinde tamir ederek tüm bakım işlemlerini de yaparak teslim ettiler. Kısa sürede hizmet veren ekibinize teşekkür ederim.

  3. Gölcük teknik servise Ferroli marka kombimin tamiri için gittim ve beni hiç bekletmeden kombinin sorununu bularak çözdüler. Güler yüzlü çalışanları da benimle beklerken çok güzel bir şekilde ilgilendiler. Firmanıza ve çalışan ekibinize ayrıca teşekkür ederim.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Dysonservis.co Buderus-servis.org Vaillant-servis.org Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com 444 55 45 Bosch-servis.org Altus Servis Profilo Servis