İzmir

Ferroli Servis Hatay

Evde en çok kullanılan ürünler beyaz eşyalardır ve hemen hemen her gün çalışan bu eşyalar bir süre sonra miyadını doldurmaktadır. Bozulup tekrar onarılamayacak hale geldiği düşünülen Ferroli marka ürünler Ferroli Servis Hatay tarafından kusursuz bir şekilde onarılmakta ve sahiplerine teslim edilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan servisimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak ve memnuniyetinizi artırmak için elinden gelen tüm çabayı sağlamaktadır. Ferroli Servis Hatay olarak İzmir’in Hatay bölgesinde servis ihtiyacı olan müşterilerin taleplerini anında karşılamaktayız. Onarımının gerçekleşmesi gerektiğini düşündüğünüz ürünleriniz için hemen bizimle iletişime geçebilir detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz iletişim kanalları aracılığı ile servis talebi oluşturabilir, onarımlarınızın Ferroli Servis Hatay tarafından gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.


FİRMA ADI Madde Müh. Doğalgaz İnş. San. Tic. Ltd. Şti. (Şube)
BULUNDUĞU ADRES : Araphasan Mh. 236 Sk. No: 116/A
TELEFON NUMARASI : 0 232 250 36 24
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:10 – 20:10
HAFTA SONU : 09:40 – 18:40
Pazar : Gezici (1 Ekip)

4 Yorum

 • Reply
  Berrin

  Ferroli kombi kullanıyorum cihaz çalışmasına rağmen sıcak su gelmiyor sorunun nedeni nedir acaba?

 • Reply
  murtaza mun

  Ferroli marka klimamın bakım ve onarım işlemleri için Hatay teknik servise gittim ve klimamı gün içerisinde tamir ederek tüm bakım işlemlerini de yaparak teslim ettiler. Kısa sürede hizmet veren ekibinize teşekkür ederim.

  • Reply
   admin

   Teşekkürler Murtaza bey.

 • Reply
  Hande T.

  Hatay teknik servise Ferroli marka kombimin tamiri için gittim ve beni hiç bekletmeden kombinin sorununu bularak çözdüler. Güler yüzlü çalışanları da benimle beklerken çok güzel bir şekilde ilgilendiler. Firmanıza ve çalışan ekibinize ayrıca teşekkür ederim.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır